Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

Asda George nupirkta - daugiau neberašykit 4u.gif Prisijungusioms tuoj surašysiu laiškelius mirksiukas.gif

QUOTE(Eglynas9 @ 2013 08 08, 23:19)
Gal dar kas norėtų ko nors iš Asda George drabužių? Pigūs mokykliniai rūbai, o jei dar susirinks jų už 20 svarų, tai ir siuntimas UK gausis nemokamas mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Vilnius, bet galėsiu persiųst - per Post24 nemokamai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(bori @ 2013 08 09, 16:48)
Aš irgi pražiopsojau Kaune SD užsakymą, tad mielai prisiglausčiau su viena nebrangia prekyte  ax.gif


Aš irgi prisijungčiau prie SD smile.gif su pora prekyčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2013 08 09, 09:43)
tikrai per paštą  smile.gif



bet aš nesuprantu, turiu sekimo nuorodą

user posted image

jau nuo 29 d LT
pašte nematė neturėjo
ir aplamai siuntinių su tokia pradžia paštas sakė negauna

o jokio lapelio kaip ten rašo, kad paliko man nieks nepaliko
nesuprantu kur man ieškot

Atsakyti
QUOTE(Dulsi @ 2013 08 09, 10:33)
gal kas is Vilnieciu  sd renkate ?



QUOTE(Nari @ 2013 08 09, 10:47)
irgi aktualu  smile.gif

Ir man aktualu smile.gif Negi nieks nerenka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 08 09, 19:20)
bet aš nesuprantu, turiu sekimo nuorodą


jau nuo 29 d LT
pašte nematė neturėjo
ir aplamai siuntinių su tokia pradžia paštas sakė negauna

o jokio lapelio kaip ten rašo, kad paliko man nieks nepaliko
nesuprantu kur man ieškot

įdomiai gaunasi g.gif tai gal jūsų siuntinys yra pas pašto kurjerius? g.gif arba dar šiaip aš pamenu iš vienos kosmetikos parduotuvės kai pirkau atėjo ne į mano paštą o į siuntinių skyrių miesto centre.. pas jus yra toks? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulsi @ 2013 08 09, 11:33)
gal kas is Vilnieciu  sd renkate ?



QUOTE(Nari @ 2013 08 09, 11:47)
irgi aktualu  smile.gif



QUOTE(Gomerta @ 2013 08 09, 20:36)
Ir man aktualu smile.gif  Negi nieks nerenka? ax.gif

Tai rinkite pačios, jau esate trise mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 08 09, 14:50)
o kokius lęšius perkate iš lenkų? g.gif reikia naujų lęšių, o tų, kuriuos naudoju, nebegamina. Reikia išsirinkti naujus. Patrakit, kokiu naudojat 4u.gif

Man sie http://www.szkla.com...nity-6-szt.html thumbup.gif

Noreciau ir as, nors siandien juos uzsakiau is gerulesiu rinkinuka, bet atsargai pasiimciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 08 09, 17:39)
jie pasiulymus vis atsiuncia

bandom kooperuotis mirksiukas.gif

kazkoki koda turiu
reikia susirasti mirksiukas.gif


Kvailas klausimas- o ka dar reikia tureti lesius naudojant? Noreciau pamegint, bet juos valyt gi kazkuo reikia, ar kaip? Kas is to, kad nusipirksiu ir taisyklingai naudot negalesiu...
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 08 09, 21:07)
Kvailas klausimas- o ka dar reikia tureti lesius naudojant? Noreciau pamegint, bet juos valyt gi kazkuo reikia, ar kaip? Kas is to, kad nusipirksiu ir taisyklingai naudot negalesiu...

Dar issirinkit tirpala ir konteineriuka jiems laikyti ir viskas ax.gif

Mano drauge, turinti daugelio metu patirti su lesiais, apie tirpalus sake, visi man jie vienodi, perku kuris tuo metu pigesnis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 08 09, 21:14)
Dar issirinkit tirpala ir konteineriuka jiems laikyti ir viskas  ax.gif

Mano drauge, turinti daugelio metu patirti su lesiais, apie tirpalus sake, visi man jie vienodi, perku kuris tuo metu pigesnis  blush2.gif


Sveikutės,

Na nevisada taip lengva su lešiais, metus laiko vargau, kol atradau kas tinka. Mano akys matyt jautrios, tai nuo lešių tuoj rausdavo jos ir toks jausmas kad kokia blakstiena įkritus būtų. Taigi nevisada nusipirkus lešius jie tiks, kas tinka vienoms netinka kitoms. Mano patarimas pirkt pradžioj vieną porą ir bandyt tinka ar ne. Skysčiai lešiams taip pat nevisi tikdavo, mažiausiai elergizuojantis buvo OPTI-FREE, kažkaip su kitais blogiau būdavo, ypač akims nepatikdavo RENu tirpalas, o kitos jį giria, tai vienu žodžiu tai labai individualu ax.gif

Aš mielai prisijungčiau pie lešių pirkimo iš www.szkl. jei užsakinėsit kas brukštelkit į AŽ, man reikia 12 vnt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linetė: 09 rugpjūčio 2013 - 20:22
QUOTE(Aguonytė @ 2013 08 09, 19:38)
įdomiai gaunasi  g.gif  tai gal jūsų siuntinys yra pas pašto kurjerius? g.gif arba dar šiaip aš pamenu iš vienos kosmetikos parduotuvės kai pirkau atėjo ne į mano paštą o į siuntinių skyrių miesto centre.. pas jus yra toks? smile.gif


gal pas pašto, gal pas dpd, gal dar pas kitus, atrink dabar kad nori doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 08 08, 09:33)
man visas šis reikalas labai negražiai atrodo blush2.gif
nieko blogo pasakyti nenoriu, bet juk kai maximoj vieną dieną nusiperkam batus be nuolaidos, o kitą jiems jau paskelbia akciją, juk nebėgam prašyti skirtumo
Grazu -negrazu, cia jau kiekvieno reikalas.s niekada tuo ir nepasinaudojau. Nors kai pagalvoju dabar, o kodel-ne, jei jie toki dalyka siulo. As si karta ir pasinaudojau. Na kiekvienam tas 5 eu skirtumas savaip reiskia. As dar 5 eu pridedu ir nuperku vaikui kelnes. 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Jolė*** @ 2013 08 08, 12:01)
Javario temoj daug apie tai, pačiam pirmam puslapyje, paskaitysit ir viskas bus aišku
http://www.supermama...howtopic=933864

Joo, jau viska susitvarkiau. Pirmam kartui akys placios ir ziniu ale nulis. kai ramiai pasedi, pagalvoji, ir viskas pavyksta. As savim kuo toliau, tuo labiau didziuojuos (turint mintyje: ir perku pati internetu, ir grazinuosi skirtumus, ir atsaukiu uzsakymus....). Oi kaip sakoma, ant senatves viska ismoksiu smile.gif

Čia nei gražu, nei negražu, jie patys tą siūlo pirkimo sąlygose ir jau ne vienam pirkėjui yra sugrąžinę skirtumą. Maxima to nesiūlo, jei siūlytų, gal irgi kas pasnaudotų. Javaris nori būti kiečiausias biggrin.gif

Tikrai taip. Pati nesu nei karto taip darius, gal visada mažiausia kaina įsigydavau, bet viskas taip ir yra, ką jie siūlo pirkimo sąlygose.
Ir as taip sakau 4u.gif
Atsakyti