Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(Nerytė @ 2006 10 23, 14:08)
Sveika,
norejau paklausti ar del tos zaizdeles kaklelyje tau kazka gydytoja sake (ar konsultavaisi su ja del nestumo ir ziazdeles), na kad pasisaugoti, kazkaip pakeisti gyvenimo buda ar pan? klausiu, nes as irgi turiu zizdele, bet man niekas nieko nesake  unsure.gif



Labutis,

Na manęs tik klausė ar žadu 5 metų bėgyje gimdyti ir kai atsakiau, jog taip, tai liepė dabar geriau jai nieko nedaryti, tik kas pusmetį pasitikrinti ar ji nepradėjo piktybėti ar kažkaip kitaip keistis. O su žaizdelėm moterys normaliai išnešioja vaikučius ir pagimdo sveikus ir stiprius leliukus. 2.gif
Todėl ir aš kas pusmetį pavartoju medetkų ir kai pamenu prieš vieną vizitą pas ginekologą pora savaičių pagėriau medetkų, tai gydytojas net ranką paspaudė, pasakė kokia esu šaunuolė, kad pas mane viskas labai švaru ir tvarkinga. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2006 10 24, 10:29)
Labutis,

  Na manęs tik klausė ar žadu 5 metų bėgyje gimdyti ir kai atsakiau, jog taip, tai liepė dabar geriau jai nieko nedaryti, tik kas pusmetį pasitikrinti ar ji nepradėjo piktybėti ar kažkaip kitaip keistis. O su žaizdelėm moterys normaliai išnešioja vaikučius ir pagimdo sveikus ir stiprius leliukus.  2.gif
  Todėl ir aš kas pusmetį pavartoju medetkų ir kai pamenu prieš vieną vizitą pas ginekologą pora savaičių pagėriau medetkų, tai gydytojas net ranką paspaudė, pasakė kokia esu šaunuolė, kad pas mane viskas labai švaru ir tvarkinga. tongue.gif


Aciu uz atsakyma 4u.gif
o placiau prasau papasakoti apie medetkas..... kiek laiko jas geri, kaip (tiesiog uzsiplikai jas ir geri), kaip daznai, kiek per diena ir pan. na as irgi zadu pagerti, nes iki siol nezinojau tokio budo cool.gif
reikia ir man apsvarinti savo organizma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 10 24, 22:42)
Aciu uz atsakyma  4u.gif
o placiau prasau papasakoti apie medetkas..... kiek laiko jas geri, kaip (tiesiog uzsiplikai jas ir geri), kaip daznai, kiek per diena ir pan. na as irgi zadu pagerti, nes iki siol nezinojau tokio budo cool.gif
reikia ir man apsvarinti savo organizma  biggrin.gif



AAA, apie medetkas 4u.gif
Na aš jas užplikau į nedidelį virduliuką ir kasdien po tokį išgeriu. Arba po didelį puodelį. Medetkas perku geriau birias, o ne pakeliuose, nes į pakelius kaip suprantu ten tik ziedlapius sudeda o ne visa pilną žiedą, tai manau, birios geriau. Ir taip maždaug pora savaičių geriu.
Na dėl gydytojo, kai paklausiau, tai jis numojo ranka ir prirašė man vaistų. Bet kai buvo man uždegimas, tai jis man kelis kartus išrašinėjo įvairius vaistus ir niekas nepadėjo, o kai pagėriau tų medetkų, tai net ranką paspaudė ir pagyrė, kad pas mane viskas švaru. rolleyes.gif
Ir mama sakė, kad anksčiau visos močiutės jomis puikiausiai gydydavosi visokias problemėles.
Dar mama pasakojo dėl tų medetkų, kad jei dar neplanuoji leliuko, tai reikia labiau pasisaugoti, nes medetkos ten viską apvalo ir lengviau yra pastoti. mirksiukas.gif
Tai va mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2006 10 25, 07:46)
AAA, apie medetkas  4u.gif
Na aš jas užplikau į nedidelį virduliuką ir kasdien po tokį išgeriu. Arba po didelį puodelį. Medetkas perku geriau birias, o ne pakeliuose, nes į pakelius kaip suprantu ten tik ziedlapius sudeda o ne visa pilną žiedą, tai manau, birios geriau. Ir taip maždaug pora savaičių geriu.
  Na dėl gydytojo, kai paklausiau, tai jis numojo ranka ir prirašė man vaistų. Bet kai buvo man uždegimas, tai jis man kelis kartus išrašinėjo įvairius vaistus ir niekas nepadėjo, o kai pagėriau tų medetkų, tai net ranką paspaudė ir pagyrė, kad pas mane viskas švaru. rolleyes.gif
  Ir mama sakė, kad anksčiau visos močiutės jomis puikiausiai gydydavosi visokias problemėles.
  Dar mama pasakojo dėl tų medetkų, kad jei dar neplanuoji leliuko, tai reikia labiau pasisaugoti, nes medetkos ten viską apvalo ir lengviau yra pastoti. mirksiukas.gif
  Tai va  mirksiukas.gif


oj, kaip tau aciu uz patarimus aciuks.gif
reikes pasinaudoti jais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 10 26, 11:48)
oj, kaip tau aciu uz patarimus  aciuks.gif
reikes pasinaudoti jais  mirksiukas.gif




Labai prašom, svarbu, kad padėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
[Dar mama pasakojo dėl tų medetkų, kad jei dar neplanuoji leliuko, tai reikia labiau pasisaugoti, nes medetkos ten viską apvalo ir lengviau yra pastoti. mirksiukas.gif
Tai va mirksiukas.gif
[/quote]
Jei buciau zinojus, tai buciau seniai tas medetkas litrais gerusi, nes bandziau astoti apie 10 menesiu. O ir ivairiu problemeliu turiu, tai reikes butinai pabandyti bigsmile.gif . O mano vaikuciui niekuo nepakenks? nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besilaukianti.mamyte: 26 spalio 2006 - 18:01
[quote=besilaukianti.mamyte,2006 10 26, 18:56]
[Dar mama pasakojo dėl tų medetkų, kad jei dar neplanuoji leliuko, tai reikia labiau pasisaugoti, nes medetkos ten viską apvalo ir lengviau yra pastoti. mirksiukas.gif
Tai va mirksiukas.gif
[/quote]
Jei buciau zinojus, tai buciau seniai tas medetkas litrais gerusi, nes bandziau astoti apie 10 menesiu. O ir ivairiu problemeliu turiu, tai reikes butinai pabandyti bigsmile.gif . O mano vaikuciui niekuo nepakenks? nestuke.gif
[/quote]


Kaip tik šiandien gydytojos klausiau, ir sakė, kad kūdikėliui neturi jokio poveikio. Taip kad gali ramiai gerti - tai juk natūrali žolytė apvalanti tavo organizmą, kaip ir ramunėlės, kmynai ir visos kitos gerosios žolytės mirksiukas.gif
Atsakyti
pasirodo ta medetka tiek gerio mums gali atnesti rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=novila,2006 10 26, 17:18]
Jei buciau zinojus, tai buciau seniai tas medetkas litrais gerusi, nes bandziau astoti apie 10 menesiu. O ir ivairiu problemeliu turiu, tai reikes butinai pabandyti bigsmile.gif . O mano vaikuciui niekuo nepakenks? nestuke.gif
[/quote]
Kaip tik šiandien gydytojos klausiau, ir sakė, kad kūdikėliui neturi jokio poveikio. Taip kad gali ramiai gerti - tai juk natūrali žolytė apvalanti tavo organizmą, kaip ir ramunėlės, kmynai ir visos kitos gerosios žolytės mirksiukas.gif
[/quote]
Aciu tai reikes paprasyti, kad mamyte atsiustu, nes jauciu cia tai nerasiu niekur... g.gif
Atsakyti
[quote=besilaukianti.mamyte,2006 10 27, 13:03]
Kaip tik šiandien gydytojos klausiau, ir sakė, kad kūdikėliui neturi jokio poveikio. Taip kad gali ramiai gerti - tai juk natūrali žolytė apvalanti tavo organizmą, kaip ir ramunėlės, kmynai ir visos kitos gerosios žolytės mirksiukas.gif
[/quote]
Aciu tai reikes paprasyti, kad mamyte atsiustu, nes jauciu cia tai nerasiu niekur... g.gif
[/quote]



Turėtų būti, nes žinau keletą užsienietiškų produktų su "Calendula" , tas žodis reiškia medetkas. Taigi, manau, turėtų būti ir pačių medetkų, tik paieškok vaistinėse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo novila: 27 spalio 2006 - 19:25
QUOTE(novila @ 2006 10 22, 16:12)
O aš pradėjau gerti liepžiedžių arbatą su medum, man skanu

O mano gydytoja, pirmą kartą pamačiusi mano žirniuką, pirma ko paklausė - ką geriu. Sakiau, daugaiusia - arbatas vaisines. Tai sakė - jokiu būdu ne liepžedžių, o ir medaus per dieną suvalgyti ne daugiau kaip 2 arbatinius šaukštelius g.gif O aš ir nepaklausiau - kodėl doh.gif blush2.gif Aš ja pasitikiu, pasakė - aš ir tikiu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudzijama @ 2006 10 28, 15:56)
O mano gydytoja, pirmą kartą pamačiusi mano žirniuką, pirma ko paklausė - ką geriu. Sakiau, daugaiusia - arbatas vaisines. Tai sakė - jokiu būdu ne liepžedžių, o ir medaus per dieną suvalgyti ne daugiau kaip 2 arbatinius šaukštelius  g.gif O aš ir nepaklausiau - kodėl  doh.gif  blush2.gif  Aš ja pasitikiu, pasakė - aš ir tikiu  mirksiukas.gif  4u.gif



Vajei g.gif Reiks nebegerti tu liepžiedžių ir pasiklausti gydytojos, ką tokio daro liepžiedžiai g.gif
Atsakyti