Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

Sveikutės 4u.gif

skaičiau ir internete bendria ir čia (imunitetos tiprinimo temoj) apie vaistažoliųa rbatas ir susipainiojau sad.gif

aviečių lapų engalima, nes skatina gimdos susitraukimus ir gali iššaukti persileidimą?
čiobrelių irgi negalima?
citrusinių vaisių negalima, kad alergijso vaikeliui nebūtų?

imunitetą stiprinti iš viso nepatartina kad vaikelio nepriimtų kaip virusą blink.gif

bet skaičiau kad pvz. greipfruto kauliukų lašus "Citrosept" galima gerti net neščiosioms po 5 lašus profilaktiškai - ar tiesa? nes dabar geriu (neštukė jau virš 3 sav.) ir nežinau ar galima...

tai o kmynų, melisos, eršketuogių arbatą galima gerti? ar bent jau juodą paprastą, arba romatizuotą arba žalią su citrina? unsure.gif

labai lauksiu aptarimų, nes sėdžių ir bijau, o gerti norisi, o vanduo su sultimis atsibodo biggrin.gif

o dar - kokių sulčių enpatartina? citrusinių? o morkų? sako vit.A nelabai gerai jei daug?... o obuolių?

o kokių vaisių galima?

gal ir nuorodas įdėsit, nes bandžiau viską peržiūrėti bet labai daug prirašyta, o darbe neturiu visai laiko blush2.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
as geriau ciobreliu nuo kosejimo,tai pradejo gimda susitraukyneti,tai gal ir tikrai negalima.nustojau ja gert.o geriau su citrina ir medum arbata ir triniau kojas ir krutine kremais sildomais specialiais.

dar del vaisiu girdejau kad greipfruktus galima valgyt kiek nori. bet kadangi jie kartus tai daug ir neprivalgysi.
Atsakyti
kmynu, ramuneliu, medetku arbatas gali gerti.
O sultis tai visokias gali gerti, na obuoliu tai sveika ir kitos smile.gif
Atsakyti
As skaiciau, kad negalima per daug gerti juodos (stiprios) ir zalios arbatos...
o del sulciu tai morku sulciu negalima tik pirmas nestumo savaites, nes vit. A gali skatinti apsigimimus.

o gal kuri zinote, ar galima gerti arbata su avieciu ir liepu sirupu? Esu siek tiek persalus ir geriu tokia arbata...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 06 birželio 2006 - 17:16
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 06, 18:15)
As skaiciau, kad negalima per daug gerti juodos (stiprios) ir zalios arbatos...

o kodel zalios negalima? man gyd. kaip tik pasiule zalia su jazmianis gerti... labai skanu... per diena kokiu pora puodeliu tikrai isgeriu... o dar gal kuri tiksliai zinote - ar yra zaliojoj arbatoj kofeino? buvau 100% isitikinus, ad nera, bet kazkur nugirdau kad yra. net idomu pasidare g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 06, 19:15)
o del sulciu tai morku sulciu negalima tik pirmas nestumo savaites, nes vit. A gali skatinti apsigimimus.


ojoj cry.gif o aš vakar gal litrą morkų sulčių išgėriau, o tai ten labai daug vitamino A buvo aprašyta kaip dabar pažiūrėjau, o mano leliui tik kelios savaitės doh.gif: kas dabar bus... verysad.gif
Atsakyti
o kaip jaučiasi, kai gimda susitraukinėja? kur tada kas skauda? unsure.gif o jei skauda pilvo apačioje jau kelias dienas taip dilgčiojančiai, tai čia gali būti tas? ką daryti?
Atsakyti
QUOTE(FoxyLady @ 2006 06 07, 07:54)
o kodel zalios negalima? man gyd. kaip tik pasiule zalia su jazmianis gerti... labai skanu... per diena kokiu pora puodeliu tikrai isgeriu... o dar gal kuri tiksliai zinote - ar yra zaliojoj arbatoj kofeino? buvau 100% isitikinus, ad nera, bet kazkur nugirdau kad yra. net idomu pasidare  g.gif



Ir zaliojoj arbatoj yra kofeino, tik, kiek zinau, maziau nei juodojoj. As tai visa laika geriu juodaja (zalia man nelabai patinka, nors ir sveikiau), tik geriu zymiai silpnesne.
Papildyta:
QUOTE(::mamike:: @ 2006 06 07, 08:36)
ojoj cry.gif o aš vakar gal litrą morkų sulčių išgėriau, o tai ten labai daug vitamino A buvo aprašyta kaip dabar pažiūrėjau, o mano leliui tik kelios savaitės doh.gif: kas dabar bus... verysad.gif



Nesijaudink smile.gif , nemanau, kad is vieno litro sulciu bus blogai. Na, jeigu kasdien po tiek isgertum, gal ir nelabai gerai, o del vieno karto jaudintis nereikia. Be to, tu tikriausiai dabar negeri kitokiu vitaminu, todel tikimybe perdozuoti vit. A mazesne. Kazkur skaiciau, kad vit A galima padauginti, jei piktnaudziausi kepenelemis, bet tik tokiu atveju, jei diena is dienos suvalgysi po nemaza ju kieki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2006 06 07, 12:36)
Ir zaliojoj arbatoj yra kofeino, tik, kiek zinau, maziau nei juodojoj. As tai visa laika geriu juodaja (zalia man nelabai patinka, nors ir sveikiau), tik geriu zymiai silpnesne.

nu tu matai... o as buvau isitikinus, kad zalioj nera kofeino..
gryna zalia arbata man irgi baisiai neskani.... o tu nebandei su kokiais priedais pagerti? man su jazminais laaaaabai skanu....
Atsakyti
QUOTE(FoxyLady @ 2006 06 07, 12:24)
o tu nebandei su kokiais priedais pagerti? man su jazminais laaaaabai skanu....



Bandziau gerti zaliaja su citrina, bet juodoji arbata vis tiek kazkaip nukonkuravo zaliaja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxyLady @ 2006 06 07, 08:54)
... o dar gal kuri tiksliai zinote - ar yra zaliojoj arbatoj kofeino? buvau 100% isitikinus, ad nera, bet kazkur nugirdau kad yra. net idomu pasidare  g.gif


o as girdejus, kad zalioje yra nemazai kofeino, tikrai tau nepasakysiu kiek jo ten yra, kad yra tia tiksliai

as irgi geriau zalia su jazminais... o dabar jau apmazinau...geriau sultis geriu arba kompoto issiverdu, nes vanduo jau atsibodo...
Atsakyti
Na, juodoj arbatoj kofeino kaip ir nera, tik teinas, o jis irgi dirgina. As visa nestuma pravaiksciojau su zemu spaudimu, 90/ 60, tai gydytoja net kava leido gert, viena puoduka ryte, viena- po pietu!
Atsakyti