Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(novila @ 2006 10 29, 00:21)
Vajei  g.gif  Reiks nebegerti tu liepžiedžių ir pasiklausti gydytojos, ką tokio daro  liepžiedžiai g.gif


kai paklausi prasau informuoti ir mane 4u.gif , atsalus orams ar vis dazniau pagerdavau liepziedziu arbata su medum, nes vyras buvo persales, tai jam dariau ir pati pagerdavau profilaktiskai...
tik labai idomu del ko ji gali kenkti g.gif , medus irgi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 10 30, 00:22)
kai paklausi prasau informuoti ir mane  4u.gif , atsalus orams ar vis dazniau pagerdavau liepziedziu arbata su medum, nes vyras buvo persales, tai jam dariau ir pati pagerdavau profilaktiskai...
tik labai idomu del ko ji gali kenkti  g.gif , medus irgi  blink.gif


Medus turi kazkoki alergena, kuris gali issaukti alergija. Taip pat padideja tikimybe susirgti debetu.
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2006 11 07, 15:16)
Medus turi kazkoki alergena, kuris gali issaukti alergija. Taip pat padideja tikimybe susirgti debetu.


jau issiaiskinau siandien del medaus, nes buvau vaistineje pirkti propolio su medumi ir vaistininke pasake, kad negaliu pati jo naudoti, nes medus gali sukelti alergija verysad.gif
Atsakyti
Oi kiek čia naudingai apie medetkas pasiskaičiau, kažkaip abejojau ar nestuke.gif jų galima. Pas mane dažni uždegimai, tai aš spanguoles geriu, bet reiks gal ir medetkų pagert, o ir mama jas taip giria g.gif
O va medaus kiekvieną dieną po šaukštą su arbata išgeriu profilaktiškai nuo peršalimo, kažin ar tai nėra per daug? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2006 11 10, 19:03)
Oi kiek čia naudingai apie medetkas pasiskaičiau, kažkaip abejojau ar  nestuke.gif  jų galima. Pas mane dažni uždegimai, tai aš spanguoles geriu, bet reiks gal ir medetkų pagert, o ir mama jas taip giria  g.gif
O va medaus kiekvieną dieną po šaukštą su arbata išgeriu profilaktiškai nuo peršalimo, kažin ar tai nėra per daug?  g.gif


jei gali tai geriau ribok medaus kieki... as irgi ji megstu, bet pasirodo jo negalima, nes gali alergizuoti verysad.gif
nukeliavau i vaistine nusipirkti propolio su medumi ir pasirodo, kad man jo negalima vartori vaistininke pasake, del to pacio medaus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2006 11 10, 20:03)
Oi kiek čia naudingai apie medetkas pasiskaičiau, kažkaip abejojau ar  nestuke.gif  jų galima. Pas mane dažni uždegimai, tai aš spanguoles geriu, bet reiks gal ir medetkų pagert, o ir mama jas taip giria  g.gif
O va medaus kiekvieną dieną po šaukštą su arbata išgeriu profilaktiškai nuo peršalimo, kažin ar tai nėra per daug?  g.gif

arbatini sauksteli per diena galima, nieko nenutiks nestuke.gif
Atsakyti
AS tai pat kiekviena diena su arbata isgeriu medaus, nemanaun kad tai pakenks vaisiuj
Atsakyti
"Vaikų šaly 2006" vyko paskaitos būsimoms mamytėms. Viena iš jų buvo apie alergijas. Gydytoja (nepamenu pavardės) rodė skaidres, jei šeimoje nėra alergiškų žmonių, nėštukė neturi atsisakyti jokių maisto produktų, tik viską vartoti su saiku. Taigi, manau, nei medus, nei citrusiniai vaisiai (mandarinai artėjant Kalėdoms good.gif ) nepakenks, o dar ir naudos duos, jei tik jų neapsirysime tongue.gif
Atsakyti
Aš irgi laikausi tos nuomonės kad medus nepakenks jeigu su saiku jį vartosite, nes man irgi peršti gerlę ir mano daktarė sakė kad gerčiau arbatą su medums thumbup.gif
Atsakyti
as tai mandarinus dievinu ir valgau valgau valgau blush2.gif omedaus vs sauksteli isidedu... manau, kad geriau jau medus, nei visur aplinkui siauciantys gripai.. smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(endnote @ 2006 12 03, 00:22)
as tai mandarinus dievinu ir valgau valgau valgau  blush2.gif omedaus vs sauksteli isidedu... manau, kad geriau jau medus, nei visur aplinkui siauciantys gripai.. smile.gif .

visiskai sutinku thumbup.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu, o kodėl negalima gazuoto mineralinio? Niekaip nerandu logiško paaiškinimo.
Šiaip pati geriu tik negazuotą jau beveik 10 metų (nes jis man skanesnis), bet nesuprantu kodėl negalima gazuoto?
Ir šiaip didžioji dalis šiostemos paremta "girdėjau ir kažkur skaičiau", faktų čia nėra. Jei kyla klausimas, manau reiktų su gydytoja jį pirmiausiai išsiaiškinti, nes atėjus čia ir paskaičius, kad kava ar arbata yra absoliutus blogis - galima tokį stresą įsivaryt, kad tai pakenks kur kas daugiau nei kavos puodelis per dieną.
Atsakyti