Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė/ nesuaugęs gomuriukas

QUOTE(radharani @ 2014 01 13, 20:46)
Sveikutes mes jau beevei menuo po gomurio operacijos ir maziukas jau atrodo viska pamirso miega gerai valgo gerai dar geriau nei pries tai mes jau trecia para viska valgem normaliai labai daug ciausketi pradejo nu zodziu vaikui tikrai geriau.




Sveiki, norėjau paklaust, o kaip pries operaciją atpratinot nuo buteliuko ir čiulptuko? o po operacijos iš šaukštuko valgėt?
Atsakyti
QUOTE(darbstuoliai @ 2014 01 14, 10:41)
Sveiki, norėjau paklaust, o kaip pries operaciją atpratinot nuo buteliuko ir čiulptuko? o po operacijos iš šaukštuko valgėt?

Na ciulptuko mes nebenaudojame seniai o buteliuka naudojome jau antra diena po operacijos ir toliau naudojame .
Atsakyti
QUOTE(radharani @ 2014 01 14, 21:07)
Na ciulptuko mes nebenaudojame seniai  o buteliuka naudojome jau antra diena po operacijos ir toliau naudojame .




o tai buteliuka galima duoti? nes buvau girdėjus, kad nei čiulptuko nei buteliuko negalima apie mėn. laiko po operacijos, ale, kad siūlės sugytų gerai.
Atsakyti
QUOTE(darbstuoliai @ 2014 01 14, 22:13)
o tai buteliuka galima duoti? nes buvau girdėjus, kad nei čiulptuko nei buteliuko negalima apie mėn. laiko po operacijos, ale, kad siūlės sugytų gerai.

Na nezinau mums niekas nieko nesake jog negalima na zinoma mes Kaune operavomes tai gal kitur kitaip nezinau.
Atsakyti
mums irgi nieko nesake, ko negalima po gomurio operacijos. o as tai net nepaklausiau doh.gif cia temoje mamyciu uzklausiau ir pakako biggrin.gif
Atsakyti
Mamytes, o man dabar iskilo klausimas, ka istato i gomuri, kokia plokstele ar paima odele nuo slaunies ir ja istato i gomuri? Ar kaip?

Ir dar mano mazyliai matomai susirgo vejaraupiais... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2014 01 14, 22:43)
mums irgi nieko nesake, ko negalima po gomurio operacijos. o as tai net nepaklausiau  doh.gif  cia temoje mamyciu uzklausiau ir pakako  biggrin.gif

Na as klausiau kaip su maitinimu sake kaip yprasta tik po kiekvieno valgymo atsigerti duoti ir viskas taip ir dareme.
Papildyta:
QUOTE(Eufforija @ 2014 01 15, 10:20)
Mamytes, o man dabar iskilo klausimas, ka istato i gomuri, kokia plokstele ar paima odele nuo slaunies ir ja istato i gomuri? Ar kaip?

Ir dar mano mazyliai matomai susirgo vejaraupiais... verysad.gif

Mums tai nieko papildomo neidejo viskas is tupaciu audiniu kaskur atlaisvino patempe na mums buvo minkstojo nesuaugimas.Na greiciau sveikite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2014 01 15, 10:20)
Mamytes, o man dabar iskilo klausimas, ka istato i gomuri, kokia plokstele ar paima odele nuo slaunies ir ja istato i gomuri? Ar kaip?

Ir dar mano mazyliai matomai susirgo vejaraupiais... verysad.gif

mums tai dare papildoma pjuvi, lygiagreciai nesuaugimui, kad atlaisvinti audinius. tai tokios dvi dideles siules gavosi.
siandien buvome konsultacijoje. labai bijojau, kad bus skyluciu, nes labai didelis gomuriuko nesuaugimas pas mus. taciau viskas liux thumbup.gif labai graziai suauge. tiesa, yra prie dantenu skyle, pro kuria maistukas lipa lauk ir teka pro nosyte, bet cia, kaip sake daktaras, taip ir bus iki alveoles operacijos. dar pasaitelis ne visai sugijo, truputi issisakojes, bet tai, kaip sake, kalbai itakos netures. tai vat tokia laiminga dabar, kad viskas gerai.
beje, mes kelios dienos po operacijos sloga susirgom, tai dar buvo vienas rizikos faktorius, kad nesugis gerai.
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif

Nors ir pavėluotai, tačiau visas mamytes ir jų vaikiukus sveikinu su atėjusiais Naujaisiais metais. Linkiu visiems vaikučiams dideliausios sveikatos 4u.gif
LAUME*, šaunu, jog viskas jums gerai 4u.gif
Mes operavomės rugpjūčio mėnesį Žalgirio klinikoje, pas gydytoją L.Zalecką. Jis mums prieš operaciją sakė, jog nebus galima po operacijos nei soskiuko, nei buteliuko. Soskiuko tai jau mums nebereikėjo, tačiau buteliukas dieną ir naktį šalia turėjo būti. Labai bijojau, kaip čia reiks atpratint, mėnesį prieš operaciją pradėjau bandyt nebeduot, tačiau neužmigdavo niekaip, klykimas baisiausias buvo. Tai iki pačios operacijos su juo ir buvome. Po operacijos mergytei geriausia buvo gerti iš paprasto mažiuko buteliuko ar tai nuo mineralinio vandens, ar nuo sultyčių, kur stikliniai buteliukai būna. Pamiršo buteliuką nuo to laiko visiškai, grįžusios namo pradėjom kuo puikiausiai pačios iš stiklinės gerti. Pas mus buvo pilnasis minkštojo ir 2/3 kietojo gomuriuko nesuaugimas. Tai, kiek supratau iš gyd. L.Zalecko, tai tempia tuos audinius ir dar sakė, jog buvo įdėta kažkokia kempinėlė, kuri pati ištirpsta.


Atsakyti
Jauciu saviski reikia po truputi bandyt atpratint nuo soskes, nes kitaip bus tragedija. Jam jo laaabai reikia. O buteliuka naudoju su snapeliu, tai, manau, problemu nekils, po lupos op Zaleckas ji leido naudoti, tai ir si karta tiks.
O man iskilo klausimas del vietu palatoje, juk jos realiai dvivietes, neskaitant vaikiskos lovytes. Keliese gulejot kai maziukus operavo? Kzk neramu,nes praejusi karta, kartu su mumis buvo paguldyta mama ir berniukas pirmokas, juos po keliu val iskele, nes jis suslogavo. Tai tik del to likom vieni. Dabar nzn, jei bus kudikis mazesnis uz maniski, jis gulsis i ta vaikiska lovyte, o savaji turesiu guldyt i ta suaugusiuju lova. Tas gal nieko, bet juk vaikas bus po op, neramus ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Lusinei @ 2014 01 15, 23:13)
Jauciu saviski reikia po truputi bandyt atpratint nuo soskes, nes kitaip bus tragedija. Jam jo laaabai reikia. O buteliuka naudoju su snapeliu, tai, manau, problemu nekils, po lupos op Zaleckas ji leido naudoti, tai ir si karta tiks.
O man iskilo klausimas del vietu palatoje, juk jos realiai dvivietes, neskaitant vaikiskos lovytes. Keliese gulejot kai maziukus operavo? Kzk neramu,nes praejusi karta, kartu su mumis buvo paguldyta mama ir berniukas pirmokas, juos po keliu val iskele, nes jis suslogavo. Tai tik del to likom vieni. Dabar nzn, jei bus kudikis mazesnis uz maniski, jis gulsis i ta vaikiska lovyte, o savaji turesiu guldyt i ta suaugusiuju lova. Tas gal nieko, bet juk vaikas bus po op, neramus ir t.t.

mes tai, del jusu jau aprasytu bendros palatos nepatogumu, ir issipirkom seimynine.
kai suauge zmones bendroj, tai viskas ok, bet kai su maziukais, tai tikrai norisi vieniem buti, ir patiems daug patogiau, ir kitiems netrukdom
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2014 01 16, 00:18)
mes tai, del jusu jau aprasytu bendros palatos nepatogumu, ir issipirkom seimynine.
kai suauge zmones bendroj, tai viskas ok, bet kai su maziukais, tai tikrai norisi vieniem buti, ir patiems daug patogiau, ir kitiems netrukdom



O jus kai pagulde tada issipirkote? Ar kzk susitaret? Tikiuosi ji nebus uzimta, nes to patogumo del maziuku visiems norisi. Beje, o kokia dabar kaina?
Atsakyti