Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

ir man mama sake, kad gerai i diena po sauksta medaus suvalgyt, kazkaip vaisius atseit tvirciau isikabina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 12 04, 15:33)
Nelabai suprantu, o kodėl negalima gazuoto mineralinio? Niekaip nerandu logiško paaiškinimo.

as girdejau, kad nesveika gerti gazuotu gerimu del to, kad jie daugiau pucia vidurius, o tai juk sukelia nelabai malonius pojucius, o juk pradzioje nestumo tai ir taip pucia tuos vidurius ir paskaudena pilvuka doh.gif
As irgi geriu tik negazuotus gerimus, bet tenka sveciuose pasivaisinti gazuotais gerimais, po kuriu jauciu nemalonius pojucius pilvelyje unsure.gif

QUOTE(Inga28 @ 2006 12 04, 18:51)
ir man mama sake, kad gerai i diena po sauksta medaus suvalgyt, kazkaip vaisius atseit tvirciau isikabina smile.gif

o as pirma karta girdziu tokia versija g.gif
Atsakyti
o aš gazuota mineralini gėriau prieš neštumą ir dabar geriu kiek širdis geidžia, žinau kad gal nelabai gerai bet tik gazuoto atsigeriu, o pilvo man nepučia. O kaip gims lelius tai tada jaučiu reikes atsisakyti gazuoto. g.gif
Atsakyti
As tai irgi atsigeriu gazuotu gerimu jei man norisi ir nemanau kad kazkas ten nutiks nuo stiklines limonado smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 12 05, 00:00)
as girdejau, kad nesveika gerti gazuotu gerimu del to, kad jie daugiau pucia vidurius, o tai juk sukelia nelabai malonius pojucius, o juk pradzioje nestumo tai ir taip pucia tuos vidurius ir paskaudena pilvuka  doh.gif
As irgi geriu tik negazuotus gerimus, bet tenka sveciuose pasivaisinti gazuotais gerimais, po kuriu jauciu nemalonius pojucius pilvelyje  unsure.gif
o as pirma karta girdziu tokia versija  g.gif

As taip pat kartais atigeriu,nors pirmo netumo metu geriau nemazai.
Karta gydytojos paklausiau del gazuoto mineralinio, sako gerk,ka bijei celiulito blink.gif o as tik paklausiau,o paskui is kitos isgirdau,kad vis del to ko maziau reikia gerti del anglevandeniu rolleyes.gif
Gazuoti saldus gerimai,labai alergizuoja vaikuti.
Atsakyti
labutis visoms nestuke.gif noriu paklausti o kaip dėl sulčių kokios jos turėtų būti ir kiek galima per dieną?
Atsakyti
QUOTE(sandra m @ 2006 12 06, 10:36)
labutis visoms  nestuke.gif  noriu paklausti o kaip dėl sulčių kokios jos turėtų būti ir kiek galima per dieną?

Kai laukiausi dukrytes, man daktare patare gerti sultis tik is stikliniu buteliu (tokiu kaip Kubus) tokias ir pirkdavau, o kai gulejau ligoninej,dktare kai pamate, tai velniu dave! Tokios sultis alergizuoja vaika.
Galima gerti tik kompota,kiseliu,vandeni,arbata blink.gif
Atsakyti
Va, aš irgi savaitei prisiperku po keletą pakelių, buteliukų sulčių ir labai jos man gerai sueina biggrin.gif Tik įdomu, ar naudingos jos? Kažkur girdėjau, kad nestuke.gif turėtų rinktis nesaldžias sultis, bet aš taip mėgstu persikų, bananų sultis...
Rinkdamasi žiūriu, kad būtų didelė sulčių koncentracija, bet vis tiek niekur neradau ats. ar jos vertingos...Geriu ir lietuviškas, ir užsienietiškas, kurių pilni prekybos centrai...
Gal reikėtų Hipp sultis pamėginti? Kaina dviguba, bet gal ir jų vertė dviguba? Ten didelė vaisių koncentracija.
Ar turit kokių rekomendacijų dėl sulčių? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 12 06, 11:12)
Va, aš irgi savaitei prisiperku po keletą pakelių, buteliukų sulčių ir labai jos man gerai sueina  biggrin.gif Tik įdomu, ar naudingos jos? Kažkur girdėjau, kad  nestuke.gif turėtų rinktis nesaldžias sultis, bet aš taip mėgstu persikų, bananų sultis...
Rinkdamasi žiūriu, kad būtų didelė sulčių koncentracija, bet vis tiek niekur neradau ats. ar jos vertingos...Geriu ir lietuviškas, ir užsienietiškas, kurių pilni prekybos centrai...
Gal reikėtų Hipp sultis pamėginti? Kaina dviguba, bet gal ir jų vertė dviguba? Ten didelė vaisių koncentracija.
Ar turit kokių rekomendacijų dėl sulčių?  mirksiukas.gif

Hipp,labai skanios blush2.gif
Bet kaina, biski didoka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2006 12 06, 13:02)
Galima gerti tik kompota,kiseliu,vandeni,arbata  blink.gif


Kompotų ir kisielių neprisivirsi kasdien blink.gif O vanduo ir arbatos jau taaaiiip atsibodo! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 12 06, 09:20)
Kompotų ir kisielių neprisivirsi kasdien  blink.gif  O vanduo ir arbatos jau taaaiiip atsibodo!  schmoll.gif

As jau net nebezinau ka cia galima gerti, o ko ne. Pradzioje paskaiciau, kad arbata sumazina pykinima ir siaip geriau uz kava. Tai geriau daug arbatu. Po to paskaiciau, kad arbatos labai negerai - ju kofeino koncentracija didesne nei kavos blink.gif . Tada pradejau gerti sultis. Bet kadangi Anglijoje stikliniuose buteliuose buna pirkti tik apelsinu sulciu, kuriu as negaliu gerti del skrandzio problemu, tai perku paprastas multivitaminu. O dazniausiai tai vandenuka sriubcoiju, kuri iki gyvo kaulo jau daede... schmoll.gif
Atsakyti
Ant vietos apsivemciau jei reiketu isgert kisieliaus ar kompoto smile.gif
Atsakyti