Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė/ nesuaugęs gomuriukas

Ir as mielaj susipazinciau su ypatingais leliukais wub.gif gal iki rugsejo pageres musu situacija - auginam dvynius, laisvalaikio nulis :-) bet savo grozi su malonumu atvesciau i meeta:-)
beje, o susitikima organizuosim Vilniuje?

o kas liecia neigaluma, tai mes taip ir ne kovojom del jo. Mum svarbiausia, kad vaikis vystosi gerai, jauciasi puikiai, neliko nei atpilinejimu nei springimo, moka kramtyt ir nereikia mum tu valstybes kapeikeliu, tegu lieka tiem, kuriem labiausiai ju reikia :-) ( noretusi tiketi, kad taip ir yra ).
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2014 06 26, 13:55)
Nė karto neteko išgirsti jokios replikos dėl mažiaus. Priešingai - visi šnekėjo, kad čia viskas pataisoma, užaugs vyras ir viskas bus gerai. Tik gimdimo namuose sesutė paklausė, kaip vaiko tėtis reagavo, nes sako, jiems sunku su betkokiom vaikų negaliom susitaikyti ir jie palieka šeimas.

Matau, kad Jūsu Mažius be keliu dienų lygiai 3 metais vyresnis smile.gif Gal per tą laiką tiesiog pasikeitė seselės? Pati negaliu teigti, kad visos kreivai žiūri, buvo ir mandagių, jautrių, paslaugių. Bet vat "šaukštas deguto visą medaus statinę gadina" sad.gif Užmigdžiusi vaikį net ašarą iš nuoskaudos nubraukdavau unsure.gif

QUOTE(Eufforija @ 2014 06 27, 14:08)
o kas liecia neigaluma, tai mes taip ir ne kovojom del jo. Mum svarbiausia, kad vaikis vystosi gerai, jauciasi puikiai, neliko nei atpilinejimu nei springimo, moka kramtyt ir nereikia mum tu valstybes kapeikeliu, tegu lieka tiem, kuriem labiausiai ju reikia :-) ( noretusi tiketi, kad taip ir yra ).

Su praėjusiu pirmuoju Gimtadieniu Jūsų porytę happybday.gif
Jeigu viskas gerai, jei po op. jokių sutrikimų neliko, jei daugiau jokių bėdelių neturi, tai thumbup.gif Po metų net žymės neliks, kad vaikas gimė ne toks kaip reikia rolleyes.gif To ir linkim 4u.gif

P.S. Mamos, o gal galit man paaiškint, dėl ko stato vamzdelius į ausytes? sutrikusi klausa dėl atvirų kanalų? Ar kaip? Mažėliui tikrino ir Audiologas ir LOR kelis kartus, bet kol kas dėl klausos nieks neprisikabino... Nors ausytės jautrios, dažnai užpūliuoja unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muxe: 28 birželio 2014 - 00:06
QUOTE(Muxe @ 2014 06 28, 01:05)

P.S. Mamos, o gal galit man paaiškint, dėl ko stato vamzdelius į ausytes? sutrikusi klausa dėl atvirų kanalų? Ar kaip? Mažėliui tikrino ir Audiologas ir LOR kelis kartus, bet kol kas dėl klausos nieks neprisikabino... Nors ausytės jautrios, dažnai užpūliuoja unsure.gif


Pas mano Paulių buvo suprastėjusi klausa dėl skysčių už bugnelių. Operacijos metu jam pašalino tuos skysčius ir įstatė vamzdelius, kad vyktų ventiliacija. Mus dėl operacijos įtikino Santariškių gydytoja Byčkova, ji sakė kad su gomurio nesuaugimais tokias problemas tik operacijos būdu galima sutvarkyti.
Jei mažiukui dažnai puliuoja ausytės, gal ir jus nepakenktų pasitikrinti ar nėra skysčių už bugnelių. g.gif
Atsakyti
Maniškiui nė karto nepuliavo, nei skaudėjo ausytes. Bet aš pati pastebėjau, kad jis neprigirdi - dažnai tekdavo kartoti po kelis kartus, o jei būdavo su kepuryte - visai sunkiai išgirsdavo. O ir pats pradėjo garsiau kalbėti. Išvalė tą skystį ir dabar viskas super... Mūsų šeimos gydytoja dar pradžioje abejojo ar čia jam tikrai to reikia. Bet aš buvau atkakli, vežiojau į Santariškes patikrinimams ir labai dabar tuo džiaugiuosi.
Atsakyti
QUOTE(Muxe @ 2014 06 28, 01:05)
Matau, kad Jūsu Mažius be keliu dienų lygiai 3 metais vyresnis smile.gif Gal per tą laiką tiesiog pasikeitė seselės? Pati negaliu teigti, kad visos kreivai žiūri, buvo ir mandagių, jautrių, paslaugių. Bet vat "šaukštas deguto visą medaus statinę gadina" sad.gif Užmigdžiusi vaikį net ašarą iš nuoskaudos nubraukdavau  unsure.gif
Su praėjusiu pirmuoju Gimtadieniu Jūsų porytę  happybday.gif
Jeigu viskas gerai, jei po op. jokių sutrikimų neliko, jei daugiau jokių bėdelių neturi, tai  thumbup.gif  Po metų net žymės neliks, kad vaikas gimė ne toks kaip reikia  rolleyes.gif  To ir linkim  4u.gif

P.S. Mamos, o gal galit man paaiškint, dėl ko stato vamzdelius į ausytes? sutrikusi klausa dėl atvirų kanalų? Ar kaip? Mažėliui tikrino ir Audiologas ir LOR kelis kartus, bet kol kas dėl klausos nieks neprisikabino... Nors ausytės jautrios, dažnai užpūliuoja unsure.gif


Aciu Muxe uz sveikinimus smile.gif na, gomurio operacija musu dar laukia, lb tikimes, kad liepos men jau bus atlikta.
pastebejau, kad mano vyrukas, kartais bando kasyti ausi ar tai jam tiesiog niezti ar tai kazkas rimtesnio gali but?
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2014 06 29, 19:05)
Aciu Muxe uz sveikinimus smile.gif na, gomurio operacija musu dar laukia, lb tikimes, kad liepos men  jau bus atlikta.
pastebejau, kad mano vyrukas, kartais bando kasyti ausi ar tai jam tiesiog niezti ar tai kazkas rimtesnio gali but?


Maniskiui irgi buvo tarpsnis, kai ausytes liesdavo, krapstydavo, tampydavo. Siuo atveju Santariskiu lor paaiskino, kad yra trys versijos: arba tiesiog taip bando pazinti save,arba susikaupusi siera dirgina ausytes, arba ausu uzdegimas, bet siuo atveju paspaudinejus ausytes turetu skaudeti ir verktu.
Atsakyti
QUOTE(sliopsiukas @ 2014 06 29, 00:01)
Pas mano Paulių buvo suprastėjusi klausa dėl skysčių už bugnelių. Operacijos metu jam pašalino tuos skysčius ir įstatė vamzdelius, kad vyktų ventiliacija. Mus dėl operacijos įtikino Santariškių gydytoja Byčkova, ji sakė kad su gomurio nesuaugimais tokias problemas tik operacijos būdu galima sutvarkyti.
Jei mažiukui dažnai puliuoja ausytės, gal ir jus nepakenktų pasitikrinti ar nėra skysčių už bugnelių.  g.gif

O kas ir kaip tikrina? LOR Santariškėse?
Buvom ten... Kol kas nieks neprisikabino dėl jo klausos (tfu tfu tfu, tikiuosi, kad ir nebus problemų), o ir pati pakviečiu vaikį iš kito kambario, tai girdi, atlekia...
Nors ausis vis griebia, krapšto... ir ne tik savo, bet ir tų žmonių, kurie paima ant rankų jį... tada taikinys yra kitų ausys g.gif

Paskutinį kartą kai viena ausytė užpūliavo, tai LOR poliklinikoj paėmė pasėlį, atsakymas - užaugo bakterija... Sakau, gal nesužiūrėjau, gal įsikišo ką į ausį, ar nešvariom rankom pakrapštė g.gif Gi taip tampo savo ausis doh.gif

Dėkui visoms už atsakymus, aiškiau patapo man viskas... stebėsiu vaikį 4u.gif

Atsakyti
Senokai nerasiau ax.gif truputi akim perbegau, nesupratau- meeta organizuojate? Be musu? biggrin.gif
seip atsilus orams smagu butu kur vilniuje suorganizuoti susitikima ir gyvai pasidalinti savo ispudziais, sunkumais ir isgyvenimais, kartu dziaugsmais ir linksmomis istorijomis;) mamos is kitu miestu taip pat nepraleiskite progos susitikti savo mieste smile.gif
Mano Adomelis tikras vyras jau, vakar atsventem 5-taji gimtadieni thumbup.gif negaliu patiketi, kad taip greitai laikas praleke. Pamenu, kaip prisijungiau i sia temele, rasiau savo istorija asarotom akim, dabar net juokas ima smile.gif musu neuzilgo laukia alveolines ataugos operacija, tas neuzilgo po 2ju metu, bet laikas taip nepastebimai bega... Gal yra cia mamyciu kuriu vaikams jau dare sia op, kaip viskas vyksta? kiek trunka po operac. periodas?
Beja, gal kas galit informuoti ar dr. Zaleckas neatostogauja ir ar vis dar konsultuoja treciadieniais? kelinta val?
Atsakyti
QUOTE(emamyte @ 2014 07 02, 16:26)
Senokai nerasiau  ax.gif  truputi akim perbegau, nesupratau- meeta organizuojate? Be musu?  biggrin.gif
seip atsilus orams smagu butu kur vilniuje suorganizuoti susitikima ir gyvai pasidalinti savo ispudziais, sunkumais ir isgyvenimais, kartu dziaugsmais ir linksmomis istorijomis;) mamos is kitu miestu taip pat nepraleiskite progos susitikti savo mieste smile.gif
Mano Adomelis tikras vyras jau, vakar atsventem 5-taji gimtadieni thumbup.gif  negaliu patiketi, kad taip greitai laikas praleke. Pamenu, kaip prisijungiau i sia temele, rasiau savo istorija asarotom akim, dabar net juokas ima  smile.gif  musu neuzilgo laukia alveolines ataugos operacija, tas neuzilgo po 2ju metu, bet laikas taip nepastebimai bega... Gal yra cia mamyciu kuriu vaikams jau dare sia op, kaip viskas vyksta? kiek trunka po operac. periodas?
Beja, gal kas galit informuoti ar dr. Zaleckas neatostogauja ir ar vis dar konsultuoja treciadieniais? kelinta val?


vakar kaip tik skambinom Z., matomai dar atostogauja, nes minejo kad nuo birzelio vid.atostogaus,kazkur uzsieni jis dabar.
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2014 07 03, 11:20)
vakar kaip tik skambinom Z., matomai dar atostogauja, nes minejo kad nuo birzelio vid.atostogaus,kazkur uzsieni jis dabar.


Tai geriau jau jis greiciau grizta, nes mums po savaites gomurio op wink.gif
O susibegima tikrai bandom planuoti. Ir kvieciam visas visas. Tos, kurios negales atvykti i sostine, tikites savo miestuose, arba ten, kur daugumai patogiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusinei @ 2014 07 06, 20:12)
Tai geriau jau jis greiciau grizta, nes mums po savaites gomurio op wink.gif
O susibegima tikrai bandom planuoti. Ir kvieciam visas visas. Tos, kurios negales atvykti i sostine, tikites savo miestuose, arba ten, kur daugumai patogiau wink.gif


Lusinei, o kada jum Z paskyre op data? vis skmbinu o Zalgirio ligonine bet nekaip nepavyksta prisiskambint... reiketu mum zinot kada jis jau bus darbe.
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2014 07 07, 10:48)
Lusinei, o kada jum Z paskyre op data? vis skmbinu o Zalgirio ligonine bet nekaip nepavyksta prisiskambint... reiketu mum zinot kada jis jau bus darbe.


Mums op paskirta sio men 14 d. Tai sia sav jis gal ir atostogaus, bet kt tikrai turetu pasirodyt. I gyd kab nebandet skambint?
Atsakyti