Įkraunama...
Įkraunama...

Skilusi lūpytė/ nesuaugęs gomuriukas

Su tais kraujo tyrimais ir mes turejome bedos pries operacija. Tik is antro karto pagulde, nes jiems netiko kraujo tyrimo duomenys, leukocitu per daug, irgi 12 su trupuciu buvo. Netgi para praleidom Santariskiu vaiku onkohematologijos skyriuje, nes anot Zalgirio anesteziologes, itare kraujo liga. Santariskiu medikai stebejosi, nes tyrimai visi idealus. Antra karta, Zalgiris prase, kad Santariskiu medikai prisiimtu atsakomybe uz mano vaiko sveikatos bukle ir pateiktu rastiska patvirtinima, jog tyrimai su tais paciais 12 leukocitu yra tinkami operuoti. Vel 4 val praleidom Santariskiu klinikose, nes turejom Zalgiriui irodyti, kad esam sveiki. O vaiku pgl amziu kraujo duomenu normos tai skiriasi nuo suaugusiuju.
Atsakyti
QUOTE(laja5 @ 2013 10 23, 11:11)
Laba,

Kristiukks tu rasei, kad pries op leukocitu kiekis buvo 12.1  ir kad Zalgirio klinikoj pakartos kraujo tyrimus,tai ar kartojo ir ka rode?


Labas.Kaip bebutu keista,bet nekartojo tyrimu,tik prase paziureti i vaika is arti.Tikriausiai norejo isitikinti ar tikrai vaikas neserga.
Kai musu Operacija praejo sunkiai,tai treciadieni atvaziavusio vaikucio nenorejo priimti,nors pries tai sake tevams atvaziuooti,bet prieme pakartoje tyrimus.
Atsakyti
Sveikos mamytes kaip gyvenate?kaip sveikateles?mums numatyta operacija lapkricio 6diena bet jau savaite kaip sergame ausu uzdegimu ir dar bronhitas dasidejo bet jau lyg ir i pabaiga tik kazin ar operuos po ligos vos spejus pasveikti?mes operuosimes Kaune gal kam teko operuotis Kaune kaip ten viskas vyksta?laukimo ir baimes dienos dar pastebejau jog mano maziukui dantukas vienas i gomuriuka isaugo zodziu nervu kamuoliukas esu kaip jus visos tokios stiprios?
Atsakyti
Labutis mamytes,

Jau senokai rasiau i si foruma. Pas mus naujienos tokios, kad gimdysiu Vilniuje, jei tik spesim nuvaziuoti. Pagal musu daktare terminas 11 18, o pagal Vilniu 12 01 tai matysim kada cia is tikruju. Mazylyje kai buvom sake, kad nesuaugimas lupytes 0,7mm, o Vilniuje sako, kad 1cm. Gomuriukas irgi nesuauges. Del dantenos nezinom. Siandien apziurejo musu daktare, sake, kad 0,66mm. O kiek buvo Jusu vaikuciams lupyciu nesuaugimai? Klausiau ar butina koki spec buteliuka isigyti, tai sake, kad ne, nes pirma reikia pagimdyti ir pamatyti mazyli. Jau greitai pamatysiu savo stebukliuka. Beje pagal menesines mums 37sav eina, o pagal pirma echo 35. tai mazylis mazesnis 2 sav. sveria 2386g. Vilnius sako, kad jam dar per anksti 11 18 gimti butu, o placenta jau 3 laipsnio subrendimo, tai kazin ar istempsim iki 12 01d?

Stiprybes ir sveikateles laukiancioms maziuku operaciju:)
Papildyta:
beje daugelis mamyciu sake, kad netiko spec buteliukai ir geriausiai tiko kazkokios baltarusiskos soskes. Idomu kaip jos atrodo ir is kur ju gauti?
Atsakyti
QUOTE(radharani @ 2013 10 30, 13:57)
Sveikos mamytes kaip gyvenate?kaip sveikateles?mums numatyta operacija lapkricio 6diena bet jau savaite kaip sergame ausu uzdegimu ir dar bronhitas dasidejo bet jau lyg ir i pabaiga tik kazin ar operuos po ligos vos spejus pasveikti?mes operuosimes Kaune gal kam teko operuotis Kaune kaip ten viskas vyksta?laukimo ir baimes dienos dar pastebejau jog mano maziukui dantukas vienas i gomuriuka isaugo zodziu nervu kamuoliukas esu kaip jus visos tokios stiprios?

labas,

O jums operacija lupytes ar gomuriuko? Sekmes ir stiprybes, viskas bus gerai. Sveikateles:)
Atsakyti
radharani stiprybės Jums, vien nusiteikimas operacijai yra sunku. Patikėkit viskas bus gerai smile.gif as atsimenu kai mums lupytes operacija dare ir kai pirma karta nepriėmė dėl leukocitų, tai atsimenu verkiau, nes jau buvau nusiteikus operacijai, o paskui galvoji jau butume issioperavusios ir vel bijai to laukimo.

Zuikutis3 Gustytė kai gimė, tai vyras lakstė po visas vaistines pirkti soskiu, net neatsimenu kiek jis buvo pripirkęs jų smile.gif tai ir vieną bandėm ir kitą, kol atradom iš Canpol kažkokį jei gerai atsimenu, bet jis buvo skirtas didesniems vaikams kazkaip smile.gif o paskui kai reikejo nusipirkti pasikeitimui ir kazkaip neberadom ju pirkti, tai taip ir likau nesupratus iš kur vyras pirko, jei paskui niekur neberandi pirkti biggrin.gif Mus operavo 5 menesiu lupyte, tada mes pradėjom gerti miūšinuką iš šaukštelio, tai taip ir gėrė ji man iš šaukštelio iki pat galo. Nu bet nieko užtat dabar esam sveikos merginos smile.gif
Atsakyti
Na va nuplauke musu operacija i tolesni laika net nezinau kada vel i eile pakliusim nes vel prasidejo sloga vel uzkimom nu zodziu sergam vel is naujo pasake jog tikrai bent jau menesiui operacija atidedama o gal dar ir ilgesniam laikui pykciausia jog per mane cia viskas as kaskur pasigavau bacila ir uzkreciau vaikuti kaip pikta ant saves jog negaliu aciu mamukai jog palaikote .
Atsakyti
QUOTE(radharani @ 2013 10 31, 13:19)
Na va nuplauke musu operacija i tolesni laika net nezinau kada vel i eile pakliusim nes vel prasidejo sloga vel uzkimom nu zodziu sergam vel is naujo pasake jog tikrai bent jau menesiui operacija atidedama o gal dar ir ilgesniam laikui pykciausia jog per mane cia viskas as kaskur pasigavau bacila ir uzkreciau vaikuti kaip pikta ant saves jog negaliu aciu mamukai jog palaikote .

Laba,
Radharni o jums dabar buvo pirma karta paskirta operacija?Musu Ernestukui tai pries lupytes operacija (del leukocitu) pora kartu operacija buvo nukelta,nors buvo sveikas.Operavo beveik 5menesiu.
Dabar pries gomurio operacija ir tas pats. Jau geguzi turejo daryt bet jau kelis kartus nukele nes buvo anemija,jau hemoglobina pasikelem tai vel leukocitai dideli ar kokia slogai islysdavo:-(
Dabar kita savaite darysim tyrimus zuresim ka rodys,tikiusi nesusirgs.
Atsakyti
QUOTE(laja5 @ 2013 10 31, 18:28)
Laba,
Radharni o jums dabar buvo pirma karta paskirta operacija?Musu  Ernestukui tai pries lupytes operacija (del leukocitu) pora kartu operacija buvo nukelta,nors buvo sveikas.Operavo beveik 5menesiu.
Dabar pries gomurio operacija ir tas pats. Jau geguzi turejo daryt bet jau kelis kartus nukele nes buvo anemija,jau hemoglobina pasikelem tai vel leukocitai dideli ar kokia slogai islysdavo:-(
Dabar kita savaite darysim tyrimus zuresim ka rodys,tikiusi nesusirgs.

na pas mus yra pasleptas lupytes suaugimas todel jos operuoti nereikejo bent gydytojas mano jog jei ka viska vienu metu padarys bet kad viskas graziai atrodo bent jau niekas nieko nepastebi manau jog ji gal ir nebutina o va gomuriuko operacija tai pirma karta atidedama nes ziauriai sergame bet tikiuosi greitai pasveikti tik neaisku kaip bus su tais tyrimais mums ir hemoglobinas linkes kristi bet gal kaipnors pasiseks viskas gerai ,jums linkime nesirgti ir geru tyrimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikutis3 @ 2013 10 30, 19:13)
daugelis mamyciu sake, kad netiko spec buteliukai ir geriausiai tiko kazkokios baltarusiskos soskes. Idomu kaip jos atrodo ir is kur ju gauti?

user posted image

Tarybines soskes atrodo stai taip... Turiu ju gal 20 vnt, tai, jei reiks rasykit, mielai perduosiu... bele pagelbetu mirksiukas.gif Nors mums jos netiko, nes maziukui irgi buvo nesuaugimas ~0.7 cm... sitos soskytes atrode kaip neisnesiotukams... Pirkom NUK, kurios tinkamos nuo 6 men. vaikams...
Neskubekit, tiesiog turekit omeny, pamazu prisitaikysit... Beje, MB lakste ir pirko visokiausias soskes, isleidom gal 200 lt, bet naudojom tik viena... Ir is viso soskes naudojom iki lupytes op., o paskui tiko jam svirkstukas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muxe: 06 lapkričio 2013 - 23:29
QUOTE(sandrikeee @ 2013 10 31, 12:09)
radharani stiprybės Jums, vien nusiteikimas operacijai yra sunku. Patikėkit viskas bus gerai smile.gif as atsimenu kai mums lupytes operacija dare ir kai pirma karta nepriėmė dėl leukocitų, tai atsimenu verkiau, nes jau buvau nusiteikus operacijai, o paskui galvoji jau butume issioperavusios ir vel bijai to laukimo.

Zuikutis3 Gustytė kai gimė, tai vyras lakstė po visas vaistines pirkti soskiu, net neatsimenu kiek jis buvo pripirkęs jų smile.gif tai ir vieną bandėm ir kitą, kol atradom iš Canpol kažkokį jei gerai atsimenu, bet jis buvo skirtas didesniems vaikams kazkaip smile.gif o paskui kai reikejo nusipirkti pasikeitimui ir kazkaip neberadom ju pirkti, tai taip ir likau nesupratus iš kur vyras pirko, jei paskui niekur neberandi pirkti biggrin.gif Mus operavo 5 menesiu lupyte, tada mes pradėjom gerti miūšinuką iš šaukštelio, tai taip ir gėrė ji man iš šaukštelio iki pat galo. Nu bet nieko užtat dabar esam sveikos merginos smile.gif



QUOTE(Muxe @ 2013 11 07, 00:24)
user posted image

Tarybines soskes atrodo stai taip... Turiu ju gal 20 vnt, tai, jei reiks rasykit, mielai perduosiu... bele pagelbetu  mirksiukas.gif  Nors mums jos netiko, nes maziukui irgi buvo nesuaugimas ~0.7 cm... sitos soskytes atrode kaip neisnesiotukams... Pirkom NUK, kurios tinkamos nuo 6 men. vaikams...
Neskubekit, tiesiog turekit omeny, pamazu prisitaikysit... Beje, MB lakste ir pirko visokiausias soskes, isleidom gal 200 lt, bet naudojom tik viena... Ir is viso soskes naudojom iki lupytes op., o paskui tiko jam svirkstukas...

Labutis, mamytes aciu uz atsakymus. smile.gif Na reikia pirma pagimdyti, o paskui jau matysim, kaip cia bus musu atveju. Labai jaudinuosi, kaip cia musu maziukas atrodys... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(radharani @ 2013 10 31, 14:19)
Na va nuplauke musu operacija i tolesni laika net nezinau kada vel i eile pakliusim nes vel prasidejo sloga vel uzkimom nu zodziu sergam vel is naujo pasake jog tikrai bent jau menesiui operacija atidedama o gal dar ir ilgesniam laikui pykciausia jog per mane cia viskas as kaskur pasigavau bacila ir uzkreciau vaikuti kaip pikta ant saves jog negaliu aciu mamukai jog palaikote .

Isivaizduoju, kaip apmaudu, na labai nepegyvenkit, islauksit kaip nors ta menesiuka. Svarbiausia, kad vaikutis pasveiktu, ir jus taip pat saugokites. O ar daug jusu maziuko gomuriukas nesuauges? Kaip su vaistuku naudojimu, mazyliui turbut labai nemalonu...
Atsakyti