Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė/ nesuaugęs gomuriukas

QUOTE(Eufforija @ 2014 01 24, 14:02)
eva134679 pirmiausia ko reikia, nusiraminti... Zinok, mes gimimo svori pasivijom tik apie 2-3 menesi, o paskui uztat kaip pradejo augti svoris, tai dabar kartais ir nosrisi, kad valgytu maziau.
Pati pradzia zinok ir buna sunkiausia, tikrai bus lengviau tik reikia siek tiek kantrybes ir nepanikuot.
Mano maziukas irgi pradzioje, kokius 2 menesius suvalgydavo apie 30 ml., o jei suvalgydavo apie 40, tai mum buvo didele svente.
Jei maitinsi is buteliuko, pasisteng spaudineti pati zinduka, kad laisviau begtu pienelis, taip bent jau mes darem, ir per trumpa laika pavygdavo suvalgydinti apie 60 ml., cia jau apie 3 gyvenimo menesi.
Nenuleisk ranku, negalvok apie zondus. Megink ivairius maitinimo budus ir atrasi sau patogesni! Nenusimink, visos mes perejom ta pati, pamatysi bus lengviau ir paskui pati galesi dalinti savo patarimus kitoms mamoms 4u.gif

stengiuos buti rami bet tokie momentai uzeina tai tiesiog tik verkti noris na vadinas ne mum vieniem tas svoris neauga bet labai sunku matyti kad maziuke taip nevalgo ir vis prisimenu kaip pirmasis gerai augo tai taip noris kad ir mazyle butu stipri, o kad jum taip svoris neaugo ka sake daktarai ar negulde jusu i kokias ligonines ar panasiai?
Atsakyti
QUOTE(eva134679 @ 2014 01 24, 15:07)
stengiuos buti rami bet tokie momentai uzeina tai tiesiog tik verkti noris na vadinas ne mum vieniem tas svoris neauga bet labai sunku matyti kad maziuke taip nevalgo ir vis prisimenu kaip pirmasis gerai augo tai taip noris kad ir mazyle butu stipri, o kad jum taip svoris neaugo ka sake daktarai ar negulde jusu i kokias ligonines ar panasiai?



Eva tikrai linkiu ir aš ramybės ir daug kantrybės. Mano situacija irgi buvo labai sunki, manasis labai pykdavo, verkdavo, sprinkdavo kai mes maitindavom, o man irgi stogas važiavo, kaskart maitinimo bijodavau kaip kokio velnio, bet va dabar jau geriau, o kasdien bus vis geriau. svarbiausia tuo tikėti ir aišku nenuleidžiant rankų bandyti vis daugiau variantų, pamatysi kažkuris jums tikrai tiks. Mums pvz. netiko nei medela, nei rušiškos soskytės, nei NUK, mes visokius išbandėm, o paskui tiesiog pabandėm didesniems vaikams skirtą soskiuką, dabar manasis valgo iš paprasto 12+ mėn skirto čiulptuko. sėkmės jums.
Atsakyti
QUOTE(eva134679 @ 2014 01 24, 16:07)
stengiuos buti rami bet tokie momentai uzeina tai tiesiog tik verkti noris na vadinas ne mum vieniem tas svoris neauga bet labai sunku matyti kad maziuke taip nevalgo ir vis prisimenu kaip pirmasis gerai augo tai taip noris kad ir mazyle butu stipri, o kad jum taip svoris neaugo ka sake daktarai ar negulde jusu i kokias ligonines ar panasiai?


Daktare vis kalbejo, kad maitinkit kas pusvalandi...jei miega, zadinkit ir maitinkit, darykit ka norit, kad jis atsibustu: maukit pampersa, neskit veiduka nuplaut, bet MAITINKIT doh.gif veliau netgi pati man skambino ir klause apie svori, labai veike mane tie jos skambuciai, buvau tarsi uzprogramuota, kad reikia auginti svori. na ir galiausiai mum pavyko.
Atsakyti
QUOTE(darbstuoliai @ 2014 01 24, 15:23)
Eva tikrai linkiu ir aš ramybės ir daug kantrybės. Mano situacija irgi buvo labai sunki, manasis labai pykdavo, verkdavo, sprinkdavo kai mes maitindavom, o man irgi stogas važiavo, kaskart maitinimo bijodavau kaip kokio velnio, bet va dabar jau geriau, o kasdien bus vis geriau. svarbiausia tuo tikėti ir aišku nenuleidžiant rankų bandyti vis daugiau variantų, pamatysi kažkuris jums tikrai tiks. Mums pvz. netiko nei medela, nei rušiškos soskytės, nei NUK, mes visokius išbandėm, o paskui tiesiog pabandėm didesniems vaikams skirtą soskiuką, dabar manasis valgo iš paprasto 12+ mėn skirto čiulptuko. sėkmės jums.

mes jau irgi isbandem didesniem skirtas soskytes tai kolkas nesekmingai ir diziojo vaiko soskyciu kiek turejom visokiu rusiu tiek bandem bet nesekmingai tai taip ir vargstam su medela reiks dar parduotuvese paziuret kokiu neisbandem pirkti ir bandyti duoti. sunku tikrai auginant toki mazyli reikia labai daug jegu tureti savyje unsure.gif
Papildyta:
dar norejau paklausti kas operavote savo mazylius pas zalecka, kaip su tuo kiseniniu reikalu zinau nederetu to klausineti bet noretus zinoti bent kazkiek i ta puse kiek veztis i ligonine galima i a.z
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2014 01 24, 15:29)
Daktare vis kalbejo, kad maitinkit kas pusvalandi...jei miega, zadinkit ir maitinkit, darykit ka norit, kad jis atsibustu: maukit pampersa, neskit veiduka nuplaut, bet MAITINKIT doh.gif  veliau netgi pati man skambino ir klause apie svori, labai veike mane tie jos skambuciai, buvau tarsi uzprogramuota, kad reikia auginti svori. na ir galiausiai mum pavyko.

as tai labiausia bijau kad neguldytu i kokia ligonine nes namie laukia kitas maziuka skuriam dar tik 1.4m tai jei man epaguldo vyras turi nedirbti o tada jau liudni reikaliukai gaunasi
Atsakyti
QUOTE(eva134679 @ 2014 01 24, 14:48)
ne ne vilnieciai mes is kretingos bandeme ieskiti klaipedos vaistinese bet jie nieko nezino kas tai per ciulptukai o nukas firmineje parduotuveje pasake kad ju prekiu i lietuva nebeveza nezinau ar tai tiesa

Jus gal tokio ieskot zinduko? Cia specialus be skyles (skyle reikia patiems pasidaryti) esant gomurio nesuaugimui:
user posted image
Atsakyti
eva134679, pritariu mamų patarimams nusiraminti. Mūsiškė ir valgydavo po nedaug, bet dažnai prašydavosi. Tačiau nespėjus apsidžiaugti, kad suvalgė paruoštą dozę, imdavo ir viską atpildavo.. Iki šiol tik kartais įveikia 150ml ir tai kai būna baisiai išalkusi.. Svorio ir nedaug priaugdavom, bet niekas nieko dėl to nesakė, o aš tik džiaugdavaus, jei tik pavalgo neatpylus, o kiek priaugs tiek jau. Tad stiprybės!

Mamos, pasidalinkite patirtimi, kaip Jums sekėsi pasidaryti operacijai reikiamus tyrimus. Neramu pasidarė pamačius, ko reikia.. Nukankins vaiką sad.gif
Mums liko 3sav iki paskirtos operacijos datos, o abu mažiukai pradėjo vakar, šiandien mažylei temperatūra pakilo iki 37,5.. Ar nereikia operacijos nukelti?
Atsakyti
QUOTE(Muxe @ 2014 01 25, 21:20)
Jus gal tokio ieskot zinduko? Cia specialus be skyles (skyle reikia patiems pasidaryti) esant gomurio nesuaugimui:
user posted image

kazkas panasaus turetu ir buti, tiksliai net nezinau nes klaipedoje ligonineje taipat tiksliai nenurode tik taip ir sake kad patiem skylute reikia isdurti, bet mes jo niekur negauname buvome kauno klinikose taipat teturi tik medelos o sio zinduko niekur nerandame. vat del to atpilimo tai gryna tiesa siandien daugiau uzvalge ir staigiai viska atpyle verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eva134679 @ 2014 01 25, 23:39)
kazkas panasaus turetu ir buti, tiksliai net nezinau nes klaipedoje ligonineje taipat tiksliai nenurode tik taip ir sake kad patiem skylute reikia isdurti, bet mes jo niekur negauname buvome kauno klinikose taipat teturi tik medelos o sio zinduko niekur nerandame. vat del to atpilimo tai gryna tiesa siandien daugiau uzvalge ir staigiai viska atpyle  verysad.gif

Pas mus taip ir guli jis dezuteje nepanaudotas. MB pirko firmineje NUK parduotuveje, bet man pasirode per didelis, tai taip ir nepanaudojom. Galiu perleisti. Jei domina, parasykit i AZ, susitarsime.
Atsakyti
Su tais atpylimais ir svorio priaugimu, matyt, jei ne visos mamytes, tai bent jau dauguma tikrai susidure. Mano berniukas irgi pateko i sias gretas, nes kazkur iki 3 men zaidem ir su svoriu, ir su maistu. Santariskese neonatologe pasiule mums nusipirkt Aptamil neisnesiotukams, sake jis maistingesnis, greiciau vaikas priaugs svorio. Nusipirkom, deja, vos kelis gurksnius nurijus prasidejo diegliai. Dar keleta kartu pabandem, noredami isitikinti, kad tikrai nuo sio misinuko tokia reakcija ir teko jo atsisakyti. Kitiems padeda misinukai atpilantiems vaikuciams, reiktu pabandyti.
O siaip, man pasirode, kad vaikuciai kzk isauga sia problema arba prisitaiko ir tai laikina.
Del tyrimu operacijai. Kiek prisikankinom su pirmaja operacija, kol pagulde...reikalavo vos ne idealiu kraujo tyrimu, liepe Santariskese is naujo vsk atlikt, ir tik tada prieme. Tai vat laukdami kt op, itariu is kart teks i Santariskes vaziuot. Zodziu, man nerimas jau dabar yra.
Atsakyti
Skaitau Jūsų išgyvenimus ir galvoju, kaip greitai viskas pasimiršta ax.gif Maniškiui dabar jau 4 m. ir viskas seniai praeityje. Pas jį svorio problemų nebuvo, bet jau maitinimas doh.gif Pirmus 4 mėn. maitindavo vyras (kai tik galėdavo) iš paprasto žinduko spaudinėdamas, o aš nusitraukinėdavau. Kai pradėjau maitinti mišinėliu - ilgai teko pavargti kol radau tinkamą, vis atpylinėdavo. Maitinau su švirkštuku kartu burnytėje laikydama čiulptuką.
Stiprybės Jums ir kantrybės visoms 4u.gif
Atsakyti
Noriu klausti mamyciu, kuriu vaikuciai jau po lupytes op. Ar nesiojote Zalecko rekomenduota stenta i nosyte? Kaip sekesi, ir ar rezultatu esate patenkintos?
Atsakyti