Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(Inga28 @ 2006 12 09, 20:23)
man atrodo tempiam is mamu viskas kas po ranka pakliuna  biggrin.gif
Man kazkaip skonio receptoriai keiciasi...kazkaip gyvenime grybu net uzuost nenoredavau, o dabar koks baravyku padaziukas ar seip grybai su bulvem tiesiog veza  biggrin.gif


hm... o as grybus visada megau... dabar labai noreciau kokiu voveraiciu grietineles padaze ir su bulviu kose essen.gif
Atsakyti
Nu cia dabar jau tokie norai prasimusa, kad gyvenime taip nevalgyciau biggrin.gif
Atsakyti
Aš ypatingų norų dar nepastebėjau, bet tas skonis burnoje g.gif ............... Tai ir bandau visokiomis arbatomis jį "užmušti".
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2006 12 10, 14:39)
Aš ypatingų norų dar nepastebėjau, bet tas skonis burnoje g.gif ............... Tai ir bandau visokiomis arbatomis jį "užmušti".


koki skoni jauti burnoje? g.gif
As nieko nejauciau ir nejauciu keisto.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 12 10, 14:18)
koki skoni jauti burnoje?  g.gif
As nieko nejauciau ir nejauciu keisto....  thumbup.gif

Tai tau gerai biggrin.gif . Nors įtariu jog ir nebejausi, nes čia tik pradžioje visokių nesąmonių būna 4u.gif . O skonis toks rūgštokas, atrodo saldainių užvalgysi ir viskas bus gerai. Bet po saldainių atrodo, kad užvalgius sūriai jis praeis lotuliukas.gif . Žodžiu, taip ir sukuosi ratu.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2006 12 10, 15:50)
Tai tau gerai biggrin.gif . Nors įtariu jog ir nebejausi, nes čia tik pradžioje visokių nesąmonių būna 4u.gif . O skonis toks rūgštokas, atrodo saldainių užvalgysi ir viskas bus gerai. Bet po saldainių atrodo, kad užvalgius sūriai jis praeis lotuliukas.gif . Žodžiu, taip ir sukuosi ratu.


o as manau, kad pradzioje nebuna tokiu nesamoniu, prasideda veliau kai pradeda pilvelis augti, skrandis pasikelia ir rugstingumas pradeda kilti doh.gif , gerai, kad mane tokios problemos nekamavo na tikiuosi ir nekamuos jau, nes nedaug beliko tai tuoj pilvukas leistis prades thumbup.gif
Atsakyti
o man rugstys pradejo kilt kai dar ne nezinojau kad laukiuosi... vis galvodavau nu kas cia per nesamone...o pasirodo yra del ko smile.gif
Seip man nuo rugstingumo labai gerai padeda saukstas medaus su siltu vandeniu arba arbata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2006 12 10, 19:48)
o man rugstys pradejo kilt kai dar ne nezinojau kad laukiuosi... vis galvodavau nu kas cia per nesamone...o pasirodo yra del ko smile.gif
Seip man nuo rugstingumo labai gerai padeda saukstas medaus su siltu vandeniu arba arbata  smile.gif

as irgi arbanta geriu su medum kai rugstys kyla.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 12 10, 15:06)
o as manau, kad pradzioje nebuna tokiu nesamoniu, prasideda veliau kai pradeda pilvelis augti, skrandis pasikelia ir rugstingumas pradeda kilti  doh.gif , gerai, kad mane tokios problemos nekamavo na tikiuosi ir nekamuos jau, nes nedaug beliko tai tuoj pilvukas leistis prades  thumbup.gif

Buna,buna doh.gif
Man ir per pirma ir per antra nestuma tas pats doh.gif Del to nieko gerti negaliu, tik vandenuka kartais blink.gif

QUOTE
O skonis toks rūgštokas, atrodo saldainių užvalgysi ir viskas bus gerai. Bet po saldainių atrodo, kad užvalgius sūriai jis praeis 

Man panasiai, atrodo skysciu truksta,kita karta atrodo vlesi burnoj kazkas verysad.gif
Atsakyti
Na man kazkaip su skonio receptoriais kaip ir viskas tvarkoj. Ir jokio potraukio ant tam tikro maisto ar gerimo nera (na gal labiau ant pieno patrauke biggrin.gif ). Ir jautrumo jokiems kvapams ar maistui nera.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 12 12, 19:34)
Na man kazkaip su skonio receptoriais kaip ir viskas tvarkoj. Ir jokio potraukio ant tam tikro maisto ar gerimo nera (na gal labiau ant pieno patrauke  biggrin.gif ). Ir jautrumo jokiems kvapams ar maistui nera.

reikia dziaugtis thumbup.gif labai saunu.
As per diena apie 0.5 l isgerdavau (vos ,vos) tad teko ligoninej pagulet.
Gerti noriu, o niegaliu verysad.gif
Dabar jau kelios dienos kaip bandau gerti ir apseinu be lasalines doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2006 12 12, 21:58)
reikia dziaugtis  thumbup.gif labai saunu.
As per diena apie 0.5 l isgerdavau (vos ,vos) tad teko ligoninej pagulet.
Gerti noriu, o niegaliu  verysad.gif
Dabar jau kelios dienos kaip bandau gerti ir apseinu be lasalines  doh.gif


O kodel tokiu atveju guldo, del per tirsto kraujo ar ko?? g.gif pas mane ta pati beda, nuolat visi tyrimai skysciu trukuma rodo, dar iki nestumo gydytoja liepdavo kuo daugiau gert, mat kraujas linkes tirstet. O nenoriu ir viskas, nors kaip minimum 2 ltr liepta suvartot doh.gif nezianu kaip save sudrausmint.
Atsakyti