Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė/ nesuaugęs gomuriukas

QUOTE(saulala @ 2014 02 19, 16:32)
Sveikos mamos,

Aš tokiu neįprastu reikalu... Gyd. Z mano vaikui darė sudėtingą operaciją (ne dėl nesuaugimo), tiksliau, net 2 operacijas: iš pradžių Santariškėse, vėliau Žalgiryje. Labai norėtųsi jam padėkoti ne tik žodžiu, bet neišmąstau, kaip. Gal kartais žinote, kuo gydytojas domisi, kas jam patinka, gal turi kokių pomėgių? Ieškočiau, ką jam padovanoti su tuo susijusio.

Zuikutis3, patarčiau dėl EKG kreiptis į bet kurią Vilniaus polikliniką, manau, priims.

Patarkit mamytes i kokias poliklinikas galeciau dar kreiptis. Susirasciau internete kontaktus ir dar bandytume speti uzsiregistruoti , nes mes ne vilnieciai. Vaziuojam treciadieni t.y vasario 26. Turim iki 12 val jau buti zalgiryje.
Atsakyti
QUOTE(zuikutis3 @ 2014 02 19, 22:25)
Patarkit mamytes i kokias poliklinikas galeciau dar kreiptis. Susirasciau internete kontaktus ir dar bandytume speti uzsiregistruoti , nes mes ne vilnieciai. Vaziuojam treciadieni t.y vasario 26. Turim iki 12 val jau buti zalgiryje.

jei tik kardiograma reikia daryt, tai ir jusu poliklinikoje gali, tik nebus taip paprasta, kaip suaugusiam. mano maziui musu seimos klinikoje dare - viena sesute kalbino maziuka, kita laike tuos ciuptuvelius, kad nekristu ir aparata reguliavo (cia pries antra operacija, kuomet vaikiukas daug judresnis ir tikrai sudetingiau viskas).
zodziu, nuo mediku geranoriskumo priklauso, bet pabandykit gal kaip prisikalbinti. arba, galiausiai veja pakelkit, kad vaikui operacija ant nosies, o santariskese nebera talonu laisvu (eikit pas vyr. gydytoja, ir sakykit, kad beda).
beje, tose paciosae santariskese, kai mums dare pries pirmaja operacija kardiograma, tai stebejosi seseles, kodel seimos daktare pas juos siuncia, nes ju aparatai niekuo nesiskiria, t.y. nera mazesni, ar kaip kitaip vaikams pritaikyti.
Papildyta:
QUOTE(saulala @ 2014 02 19, 15:32)
Sveikos mamos,

Aš tokiu neįprastu reikalu... Gyd. Z mano vaikui darė sudėtingą operaciją (ne dėl nesuaugimo), tiksliau, net 2 operacijas: iš pradžių Santariškėse, vėliau Žalgiryje. Labai norėtųsi jam padėkoti ne tik žodžiu, bet neišmąstau, kaip. Gal kartais žinote, kuo gydytojas domisi, kas jam patinka, gal turi kokių pomėgių? Ieškočiau, ką jam padovanoti su tuo susijusio.

Zuikutis3, patarčiau dėl EKG kreiptis į bet kurią Vilniaus polikliniką, manau, priims.

vat ir mes galvojom, kad reikia kazko ypatingo, nes tikrai labai norejosi atsidekoti ne tik slamanciais, bo neikainojami tie musu maziukai. bet nebesugalvojom doh.gif

beje, teko kitoje vakaru salyje lankytis pas analogiska gydytoja, tai to skyriaus visos sienos nukabinetos vaikiuku su teveliu padekomis nuotraukomis. mes po operacijos pasigavom p. Z ir nufotkinom su mazium, tai vis ruosiuosi padaryti A4 varianta ir ireminta kartu su grazia padeka nunesti biggrin.gif Manau neismestu. o jei susikauptu, tai gal irgi savo meno kurinius susikabintu, nes, kai pasiziuriu koks skirtumas pries ir po, tai tikrai - auksines rankos pas ji rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumė*: 19 vasario 2014 - 23:27
Žalgirio anesteziologės kabinete matėme tokių įdomių lankstinių iš popieriaus. Deja, paaiškėjo, kad tai kito gydytojo pomėgis smile.gif O gaila...

Z mano sūnui permodeliavo kaukolę, nes dėl ankstyvo siūlės sukaulėjimo ji augo neteisingai. Jis vienintelis visame Pabaltijyje daro tokias operacijas.

Gulint ligoninėje teko šnektelėti su viena mamyte, kuri su vaikučiu (jam buvo nesuaugusi lūpytė) iš Kauno atvažiavo. Iš pradžių nustebau, nes juk tokias operacijas ir Kaune daro. Bet kai jūsų temą paskaičiau ir pamačiau, kad minimas tik Z ir Z, supratau, kad turbūt neveltui iš kitų miestų pas jį važiuoja smile.gif


Zuikutis3, mes lankomės Centro poliklinikos Lukiškių filiale. EKG daranti moteris labai maloni, priėmė net tada, kai kelias valandas vėlavome.
Centro poliklinikos registratūros Nr. 8 5 244 2244. Pabandykite paskambinti ir paklausti, ar priimtų.
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2014 02 20, 01:37)
Žalgirio anesteziologės kabinete matėme tokių įdomių lankstinių iš popieriaus. Deja, paaiškėjo, kad tai kito gydytojo pomėgis smile.gif O gaila...

Z mano sūnui permodeliavo kaukolę, nes dėl ankstyvo siūlės sukaulėjimo ji augo neteisingai. Jis vienintelis visame Pabaltijyje daro tokias operacijas.

Gulint ligoninėje teko šnektelėti su viena mamyte, kuri su vaikučiu (jam buvo nesuaugusi lūpytė) iš Kauno atvažiavo. Iš pradžių nustebau, nes juk tokias operacijas ir Kaune daro. Bet kai jūsų temą paskaičiau ir pamačiau, kad minimas tik Z ir Z, supratau, kad turbūt neveltui iš kitų miestų pas jį važiuoja smile.gif
Zuikutis3, mes lankomės Centro poliklinikos Lukiškių filiale. EKG daranti moteris labai maloni, priėmė net tada, kai kelias valandas vėlavome.
Centro poliklinikos registratūros Nr. 8 5 244 2244. Pabandykite paskambinti ir paklausti, ar priimtų.

Aciu Saulala, ten ir uzsiregistravome thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif valio smile.gif
Kitoms mamytems irgi aciu uz atsakymus thumbup.gif
Saunu, kad taip greit cia sureguoja ir galima sulaukti patarimu thumbup.gif
Sis forumas pats geriausias thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikutis3 @ 2014 02 20, 00:25)
Patarkit mamytes i kokias poliklinikas galeciau dar kreiptis. Susirasciau internete kontaktus ir dar bandytume speti uzsiregistruoti , nes mes ne vilnieciai. Vaziuojam treciadieni t.y vasario 26. Turim iki 12 val jau buti zalgiryje.

pabandykit pasiskambinti i Seskines poliklinika http://www.poliklinika.lt/ jie teikia mokamas paslaugas neregistruotiems pacientams. emamyte rase, kad ten dare kardiograma, bet suaugusiu pol., o mums dare vaiku skyriuj... ten mazi ciuptuveliai, eiliu jokiu! Siandien buvom, tai ne vieno zmogaus, gyd. vis islenda is kabineto - gal pas mus? Sakau, ne, mes pas neurologe... Taip kad nei vieno nebuvo zmogaus i ta kabineta... Pabandykit pasiskambint, gal pades....
Ups, dabar uzmaciau, kad jau kreipetes i centro poliklinika... Kiek paskutiniu metu girdziu, tai apie ja patys geriausi atsiliepimai! Gal 20 metu atgal man teko ten lankytis, tai ojoj, kokiu bedu buvo doh.gif Bet visgi laikai keiciasi smile.gif Seskines poliklinika turi viska, ko reikia, bet ten dirba ne zmones... Todel laaaabai dziaugiuosi, kad patekot i geras rankas wub.gif

Papildyta:
Del atsidekojimo Z, tai irgi visko prisigalvojus buvau... Masciau apie skrydi oro balionu, apie parasiutizma, apie "pelkes"... bet jis toks nekalbus, kad nesupratau, kas jam tiktu... tai iteikem vokeli su mintim, kad pats nuspres, ko jam reikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muxe: 22 vasario 2014 - 06:16
Noriu klausti jau issioperavusiu gomuriukus vaikuciu mamyciu, kurie iki metuku sia procedura turejote. Kaip su maitinimu? Ar pacios kzk gaminote (kosytes, pienukus)/sildete mazyliams, ar valdiska maista vaikuciai valge? Kieto, zinau, negalima. Kaip darete? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Lusinei @ 2014 02 23, 21:09)
Noriu klausti jau issioperavusiu gomuriukus vaikuciu mamyciu, kurie iki metuku sia procedura turejote. Kaip su maitinimu? Ar pacios kzk gaminote (kosytes, pienukus)/sildete mazyliams, ar valdiska maista vaikuciai valge? Kieto, zinau, negalima. Kaip darete? Aciu.

turejau viska savo. bet ten irgi pertrinta maistuka duoda, tik gan fragmentiskai - viena diena net nepaklause atnesa, kita - klausia, ar reikes, dar kita - is vis nieko, prasyt gal reikia. zodziu, geriausia savo turet, kad nepergyvent bus, ar ne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumė*: 23 vasario 2014 - 21:20
Sveikos mamytes,

Iskilo klausimas, koki narkozes buda taiko mazyliui lupytes operacijos metu? gal yra keli variantai, is kuriu vieni geresni, kiti blogesni?
Atsakyti
QUOTE(zuikutis3 @ 2014 02 24, 15:58)
Sveikos mamytes,

Iskilo klausimas, koki narkozes buda taiko mazyliui lupytes operacijos metu? gal yra keli variantai, is kuriu vieni geresni, kiti blogesni?


Ta prasme buda? Ar bendra nejautra ar vietine? Jei toks jusu klausimas, tai Zalgirio anesteziologe man aiskino, kad vaikams visada taikoma bendra nejautra, bent jau lupos ir gomurio op metu. Pasirinkimo nera, nes sprendzia gydantis gyd.
Atsakyti
QUOTE(zuikutis3 @ 2014 02 24, 14:58)
Sveikos mamytes,

Iskilo klausimas, koki narkozes buda taiko mazyliui lupytes operacijos metu? gal yra keli variantai, is kuriu vieni geresni, kiti blogesni?

pasirinkimo nėra. taiko bendrą nejautrą, tiek operacijai, tiek siūlų išėmimui po savaitės. tik siūlų ėmimui ji labai trumpa būna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumė*: 24 vasario 2014 - 17:35
QUOTE(Lusinei @ 2014 02 24, 17:38)
Ta prasme buda? Ar  bendra nejautra ar vietine? Jei toks jusu klausimas, tai Zalgirio anesteziologe man aiskino, kad vaikams visada taikoma bendra nejautra, bent jau lupos ir gomurio op metu. Pasirinkimo nera, nes sprendzia gydantis gyd.



QUOTE(Laumė* @ 2014 02 24, 18:27)
pasirinkimo nėra. taiko bendrą nejautrą, tiek operacijai, tiek siūlų išėmimui po savaitės. tik siūlų ėmimui ji labai trumpa būna

Na as jau zinau, kad bendra nejautra taiko, bet klausimas ar i vena vaistus leidzia. ar inhaliacijos budu uzmigdo? idomu kuris maziau kenkia, gal yra skirtumas?
g.gif g.gif
Atsakyti
Man rodos, vien tik inhaliacijos būdu. Bent jau mums rinktis niekas nesiūlė smile.gif
Atsakyti