Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė/ nesuaugęs gomuriukas

Tai va dėl logopedės (iš Žalgirio klinikos) susižinojau ką reikia. Noriu pasidalinti ir su jumis gal prireiks kam smile.gif
"mūsų komandos bendros konsultacijos vyksta trečiadieniais nuo 11 iki 13 val. 304 kabinete.
Aš dirbu pirmadieniais 14-19val. ir trečiadieniais 9-14val. 201 kabinete."

Kam reikės tai turiu logopedės numeriuką, ji sakė pasižiūrės pirmadienį kada galės mus priimti, nes mes norime važiuoti trečiadienį. Sakė pasakys konkretų laiką.
Atsakyti
QUOTE(Lusinei @ 2014 02 23, 23:09)
Noriu klausti jau issioperavusiu gomuriukus vaikuciu mamyciu, kurie iki metuku sia procedura turejote. Kaip su maitinimu? Ar pacios kzk gaminote (kosytes, pienukus)/sildete mazyliams, ar valdiska maista vaikuciai valge? Kieto, zinau, negalima. Kaip darete? Aciu.

Maistuka turejau pati - misinukas, tyreles. Pirkau salia esancioj Maximoj jogurtukus, varskyte. Po poros dienu jau sildziau savo namines blenderiuotas ar pirktines mesos koseles. Ligoninej siule pertinto maisto, bet kai atnese, tai man pasirode, jog netinkamas schmoll.gif

QUOTE(sandrikeee @ 2014 02 26, 11:41)
Mums sakė pasirodyti pas logopedę kai po gomurio operacijos praeis 6 mėn., o jau praėjo metai smile.gif kažin ar pas ją gal reikia registruotis?  g.gif

Kai pasirodem po 6 men. praejus op., tai logopede buvo kabinete kartu su Z. Apziurejo vaika, paklausinejo ir liepe atvykti, kai vaikui sueis 2 metukai. Sake, kad tada jau spres, kada ir kaip uzsiimti su juo del kalbos.
Tik as nusprendziau tiek nelaukti, tad dabar lankomes pas logopede kitur. Kol kas moko ji paciam atsigerti, kramtyti; stebi, kaip reaguoja i kalba, garsus ir pan.

O darzeliui vien pediatro rekomendaciju neuztenka. Prasykit pas pediatra, kad duotu siuntima i PPT, o is ten kai gausit, tai darzelio logopedas jau PRIVALES uzsiimti su jusu vaiku. Kitaip ima tik priesmokyklinukus. Ypac, jei dirba 0,5 etato.
Atsakyti
Dar turiu klausimuka, o kaip jusu vaikuciai valgo, praejus ilgesniam laikui po gomurio op? Nespringsta? Gali valgyti iprasta maista?
Atsakyti
Mums Kovo 16d. bus 2men po gomurio operacijos, Ernestukas valgo gerai ir viska :-) , nespringsta. Jis ir pries gomurio op gerai ir graziai valgydavo.
Atsakyti
QUOTE(sandrikeee @ 2014 02 25, 12:41)
Sveikos mamytės smile.gif

aš su tokiu klausimėliu, kažin ar trečiadieniais kai būna konsultacijos pas Zalecką, galima būtų pasigauti logopedę? ar kažkaip asmeniškai reikia su ja susisiekti, nes mums jau seniai reikėjo važiuoti pas ją, bet niekaip nenuvaziavom, o dbr norėsim, kad darželio logopedė paimtų nuo rugsėjo Gustytę mokyti, o ji negali, nes pagal įstatymą ji gali imti tik šešiamečius (bent jau mūsų savivaldybėj, gal kitur kitaip) ir nori išrašo iš logopedo, kad juo vadovaujantis galėtų įsitraukti į sąrašus.

Sveikos 4u.gif
Kaip idomiai g.gif pati dirbu logopede ir imu vaikucius nuo 3 metu smile.gif o ir iraso nebutinai reikia, pati istyrusi vaikuciuckalba matau, kam labiausiai reikalinga pagalba smile.gif
O jusu miesto poliklinikose nera logopedu, kurie padarytu irasa, netgi seimos gyd pas mus mieste iraso jei pagalba reikalinga, o tevai man rudeni sunesa pazymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luanda @ 2014 03 06, 15:59)
Sveikos  4u.gif
Kaip idomiai g.gif  pati dirbu logopede ir imu vaikucius nuo 3 metu smile.gif  o ir iraso nebutinai reikia, pati istyrusi vaikuciuckalba matau, kam labiausiai reikalinga pagalba smile.gif
O jusu miesto poliklinikose nera logopedu, kurie padarytu irasa, netgi seimos gyd pas mus mieste iraso jei pagalba reikalinga, o tevai man rudeni sunesa pazymas 4u.gif

drinks_cheers.gif
mano mažylei irgi reikėjo logopedo darželyje, tai taip pat logopedė pati nustatė, kurie vaikučiai pas ją turi eiti užsiėmimų
Atsakyti
Labutis,

Mums jau savaite po lupytes operacijos smile.gif mes jau namuciuose thumbup.gif thumbup.gif Atrodome labai graziai thumbup.gif thumbup.gif , nors ir iki jos buvome patys graziausi ax.gif ir jauciames jau kuo tolyn, tuo geryn smile.gif. Idomu, kodel kai vargai jau pasibaigia, atrodo, kad jie visai nesunkus buvo biggrin.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(zuikutis3 @ 2014 03 07, 17:50)
Labutis,

Mums jau savaite po lupytes operacijos smile.gif mes jau namuciuose thumbup.gif  thumbup.gif  Atrodome labai graziai thumbup.gif  thumbup.gif , nors ir iki jos buvome patys graziausi ax.gif ir jauciames jau kuo tolyn, tuo geryn smile.gif. Idomu, kodel kai vargai jau pasibaigia, atrodo, kad jie visai nesunkus buvo biggrin.gif  thumbup.gif .

smagu, kad jau po, ir kad viskas gerai smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muxe @ 2014 02 28, 00:22)
O darzeliui vien pediatro rekomendaciju neuztenka. Prasykit pas pediatra, kad duotu siuntima i PPT, o is ten kai gausit, tai darzelio logopedas jau PRIVALES uzsiimti su jusu vaiku. Kitaip ima tik priesmokyklinukus. Ypac, jei dirba 0,5 etato.

Išsiaiškinau, kad į PPT siuntimų nereikia thumbup.gif - registruojies ir keliauji paskirtu laiku thumbup.gif
Faina, kieno darželyje dirba šaunūs logopedai ax.gif Deja, mūsų darželyje (Vilniuje) vien pediatro rekomendacijų neužteko, tad šiemet bandys dukrytė pakliūti pas darželio logopedę kitais keliais ax.gif

zuikutis3, džiaugiames už jus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

lusinei, mano mažius jau pusmetis kaip po gomurio op., bet vis springsta valgydamas kietesnį maistą verysad.gif

Atsakyti
Muxe, bet visgi nesuprantu, kodel ir po gomurio op tas springimas neisnyko. Kodel taip yra? Ar Z ka nors aiskino?
Atsakyti


lusinei, mano mažius jau pusmetis kaip po gomurio op., bet vis springsta valgydamas kietesnį maistą verysad.gif
[/quote]
Gal jis jau taip iprates valgyti g.gif .Arba dirgina paprasciausiai kietesnis maistas gerklyte,mano mergaite nespringo ax.gif
Atsakyti
Mums uz savaites bus operacija, bet kol kas normalesnio maisto duot negaliu, netgi sublenderuoto nenurija, turiu dar pertrint. Paklausiu kodel cia sitaip, o po op ziuresim, turiu vilties, kad susitvarkys.
Atsakyti