Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė/ nesuaugęs gomuriukas

QUOTE(darbstuoliai @ 2014 09 15, 14:32)
Sveikutės super mamos, kaip laikotės? kaip mažieji? Aš atėjau pasiguosti, ale užpuolė mus kažkoks virusas. Visi esam išgriuvę, gulim su slogom ir kosuliais. Ačiū dievui nors temperatūros neturim. Labiausiai aišku mažųjų gaila, tokie nusilpę laksto po namus, ypač mūsų berniukui sunku, jis juk po gomurio op, o čia dar sloga ir kosulys užpuolė, nei nosytės ištraukt su pompa negalima, valinėju vis su nosinaitėm, brt vistiek varva be galo. Sakykit, gal kieno vaikas sirgo po operac, kazin ar galima su druskos vandeniu nors nosį skalauti, ar nepragriauš žaizdų (gal kvailas klausimas, bet man vistiek neramu). ačiū
Svarbiausia nesirkit  4u.gif


O vaje unsure.gif Tik parasiau Jums asmenine zinute su viltim ir klausimu, ar aplenke Jus virusai, o temoj vat kaip perskaiciau... verysad.gif Laikykites! Mano vaiko gyd. bet kokiu atveju liepe pasodinus plauti bent Hummer'iu... Nors as ja nepasitikiu, tad prisibijojau, dazniau ipuksdavau jo ant pagaliuko-tamponelio nosiai valyti ir taip pravalydavau... O, jei kyla tiek klausimu ir esat po op., tai drasiai skambinkit Z, nes jis geriausiai zino, ar galima.

Lusinei, laabai dekui uz info! Butu saunu, jei ir LT butu tokia org, nes tikrai niekas nezino apie pirma uzpludusias emocijas, paskui apie vaiko prieziura... Viska isbandom, kol atrandam tinkamiausia maitinima, pacios pamatom, kokio velesnio gydymo reikia ir t.t. Esam vienos ismestos baloj!
Atsakyti
QUOTE(Muxe @ 2014 09 15, 16:46)
O vaje  unsure.gif  Tik parasiau Jums asmenine zinute su viltim ir klausimu, ar aplenke Jus virusai, o temoj vat kaip perskaiciau...  verysad.gif  Laikykites! Mano vaiko gyd. bet kokiu atveju liepe pasodinus plauti bent Hummer'iu... Nors as ja nepasitikiu, tad prisibijojau, dazniau ipuksdavau jo ant pagaliuko-tamponelio nosiai valyti ir taip pravalydavau... O, jei kyla tiek klausimu ir esat po op., tai drasiai skambinkit Z, nes jis geriausiai zino, ar galima.

Lusinei, laabai dekui uz info! Butu saunu, jei ir LT butu tokia org, nes tikrai niekas nezino apie pirma uzpludusias emocijas, paskui apie vaiko prieziura... Viska isbandom, kol atrandam tinkamiausia maitinima, pacios pamatom, kokio velesnio gydymo reikia ir t.t. Esam vienos ismestos baloj!


Pasidalinu gautu atsakymu del organizacijos LT.

Thank you for the interest. Hopefully in the future we can consider it. Currently we are not adding new countries as we have opted to strengthen the work in the countries where we are already working. However, we are aware of a center where children with clefts in Lithuania can get care.

UAB Tautrimo Astrausko Klinika
5 C. Sasnausko g. 19, Kaunas, Lithuania

Warm regards,


Lizet Campos · Medical Oversight Coordinator
Operation Smile Global Headquarters
3641 Faculty Boulevard · Virginia Beach, VA 23453 USA
Direct Line: +1 757.321.7681 · Mobile: +1 757.214.5318

Atsakyti
[quote=Muxe,2014 09 15, 15:46]
O vaje unsure.gif Tik parasiau Jums asmenine zinute su viltim ir klausimu, ar aplenke Jus virusai, o temoj vat kaip perskaiciau... verysad.gif Laikykites! Mano vaiko gyd. bet kokiu atveju liepe pasodinus plauti bent Hummer'iu... Nors as ja nepasitikiu, tad prisibijojau, dazniau ipuksdavau jo ant pagaliuko-tamponelio nosiai valyti ir taip pravalydavau... O, jei kyla tiek klausimu ir esat po op., tai drasiai skambinkit Z, nes jis geriausiai zino, ar galima.

ačiū jums už patarimus. Žiūriu ir kitų mamyčių virusai neaplenkė, Nu kaip nors išsikapstysim. Laikykitės ir sveikit. smile.gif
Atsakyti
Sveikos stipriosios mamos,

priimkite ir mane į savo būrį... Liepos antrąją gimė mūsų trečiasis sūnelis su šiomis problemėlėmis. Apie tai kaip jautėmės ir kokį šoką išgyvenome nebenoriu kalbėti, žiūriu dabar tik į ateitį. Spalio 2d. laukia lupytės operacija Žalgirio klinikoje. Kaip ir visos jūs išgyvenu didelį nerimą ir akys baimės labai jau didelės...Klausimų 100 minčių irgi...
Gal galėtumėte papasakoti kaip rengėte savo mažuosius stebukliukus operacijai. Skaičiau, kad reikalingi užsakstomi rūbeliai, kad būtų be pėdučių. Ir kuo maitinote po opercijos šaukšteliu ar švirkštu? Pradėsime mokytis ir mes valgyti ne iš buteliuko. Ir dar - ar pavyko po lupytės operacijos mažiukam valgyti iš krūties? Turiu vilčių, kad po op mano kleckiukas valgys pats MP...

Va kiek klausimų pradžiai. Labai būsiu dėkinga už atsakymus. Norisi pasiruošti tinkamai svarbiai dienai.
Atsakyti
QUOTE(Schiaurinė @ 2014 09 16, 14:54)
Sveikos stipriosios mamos,

priimkite ir mane į savo būrį... Liepos antrąją gimė mūsų trečiasis sūnelis su šiomis problemėlėmis. Apie tai kaip jautėmės ir kokį šoką išgyvenome nebenoriu kalbėti, žiūriu dabar tik į ateitį. Spalio 2d. laukia lupytės operacija Žalgirio klinikoje. Kaip ir visos jūs išgyvenu didelį nerimą ir akys baimės labai jau didelės...Klausimų 100 minčių irgi...
Gal galėtumėte papasakoti kaip rengėte savo mažuosius stebukliukus operacijai. Skaičiau, kad reikalingi užsakstomi rūbeliai, kad būtų be pėdučių. Ir kuo maitinote po opercijos šaukšteliu ar švirkštu? Pradėsime mokytis ir mes valgyti ne iš buteliuko. Ir dar - ar pavyko po lupytės operacijos mažiukam valgyti iš krūties? Turiu vilčių, kad po op mano kleckiukas valgys pats MP...

Va kiek klausimų pradžiai. Labai būsiu dėkinga už atsakymus. Norisi pasiruošti tinkamai svarbiai dienai.


Sveika, prisijungus smile.gif jusu problemas suprantu, tikiuosi, kad cia bus atsakyta i didziaja dali klausimu, nes ju po siai dienai vis iskyla ir iskyla. Pati mielai pasidalinsiu savo patirtim, o kt
mamytes papildys ir patars, nes kiekvienos situacija ir patirtys skirtingos.
Pirmiausia noriu padrasinti, kad nesibaimintumet operacijos. Vaikutis patikimose rankose. Paciai op specialiai ruostis nereikia. Tik ciulptuko ir buteliuko soskes nebus galima. Pasiimkit svirksta, man paciai labai padejo buteliukas su snapeliu, nes is jo lasa ir vaikui tereikia nuryti. Saukstelio, ar taureles nesiulyciau, nes reikiamo kiekio maistuko davimas tikrai uztruks, o po op vaikas bus alkanas. Bet, zinoma, galite pabandyti. Pries op ateis anesteziologas ir pasakys nuo kada turesite nebemaitinti. I operacine nunesite pati, su ta per prieki uzsagstoma apranga ir be peduciu, ten pasirasysite ir vaika paims. Po visko ateis kuris nors medikas ir pranes, kad galite ateiti i pooperacine palata. Vaikutis jau bus nubudes ir tikrai gali but laabai neramus, taciau sesutes ir gyd jums viska paaiskins, tad nerimauti neverta. Beje, isvydus rezultata, manau, busite maloniai nustebinta. smile.gif
Tiesa, vaiko rankytes gali buti idetos i itvarus, cia tam , kad jis neliestu veiduko. Gulesite apue savaite, vaikuciui bus leidziami antibiotikai ir pagal poreiki nuskausminamieji, duos zvakuciu.
Pries isleidziant gyd Zaleckas, jei operuos jis, turbut siulys isigyti toki silikonini stenta i nosyte. Jis kainuoja apie 300 lt. Cia velgi leis jums rinktis, imti ji ar ne. O siaip drasiai teiraukites, jei ka, prasykit personalo pagalbos, sesutes malonios ir supranta, kad kvailu klausimu nera.
Na, rodos, ispasakojau kiek galejau, jei ka uzmirsau, kt mamytes papildys wink.gif tik nepergyvenkit ir nenusiminkit wink.gif, musu mazuliukai daug istvermingesni, nei kartais atrodo smile.gif linkiu optimizmo ir didziausios sekmes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Schiaurinė @ 2014 09 16, 13:54)
Sveikos stipriosios mamos,

priimkite ir mane į savo būrį... Liepos antrąją gimė mūsų trečiasis sūnelis su šiomis problemėlėmis. Apie tai kaip jautėmės ir kokį šoką išgyvenome nebenoriu kalbėti, žiūriu dabar tik į ateitį. Spalio 2d. laukia lupytės operacija Žalgirio klinikoje. Kaip ir visos jūs išgyvenu didelį nerimą ir akys baimės labai jau didelės...Klausimų 100 minčių irgi...
Gal galėtumėte papasakoti kaip rengėte savo mažuosius stebukliukus operacijai. Skaičiau, kad reikalingi užsakstomi rūbeliai, kad būtų be pėdučių. Ir kuo maitinote po opercijos šaukšteliu ar švirkštu? Pradėsime mokytis ir mes valgyti ne iš buteliuko. Ir dar - ar pavyko po lupytės operacijos mažiukam valgyti iš krūties? Turiu vilčių, kad po op mano kleckiukas valgys pats MP...

Va kiek klausimų pradžiai. Labai būsiu dėkinga už atsakymus. Norisi pasiruošti tinkamai svarbiai dienai.





Sveika prisijungus 4u.gif Dabar ier save drąsiai gali vadinti stipriąja mama smile.gif Na aš daug patarti negaliu, nes mums lūpytė nebuvo skilusi, mes tik turėjome gomurį nesuaugusį, jei jums tai yra, tada tokia op. laukia apie 10-11mėn. Šiaip viskuo pritariu Lušinei, tikrai nepergyvenkit personalas ten paslaugus ir drąsiai galite klausti ir prašyti bet ko. Didžiausios sėkmės jums ir mažuliui smile.gif
p.s. patikėkit, vaikai visus tuos vargus pamiršta labia greitai, na o mamytėms ir tėveliams reikia daugiau laiko ir pastangų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Schiaurinė @ 2014 09 16, 13:54)
Sveikos stipriosios mamos,

priimkite ir mane į savo būrį... Liepos antrąją gimė mūsų trečiasis sūnelis su šiomis problemėlėmis. Apie tai kaip jautėmės ir kokį šoką išgyvenome nebenoriu kalbėti, žiūriu dabar tik į ateitį. Spalio 2d. laukia lupytės operacija Žalgirio klinikoje. Kaip ir visos jūs išgyvenu didelį nerimą ir akys baimės labai jau didelės...Klausimų 100 minčių irgi...
Gal galėtumėte papasakoti kaip rengėte savo mažuosius stebukliukus operacijai. Skaičiau, kad reikalingi užsakstomi rūbeliai, kad būtų be pėdučių. Ir kuo maitinote po opercijos šaukšteliu ar švirkštu? Pradėsime mokytis ir mes valgyti ne iš buteliuko. Ir dar - ar pavyko po lupytės operacijos mažiukam valgyti iš krūties? Turiu vilčių, kad po op mano kleckiukas valgys pats MP...

Va kiek klausimų pradžiai. Labai būsiu dėkinga už atsakymus. Norisi pasiruošti tinkamai svarbiai dienai.

Labas 4u.gif
Rūbeliai nėra kokie tai užsakomi, o paprasti, tik kad būtų atsegami priekyje, nes prie širdutės jungs aparačiuką kad klausyti ir reikia apvilkti ne kokį šliaužtuką, kuris ištisinis, bet kokia treningines ar dar kokias kelnytes ir kojines, kad galėtų prie pėdučių prieiti.
manasis, kadangi nuo pat pradžių nežindo (jam labai norėjosi, bet su suskilusia lūpa tai fiziškai nelabai įmonoma), tai žindimo refleksą per tą laiką pamiršo. Soskiuką vat dar po šiai dienai tik kramto smile.gif
Aš po op maitinau Medelos buteliuku. Iki op net nepratinau, nes porą kartų pabandžius matėsi, kad vaikas nuo to bus tik nervuotas ir nepavalgęs, tai po op, kai visai mažai tik valgė, po truputį ir pripratome prie to buteliuko.
sėkmės, stiprybės, ir - viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už šiltą priėmimą ir atsakymus smile.gif

Kas liečia maitinimą tai iki šiol mes valgėm iš Medela buteliuko, o dabar, prieš operaciją mokysimės valgyt iš canpol lovi silikoninio buteliuko su pritvirtintu šaukšteliu. Kaip tik šiandien jį gavau tai bandysim... Gal kuri mamytė bandė? O dėl maitinimo po op tai svajoju ir labai noriu tikėti, kad galės valgyt iš krūties, nes pas jį labai stiprus žindimo refleksas. Tikiuosi jo nepamirš. Šiaip auga stiprus ir tvirtas vaikiukas, svorio priauga nemažai. Viliuosi, kad op perneš taip pat tvirtai, tik kažin kaip aš...Tik apie tai ir galvoju, žinau, kad turiu buti stipri ir tvirta, bet tokiai būti (kartais) sekasi sunkiai... Va ir paatviravau smile.gif
P.s. astiprašau už paskleitą neigiamą emociją, bet šiandien matyt tokia diena
Atsakyti
Sveikos mamytės,
Turiu vieną klausimą ir norėčiau jūsų pagalbos.
Gydytojas Z. davė lapelį kuriame surašyti reikalingi tyrimai ir nurodyta data operacijai (gruodžio 10). Sakykite čia operacijos diena 10 ir atvykti reikia 9 dieną? Ar šita diena reikia atvykti ir operuos 11 dieną? Visai susivėliau blush2.gif ačiū už pagalbą
Atsakyti
QUOTE(reghina555 @ 2014 09 18, 14:25)
Sveikos mamytės,
Turiu vieną klausimą ir norėčiau jūsų pagalbos.
Gydytojas Z. davė  lapelį kuriame surašyti reikalingi tyrimai ir nurodyta data operacijai (gruodžio 10). Sakykite čia operacijos diena 10 ir atvykti reikia 9 dieną? Ar šita diena reikia atvykti ir operuos 11 dieną? Visai susivėliau  blush2.gif ačiū už pagalbą



Sveika,

mūsų lapelyje parašyta ATVYKTI OPERACIJAI ir nurodyta data o lapelio apačioje parašyta: Nurodytą dieną atvykti į priėmimo skyrių iki 12 val. Jei lapelis toks pat tai jūsų oprecija bus 11d. 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Schiaurinė @ 2014 09 17, 14:04)
Viliuosi, kad op perneš taip pat tvirtai, tik kažin kaip aš...Tik apie tai ir galvoju, žinau, kad turiu buti stipri ir tvirta, bet tokiai būti (kartais) sekasi sunkiai... Va ir paatviravau smile.gif
P.s. astiprašau už paskleitą neigiamą emociją, bet šiandien matyt tokia diena

na mamai visad sunkiausia. as po op, kai ant ranku muistesi mazulis beatsigaunantis, pradejau alpti, gerai kad dar spejau padeti maziu i lovyte ir issikviesti pagalba, po to ir nuluzau, tai mus abu reanimavo biggrin.gif
dabar su sypsena prisimenu, bet oi kaip nejuokinga ir sunku buvo tuomet. bet, kaip matai, viskas praeina. svarbu zinot, kad bus nelengva. antroji (gomurio) tiek man, tiek maziui daug lengviau paejo, nes jau turejau patirties ir buvau tam nusiteikusi.
stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Schiaurinė @ 2014 09 18, 16:43)
Sveika,

mūsų lapelyje parašyta ATVYKTI OPERACIJAI ir nurodyta data o lapelio apačioje parašyta: Nurodytą dieną atvykti į priėmimo skyrių iki 12 val. Jei lapelis toks pat tai jūsų oprecija bus 11d.  4u.gif


Supratau, dabar jau neabejosiu:) ačiū dar kartą
Atsakyti