Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė/ nesuaugęs gomuriukas

QUOTE(Laumė* @ 2014 06 22, 11:09)
kai mes susilaukėm tokio mažylio, labai daug domėjausi šiuo klausimu. tai kitose šalyse didžiausios asociacijos yra sukurtos šeimoms, susiduruančioms su šia problema, teikiama visokeriopa pagalba -nuo reikiamų priemonių iki psichologinės pagalbos, nuolatiniai šeimų susitikimai, šventės ir t.t.
Tuo tarpu Lietuvoj esi vienas kaip pirštas. Net gimdymo namuose priimanti gydytoja išsižiojo pamačius ir net negalėjo pasakyt kur mums kreiptis su tokia bėda.  doh.gif  viską patys susiradom


liudna, kai siaip prikurta visokiu nevyriausybiniu org, o va musu atveju - nieko. Kartais ateina mintis, nors imk ir ikurk g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusinei @ 2014 06 22, 14:05)
liudna, kai siaip prikurta visokiu nevyriausybiniu org, o va musu atveju - nieko. Kartais ateina mintis, nors imk ir ikurk  g.gif

taigis, iniciatyvos patiems reikia imtis. bet. tam reikia laiko. rimtai jei užsiimt, tai full-time job gaunasi.
prisiskaičius visko pati jau pradėjau kažką galvot, bet -nmokslai, namie rūpesčiai, darbas artėja, tai taip ir nuslenka viskas...
Papildyta:
Beje, labai noriu padėkot narei Sandrikeee. Kai tik prisidaviau šioje temoje su savo bėda, iš karto prisistatė až, buvome ir ligoninėje susitikę. Tai vat tokie iniciatyvūs, bendraujantys žmonės labai padeda. Tiesiog supranti, kad nesi toks vienas ir nėra čia jau kokia tai pasaulio pabaiga, nors LT labai gajus mąstymas, kad taip ar kitaip apsigimęs vaikas yra gėda. Bet čia tik iš kokių bobučių ar pan. mąstymo žmonių-apkalbėtojų pozicijų žiūrint. Arba tas lietuvišaks mąstymas - dega namas, ne giminė, ne kaimynas, bet smagu ir gana doh.gif, t.y. užuojautą ar "ai nieko čia toki" gal ir pareiškia (nors mažiausiai norisi tai girdėti), bet nusisukę kalba "girtavo", "dievas nubaudė"...vienžo - visi alei vieno teisėjai.
O mes vat savo vaikus taip mylim...kartais net baisu darosi, ar ne per daug...o gal dėl tos bėdelės ir ta meilė tokia begalinė...
užsifilosofavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2014 06 22, 16:15)
taigis, iniciatyvos patiems reikia imtis. bet. tam reikia laiko. rimtai jei užsiimt, tai full-time job gaunasi.
prisiskaičius visko pati jau pradėjau kažką galvot, bet -nmokslai, namie rūpesčiai, darbas artėja, tai taip ir nuslenka viskas...
Papildyta:
Beje, labai noriu padėkot narei Sandrikeee. Kai tik prisidaviau šioje temoje su savo bėda, iš karto prisistatė až, buvome ir ligoninėje susitikę. Tai vat tokie iniciatyvūs, bendraujantys žmonės labai padeda. Tiesiog supranti, kad nesi toks vienas ir nėra čia jau kokia tai pasaulio pabaiga, nors LT labai gajus mąstymas, kad taip ar  kitaip apsigimęs vaikas yra gėda. Bet čia tik iš kokių bobučių ar pan. mąstymo žmonių-apkalbėtojų pozicijų žiūrint. Arba tas lietuvišaks mąstymas - dega namas, ne giminė, ne kaimynas, bet smagu ir gana  doh.gif, t.y. užuojautą ar "ai nieko čia toki" gal ir pareiškia (nors mažiausiai norisi tai girdėti), bet nusisukę kalba "girtavo", "dievas nubaudė"...vienžo - visi alei vieno teisėjai.
O mes vat savo vaikus taip mylim...kartais net baisu darosi, ar ne per daug...o gal dėl tos bėdelės ir ta meilė tokia begalinė...
užsifilosofavau  biggrin.gif


Apie ta full job visai verta pagalvoti, tik tam pradzioje reikalingas susitikimas, juk visu ideju vienas nesugeneruosi smile.gif vat reikia mamyciu iniciatyvos:)
O del tu kalbu, zvilgsniu, atsisukimu ir spoksojimu tai ojoj, nors gyvenam sostinej, bet susidure su sia problema aiskiai pajutom kaimo giluma doh.gif is kai kur net ne klausimai, o jau teiginiai nuskambedavo: "nestumo metu turbut alkoholi vartojot arba svaiginotes, sirgot ir nesigydet arba matyt jusu seimoje pilna tokiu" ne karta i tai priverte atsakyti grieztesniu tonu nei iprasta. Tokia jau tad visuomenes tolerancija ir supratimas. Juokaudama sakau, gal ir mums reiktu koki parada ar eisena paorganizuot, kaip, kad homoseksualai ? mirksiukas.gif
Bet po visu panasiu audru ir kovu meile maziesiems dar stipresne, tad itariu islepinimas neisvengiamas tongue.gif juk jie tokie zavus, nepakartojami, del visu bedeliu, rodos, subresta daug anksciau nei bendraamziai, ir tada buna mazi, smagus profesoriai smile.gif
Atsakyti
Kai aš laukiausi, tai 24 sav. sužinojau, kad gims vaikis su tokia problema... Tada labai pradėjau domėtis... LT mažai info, kur daugiausiai jos radau, tai SM... čia ir "įstrigau" smile.gif
Po lūpytės op. ligoninėj irgi teko visokiausių užgauliojimų išgirst iš seselių (rašiau anksčiau), kad "tik akloholikai tokius gimdo" doh.gif Po gomuriuko op. vis tyčiojosi, kodėl aš viena ligoninėj su vaiku, klausinėjo, kodėl vyro nėra, gal geria? Joms nė motais, kad vyras dirba ir dar turim dukrytę, kurią irgi prižiūrėti reikia, o į ligoninę 2 kart per dieną atlėkdavo MB.
Vaikis mūsų planuotas ir laukėm jo 1,5 metų! Kiek džiaugsmo MB ir uošviui buvo, kai sužinojo, kad berniukas! Gi vienintelis giminės-pavardės pratesėjas!

Ir as laaaabai dėkinga emamytei, ji irgi parašė man į AŽ, pamažu sužinojau, kad ji net kaimynė! Tik vat kalta aš, kad neatrašau sms dėl susitikimo, nes tai vaikis užmiega ne laiku, tai lakstom į poliklinikas, sanatorijas, o dar didžioji suserga, ar orai prasti sad.gif ... Nejaukiai jaučiuosi...

QUOTE(Lusinei @ 2014 06 22, 17:38)
Apie ta full job visai verta pagalvoti, tik tam pradzioje reikalingas susitikimas, juk visu ideju vienas nesugeneruosi smile.gif vat reikia mamyciu iniciatyvos:)
O del tu kalbu, zvilgsniu, atsisukimu ir spoksojimu tai ojoj, nors gyvenam sostinej, bet susidure su sia problema aiskiai pajutom kaimo giluma  doh.gif is kai kur net ne klausimai, o jau teiginiai nuskambedavo: "nestumo metu turbut alkoholi vartojot arba svaiginotes, sirgot ir nesigydet arba matyt jusu seimoje pilna tokiu" ne karta i tai priverte atsakyti grieztesniu tonu nei iprasta. Tokia jau tad visuomenes tolerancija ir supratimas. Juokaudama sakau, gal ir mums reiktu koki parada ar eisena paorganizuot, kaip, kad homoseksualai ?  mirksiukas.gif
Bet po visu panasiu audru ir kovu meile maziesiems dar stipresne, tad itariu islepinimas neisvengiamas  tongue.gif juk jie tokie zavus, nepakartojami, del visu bedeliu, rodos, subresta daug anksciau nei bendraamziai, ir tada buna mazi, smagus profesoriai smile.gif


Like good.gif po kiekvienu žodžiu good.gif
Būtų smagu, jei prasidėtų vasara, nieks nesirgtų, ir galėtume susibėgt cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muxe: 23 birželio 2014 - 06:06
QUOTE(Muxe @ 2014 06 23, 07:04)
Kai aš laukiausi, tai 24 sav. sužinojau, kad gims vaikis su tokia problema...  Tada labai pradėjau domėtis... LT mažai info, kur daugiausiai jos radau, tai SM... čia ir "įstrigau" smile.gif
Po lūpytės op. ligoninėj irgi teko visokiausių užgauliojimų išgirst iš seselių (rašiau anksčiau), kad "tik akloholikai tokius gimdo"  doh.gif  Po gomuriuko op. vis tyčiojosi, kodėl aš viena ligoninėj su vaiku, klausinėjo, kodėl vyro nėra, gal geria? Joms nė motais, kad vyras dirba ir dar turim dukrytę, kurią irgi prižiūrėti reikia, o į ligoninę 2 kart per dieną atlėkdavo MB.
Vaikis mūsų planuotas ir laukėm jo 1,5 metų! Kiek džiaugsmo MB ir uošviui buvo, kai sužinojo, kad berniukas! Gi vienintelis giminės-pavardės  pratesėjas!

Ir as laaaabai dėkinga emamytei, ji irgi parašė man į AŽ, pamažu sužinojau, kad ji net kaimynė! Tik vat kalta aš, kad neatrašau sms dėl susitikimo, nes tai vaikis užmiega ne laiku, tai lakstom į poliklinikas, sanatorijas, o dar didžioji suserga, ar orai prasti sad.gif ... Nejaukiai jaučiuosi...
Like  good.gif  po kiekvienu žodžiu good.gif
Būtų smagu, jei prasidėtų vasara, nieks nesirgtų, ir galėtume susibėgt  cool.gif


As kai laukiausi tai taip nieko ir nezinojau apie busima diagnoze, netikiu, kad nemate, manau, tiesiog nepasake schmoll.gif . Uztat kai gime, istiko sokas, dingo pienas, turejo praeiti kelios dienos kol susivokiau kas kaip. blink.gif MB labai padejo, leido dienas kartu su mumis palatoje, naktimis keldavosi, maitindavo. Savo maziuko laukem lygiai tiek pat - 1,5 m. g.gif nes iki tol dar visko isgyventa, ir kai pasitvirtino, buvo tooooks geris, dziaugsmas ir palaima, kad net jokiu blogumu nebuvo, nestumas tobulas mirksiukas.gif
O siaip tai del susibegimo as uz, tik gal planuoti reiktu kokiai rugsejo pradziai, kai visi sugrize is atostogu, juru, sodu, kaimu, seneliu. Be to ir oras tokiu laiku dar visai grazus. smile.gif
Atsakyti
Aį irgi už meetą 4u.gif Ir tikrai, rugsėjo pirmoji pusė būtų gal ir geriausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2014 06 23, 09:25)
Aį irgi už meetą  4u.gif Ir tikrai, rugsėjo pirmoji pusė būtų gal ir geriausia  smile.gif


L. gerai, trys dalyviai plius vaikuciai jau yra wink.gif lauksim atsiliepimu is visu kitu mamyciu/teveliu, norinciu rugsejo men susitikti, susipazinti, pasneketi, pasitarti, pasidalinti ar tiesiog drauge isgerti kavos/arbatos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusinei @ 2014 06 23, 08:46)
L. gerai, trys dalyviai plius vaikuciai jau yra wink.gif lauksim atsiliepimu is visu kitu mamyciu/teveliu, norinciu rugsejo men susitikti, susipazinti, pasneketi, pasitarti, pasidalinti ar tiesiog drauge isgerti kavos/arbatos  mirksiukas.gif




Sveikos mamytės, na aš irgi mielai esu už susitikimą, tačiau jei susitikimas vyks Vilniuj ar kur šalia jo, tai turbūt nelabai galėsim dalyvaut, nes 1) labia jau tolokai mums tiek atvykti. , 2) jei viskas ok, tai mums gomurio op. rugpjūčio 27d. tai paskui kol atsigausim ir visa kt., na tiesiog nelabai man aišku kaip viskas bus dar. doh.gif O būtų tikrai smagu susimatyti ir susipažinti ne tik su mamomis, bet ir su ypatingaisiais mūsų mažyliais. Tad duokit žinoti, kada ir kur tiksliai viskas vyks, tada žiūrėsim, derinsim ir gal pavyks ir mums prisidėt.
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif

Aš ir už susitikimą, nors ir mažai čia bendrauju, bet vistiek už 4u.gif Mes nuo rugsėjo į daržiuką keliaujam, tai tik reiktų tikslesnę dieną ir vietą susitart. Jei galėsim - būtinai atvyksim ax.gif

Beje, betvarkydama daikčiukus, radau nebereikalingą mums MEDELOS buteliuką. Mums viena narė padovanojo, tačiau matyt taip ir nepanaudojom. Jei kam reik, rašykite į až. mirksiukas.gif

Geros vasaros ir šiltų emocijų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muxe @ 2014 06 23, 06:04)
Po lūpytės op. ligoninėj irgi teko visokiausių užgauliojimų išgirst iš seselių (rašiau anksčiau), kad "tik akloholikai tokius gimdo"  doh.gif  Po gomuriuko op. vis tyčiojosi, kodėl aš viena ligoninėj su vaiku, klausinėjo, kodėl vyro nėra, gal geria? Joms nė motais, kad vyras dirba ir dar turim dukrytę, kurią irgi prižiūrėti reikia, o į ligoninę 2 kart per dieną atlėkdavo MB.
Vaikis mūsų planuotas ir laukėm jo 1,5 metų! Kiek džiaugsmo MB ir uošviui buvo, kai sužinojo, kad berniukas! Gi vienintelis giminės-pavardės  pratesėjas!


Nė karto neteko išgirsti jokios replikos dėl mažiaus. Priešingai - visi šnekėjo, kad čia viskas pataisoma, užaugs vyras ir viskas bus gerai. Tik gimdimo namuose sesutė paklausė, kaip vaiko tėtis reagavo, nes sako, jiems sunku su betkokiom vaikų negaliom susitaikyti ir jie palieka šeimas.
Atsakyti
Sveikos, kurios mamytės vaikui į ausytes vamzdelius statė? Mano Pauliui prieš kelias savaites šią operaciją padarė, norėčiau kai ko paklausti.
Atsakyti
QUOTE(sliopsiukas @ 2014 06 26, 20:17)
Sveikos, kurios mamytės vaikui į ausytes vamzdelius statė? Mano Pauliui prieš kelias savaites šią operaciją padarė, norėčiau kai ko paklausti.



Maniškiui
Atsakyti