Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 08 08, 14:49)
klaipeda, galiu persiust i kitus miestus

gal kas pirkote tokius kvepalus kaip ju kvapas, atsiliepimai labai geri, ar nesaldus kazi ? smile.gif smile.gif
Papildyta:
http://www.fragrance...ml/invt/0006837
Atsakyti
Gal kuri turit lindex koduka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 08 10, 16:57)
gal kas pirkote tokius kvepalus kaip ju kvapas, atsiliepimai labai geri, ar nesaldus kazi ?  smile.gif  smile.gif
Papildyta:
http://www.fragrance...ml/invt/0006837

ne, tokiu dar niekas nepirko:)
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 08 10, 19:25)
ne, tokiu dar niekas nepirko:)

o kokiu sperkae nesaldzius? wink.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti, gal zinote ar NORDSTROM siuncia i LT nemokamai?Isidedu i krepseli preke ir raso,kad siuntimas nemokamas.Ir jei prekes kaina 85lt, tai tikimybe,kad pritaikys PVM 21 proc?Aciu kas atsakys...smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas prie Gap.eu nori jungtis. Siandien paskutine diena 25€ off nuo 100€ ir nemokamas deliveris. Gal dar pavyks 15% nuolaidele gauti. Rasykite i az. Kaunas.
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 08 11, 01:01)
o kokiu sperkae nesaldzius? wink.gif

as turiu savo Burberry Brit, ir jie tikrai pigesni fragrancedirect nei cia Lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakalnute_klp: 11 rugpjūčio 2013 - 08:49
su GAP.EU aš irgi negaunu nei vieno laiško su 15% koduku doh.gif o labai reik rūbelių ax.gif gal kas prijungtų iš Vilniaus? arba pati galiu nupirkti, jei kas koduką turėtų 15% rolleyes.gif nors ir be nuolaidos yra gerų kainų...ale norisi kaip geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2Mikro25 @ 2013 08 11, 09:03)
su GAP.EU aš irgi negaunu nei vieno laiško su 15% koduku  doh.gif  o labai reik rūbelių  ax.gif  gal kas prijungtų iš Vilniaus? arba pati galiu nupirkti, jei kas koduką turėtų  15%  rolleyes.gif  nors ir be nuolaidos yra gerų kainų...ale norisi kaip geriau smile.gif


Ir as jau du pastus isbandziau nei i viena negavau schmoll.gif . Gal reik jiems parasyt kodel neatsiuncia kas ten uzstrigo juk ju psl paskelbta kad turi but. Tik pas juos jau gal velus vakaras, klient.aptarnav. skyrius US, kazi ar atsakys taip greit g.gif verysad.gif Parasiau laiska i GAP dar siek tiek palauksiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NNata: 11 rugpjūčio 2013 - 09:22
QUOTE(NNata @ 2013 08 11, 09:12)
Ir as jau du pastus isbandziau nei i viena negavau schmoll.gif . Gal reik jiems parasyt kodel neatsiuncia kas ten uzstrigo juk ju psl paskelbta kad turi but. Tik pas juos jau gal velus vakaras, klient.aptarnav. skyrius US, kazi ar atsakys taip greit g.gif  verysad.gif

aš ir reklamas gaunu, o nuolaidos ne biggrin.gif
šiaip ten reik palaukt, jei Chatas aktyvus pasidaro..tad lyg visą laiką konsultantai dirba... arba eu, arba com smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif , gal renkate kas iš šios parduotuves www.unserekleineapotheke ? Ir gal būna nuolaidos kodai kokie g.gif ir dar, galiu ir pati pakooperuoti, jeigu niekas nerenka , tik nelabai su vokiečių kalbele draugauju. Nuo kokios sumos, gal žinote, siuntimas būtų nebrangus? Dekuliukas 4u.gif

Ryt pirksiu SportDirect, su nedideliu krepšu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo japoniuke1: 11 rugpjūčio 2013 - 09:30
QUOTE(2Mikro25 @ 2013 08 11, 09:21)
aš ir reklamas gaunu, o nuolaidos ne biggrin.gif
šiaip ten reik palaukt, jei Chatas aktyvus pasidaro..tad lyg visą laiką konsultantai dirba... arba eu, arba com smile.gif


Kol kas "closed" ir chatas. Jei ka suzinosit apie GAP paskelbkit temoj ax.gif . As automatini atsakyma gavau kad bus perziureta dienos laikotarpiu mano laiskas
Atsakyti