Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(Inga28 @ 2006 12 06, 20:10)
Ant vietos apsivemciau jei reiketu isgert kisieliaus ar kompoto  smile.gif


kisielius tai ir man nepatinka, bet kompota kartais issiverdu, kai buvo svieziu uogu tai is ju virdavau thumbup.gif , o dabar kartais issiverdu is saldytu braskiu arba is dziovintu slyvu, abrikosu ir slyvu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2006 12 06, 17:10)
Ant vietos apsivemciau jei reiketu isgert kisieliaus ar kompoto  smile.gif

O as tai labai noreciau tongue.gif , ypac kisieliaus, bet gaila, kad dabar nera galimybiu ju pasidaryti... Bet Kaledoms butinai darysiuosi!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2006 12 07, 19:35)
O as tai labai noreciau tongue.gif , ypac kisieliaus, bet gaila, kad dabar nera galimybiu ju pasidaryti... Bet Kaledoms butinai darysiuosi!!!!! thumbup.gif

kisieliaus as irgi su malonumu gerciau, tik per visa nestuma nei karto nesuradau laiko jo pasidaryt.. blush2.gif kazkaip viskai buvau pamirsus apie toki dalyka, man kazkodel kisielius yra labiau kaledinis gerimas...
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2006 12 07, 23:50)
kisieliaus as irgi su malonumu gerciau, tik per visa nestuma nei karto nesuradau laiko jo pasidaryt.. blush2.gif kazkaip viskai buvau pamirsus apie toki dalyka, man kazkodel kisielius yra labiau kaledinis gerimas...


man irgi kisielius Kaledas primena rolleyes.gif
Atsakyti
O aš tai iš rūsio pradėjau tempti visus kompotus ir sultis, kuriuos tik randu biggrin.gif . Dar manau, visai neblogas gėrimas yra pasigamintas iš paprasčiausios uogienės. Na žinote, kai į puoduką vietoj arbatžolių įsidedi vyšnių, braškių ar kokios kitokios uogienės. Toks senas, vaikystės receptas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2006 12 08, 15:58)
O aš tai iš rūsio pradėjau tempti visus kompotus ir sultis, kuriuos tik randu biggrin.gif . Dar manau, visai neblogas gėrimas yra pasigamintas iš paprasčiausios uogienės. Na žinote, kai į puoduką vietoj arbatžolių įsidedi vyšnių, braškių ar kokios kitokios uogienės. Toks senas, vaikystės receptas smile.gif



Jo as taip spanguoles geriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2006 12 08, 14:58)
O aš tai iš rūsio pradėjau tempti visus kompotus ir sultis, kuriuos tik randu biggrin.gif . Dar manau, visai neblogas gėrimas yra pasigamintas iš paprasčiausios uogienės. Na žinote, kai į puoduką vietoj arbatžolių įsidedi vyšnių, braškių ar kokios kitokios uogienės. Toks senas, vaikystės receptas smile.gif


is tikruju sitas receptukas labai geras, ypackai pabosto visos arbatos smile.gif
as tai nestumo pradzioje geriau sulciu, bet po to atsisakiau (gydytoja patare), nes pradejo smarkai pusti pilva, smarkiai augti svoris ir viduriai sukietejo, ir tai viskas nuo pakeliniu sulciu. sako kad visi kubusiai dar nieko, bet tikrai ne is tetrapaku, nes i juos daugiau deda visokiu konservantu
Atsakyti
QUOTE(Yanke @ 2006 12 08, 14:53)
as tai nestumo pradzioje geriau sulciu, bet po to atsisakiau (gydytoja patare), nes pradejo smarkai pusti pilva, smarkiai augti svoris ir viduriai sukietejo, ir tai viskas nuo pakeliniu sulciu. sako kad visi kubusiai dar nieko, bet tikrai ne is tetrapaku, nes i juos daugiau deda visokiu konservantu

Oi ne, ne. Aš geriu namines senelių spaustas obuolių arba pomidorų sultis. Jokių parduotuvinių iš pakelių. Dar patinka įvairūs kompotai (slyvų ir pan.), bet irgi naminiai smile.gif . Žalia arba vaistažolių (medetkų, ramunėlių) arbatos arba mano jau minėta uogų arbata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2006 12 08, 13:24)
Oi ne, ne. Aš geriu namines senelių spaustas obuolių arba pomidorų sultis. Jokių parduotuvinių iš pakelių. Dar patinka įvairūs kompotai (slyvų ir pan.), bet irgi naminiai smile.gif . Žalia arba vaistažolių (medetkų, ramunėlių) arbatos arba mano jau minėta uogų arbata smile.gif

As irgi labai noreciau pasidaryti tuo uogienes gerimo, bet deja neturiu jokios uogienes, o ir is ko ja pasidaryti nelabai yra verysad.gif . Na kai vaziuosiu sventems i Lietuva butinai pasiimsiu is mamytes pora litreku ir grizusi megausiuosi kartu su jumis situo pasakisku gerimuku. Aciu uz patarima. Liux thumbup.gif
Atsakyti
O as kaip tik ir geriu granatu, mmm rolleyes.gif . O kiek ju galima per diena isgert, idomu g.gif .
Atsakyti
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2006 12 08, 17:24)
As irgi labai noreciau pasidaryti tuo uogienes gerimo, bet deja neturiu jokios uogienes, o ir is ko ja pasidaryti nelabai yra verysad.gif . Na kai vaziuosiu sventems i Lietuva butinai pasiimsiu is mamytes pora litreku ir grizusi megausiuosi kartu su jumis  situo pasakisku gerimuku. Aciu uz patarima. Liux thumbup.gif

Mamytės, šluojam savo mamyčių rūsius ir geriam natūralių uogų arbatas biggrin.gif
Atsakyti
man atrodo tempiam is mamu viskas kas po ranka pakliuna biggrin.gif
Man kazkaip skonio receptoriai keiciasi...kazkaip gyvenime grybu net uzuost nenoredavau, o dabar koks baravyku padaziukas ar seip grybai su bulvem tiesiog veza biggrin.gif
Atsakyti