Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė/ nesuaugęs gomuriukas

QUOTE(luanda @ 2014 09 03, 16:32)
Jusda kaip jums su kalba, kaip kitoms mamytems sekasi?


Po truputi judam į priekį. Atskirai jis visas raides ištaria, bet kalbėdamas - ž, š, č pamiršta... Bet pradėjo r vartoti ten kur reikia smile.gif Kalba labai daug ir labai greitai, tai dabar mokinu lėčiau kalbėti.

Kaip Jums mokykloje sekėsi?

Lusine stiprybės jums 4u.gif Kokio amžiaus jūsų vaikučiui darė gomurio operaciją?
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2014 09 04, 09:54)
Po truputi judam į priekį. Atskirai jis visas raides ištaria, bet kalbėdamas - ž, š, č pamiršta... Bet pradėjo r vartoti ten kur reikia  smile.gif Kalba labai daug ir labai greitai, tai dabar mokinu lėčiau kalbėti.

Kaip Jums mokykloje sekėsi?

Lusine stiprybės jums  4u.gif  Kokio amžiaus jūsų vaikučiui darė gomurio operaciją?


Aciu. Vaikas buvo 1,2 m. wink.gif
Atsakyti
Sveikutės, sakykit kur kažin galima nusipirkti tą buteliuką su šaukšteliu? gal kas neseniai pirkot ir galit patart, ar verta jį išvis pirkti? kiek kainuoja?
Bet svarbiausias klausimas man kyla toks, sakykit ar kurios nors vaikas po gomurio op, pasikeitė. Na nemoku paaiškint, bet man toks vaizdas, kad dabar čia ne mano vaikas, nes visada budavoišsišiepęs, linksmas, daug krizendavo, burbuliuodavo (kalbėdavo), o dabar toks apatiškas, piktas, nebesijuokia taip garsiai kaip anksčiau. Nu labia man pasimatė, nes tikrai visai kitoks dabar. Beje, gal jus po op davėt kokių vitamin ar dar ko, kad biški atstatyti vaiką nuo tų antibiotikų poveikio. ačiū visoms už ats. 4u.gif
Atsakyti
Mamytes,, mane apima panika... pasidarem kraujo tyrimus ir mane neramina neutrofilai kuriu norma iki 35 o pas mus 63 sad.gif jauciu vel mum atides op sad.gif((((( gal pas ka irgi buvo tie neutrafilai padideje? ar operavo?

darbstuoliai, kaip jus sveikstat?
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2014 09 05, 20:33)
Mamytes,, mane apima panika... pasidarem kraujo tyrimus ir mane neramina neutrofilai kuriu norma iki 35 o pas mus 63 sad.gif jauciu vel mum atides op sad.gif((((( gal pas ka irgi buvo tie neutrafilai padideje? ar operavo?

darbstuoliai, kaip jus sveikstat?


Eufforija, o ar kt kraujo duomenys normas atitinka? Musu istisai leukocitai didesni, o tada ir visa formule issikreipia, limfocitai ir t.t.
Ka sako seimos gyd?
Atsakyti
QUOTE(Lusinei @ 2014 09 05, 21:10)
Eufforija, o ar kt kraujo duomenys normas atitinka? Musu istisai leukocitai didesni, o tada ir visa formule issikreipia, limfocitai ir t.t.
Ka sako seimos gyd?

visi kiti rodykliai normoj tik biski eozinai virs normos atseit alergija rodo bet ten vos vos virsija. seimos daktare tik paklause ar ne sloguoja, sakau kad kazkas bega vo voa per nosi bet mum tas yra pastoviai ir nlb atskiriam ar cia seiles ar snarfliukai nes pas mus seiletekis kaip reikia.
siuntma israse daktare.
slapimas normoj.
bet va nete prisiskaiciau kad tie neutrafilai rodo bakterini uzdegima o leukocitai virusini. kazkaip abejoju ar mes pr
aslysim su tokiu neutrafilu skaiciumi. ir dar neramina
kas gi mum yra?!
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2014 09 05, 21:58)
visi kiti rodykliai normoj tik biski eozinai virs normos atseit alergija rodo bet ten vos vos virsija. seimos daktare tik paklause ar ne sloguoja, sakau kad kazkas bega vo voa per nosi bet mum tas yra pastoviai ir nlb atskiriam ar cia seiles ar snarfliukai nes pas mus seiletekis kaip reikia.
siuntma israse daktare.
slapimas normoj.
bet va nete prisiskaiciau kad tie neutrafilai rodo bakterini uzdegima o leukocitai virusini. kazkaip abejoju ar mes pr
aslysim su tokiu neutrafilu skaiciumi. ir dar neramina
kas gi mum yra?!

Per nosi tai bega, kol dar gomurys nesutvarkytas, cia nebutinai sloga. O ismatu paselio nesiule pasidaryti? Gerkle neraudona? Jusu gyd yra pediatre?
Atsakyti

darbstuoliai, kaip jus sveikstat?
[/quote]


Sveikutės, ačiū, mes sveikstam neblogai, na tik keli dalykai neramina. Sakykit gal žinot kas, kur kažin galima nusipirkti tą buteliuką su šaukšteliu? gal kas neseniai pirkot ir galit patart, ar verta jį išvis pirkti? kiek kainuoja?
Bet svarbiausias klausimas man kyla toks, sakykit ar kurios nors vaikas po gomurio op, pasikeitė. Na nemoku paaiškint, bet man toks vaizdas, kad dabar čia ne mano vaikas, nes visada budavoišsišiepęs, linksmas, daug krizendavo, burbuliuodavo (kalbėdavo), o dabar toks apatiškas, piktas, nebesijuokia taip garsiai kaip anksčiau. Nu labia man pasimatė, nes tikrai visai kitoks dabar. Beje, gal jus po op davėt kokių vitamin ar dar ko, kad biški atstatyti vaiką nuo tų antibiotikų poveikio. ačiū visoms už ats.


Euforija, nepergyvenkit jie ten dar realiai į vaiką pasižiūrės ir nuspręs. Mums irgi prie kažko norėjo kibti, bet aš nesupratau to rodiklio pavadinimo, bet kažkas iš kraujo tyrimų ten buvo biški viršyta, tai bendrai į viską pažiūrėjo, kad kt viskas ok, ir operavo. Bandykit, gall viskas bus ok. Linkiu sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusinei @ 2014 09 05, 22:20)
Per nosi tai bega, kol dar gomurys nesutvarkytas, cia nebutinai sloga. O ismatu paselio nesiule pasidaryti? Gerkle neraudona? Jusu gyd yra pediatre?


gerkle neraudona. O vat del ismatu paselio, manau reiketu ji padaryt, kazkaip daznai vidurioja. Musu daktare nera pediatre, ji seimos gydytoja. jauciu net daigtu neverta krauti :-(

o kada jum gomuri pakartotinai operuos? klausiu, nes turbut vel atidejo kokiem 2 men...
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2014 09 06, 13:14)
gerkle neraudona. O vat del ismatu paselio, manau reiketu ji padaryt, kazkaip daznai vidurioja. Musu daktare nera pediatre, ji seimos gydytoja. jauciu net daigtu neverta krauti :-(

o kada jum gomuri pakartotinai operuos? klausiu, nes turbut vel atidejo kokiem 2 men...


Pasidarykit paseli, kad ir pirmadieni, dar kelios dienos juk yra. O ka nors geria berniukas nuo viduriavimo? Maisto raciono nekeitet, nauju produktu nebande, antibiotiku ar kt vaistu negavo?
Gomuri operuos po 6 men.,
Atsakyti
QUOTE(darbstuoliai @ 2014 09 05, 21:31)
Sveikutės, sakykit kur kažin galima nusipirkti tą buteliuką su šaukšteliu? gal kas neseniai pirkot ir galit patart, ar verta jį išvis pirkti? kiek kainuoja?

Tokį buteliuką turim, kaina ~28-30 lt... mums nepasiteisino, tad padovanotume Jums wink.gif Gal Jums tiks?
Atsakyti
Gomuri operuos po 6 men.,
[/quote]



o kodėl po tiek daug laiko? maniau, kad viskas greičiau vyksta doh.gif
Atsakyti