Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

Niu, paskutinis sauksmas biggrin.gif

uzsakinesiu is cia

http://www.argos.co....s/Relevance.htm

reik jau dovanomis pradet rupintis 4u.gif

ir tesco, reiktu surinkti 75 svarus doh.gif

http://www.tesco.com...flyoutlink_toys

jei ka rasykite i murcikas@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
Ar HM ima lietuviska kortele?
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2013 08 20, 10:20)
Ar HM ima lietuviska kortele?

Taip:)
Atsakyti
QUOTE(Vila123 @ 2013 08 20, 10:23)

thumbup.gif Aciu
Atsakyti
Gal kuri pirksite Matalan.co.uk, berods LT kortelės netinka g.gif
Atsakyti
Gal kas turi GAP.eu apsipirkimui 15 proc.? Nebloga nuolaidėlė išeitų su 25 proc. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 08 20, 10:07)


reik jau dovanomis pradet rupintis  4u.gif



Puiki mintis , as jau apie Kaledas pradedu galvoti ax.gif Pernai balzamas batams buvo visai gera dovana tiems, kas megsta praktiskas dovanas( mano suauge giminaiciai buvo labai patenkinti) . Kokiu cia dovanu siais metais reiketu uzsipirkti ax.gif Smagu darbe buvo sedeti koki gruodi , kai visi blaskosi po Akropolius , o pas mane jau spali-lapkriti dovanos buvo supakuotos , as net nekalbu apie finansine nauda pirkimo is uzjurio. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 08 19, 22:34)
Ir gal tokius pirkot? jeigu 40-41 nesioju, koja ne siaura ar yra sansu kad tiks, koki reiketu imti, 7 dydi?
http://www.sportsdir...olcode=23708002

Pirkom šituos 6 dydį, tai atitinka 39 dydį ir nėra labai siauri.
Atsakyti
Uzsakineju is e5p ir jf5p smile.gif Vilnius, siunciu ir i kitus miestus smile.gif kvieciu jungtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 08 19, 17:35)
prekei ar vienam krepseliui?  g.gif

prekei ax.gif , nes buna kad vienam zmogui reikia 2 ar triju prekyciu, o kitam gali reiketi ir 6 smile.gif
www.bio-apo.de jau turim 16 prekyciu, taip kad drasiau jungiames ir siunciames, krepseliu lauksiu iki ketvirtadienio vakaro 4u.gif
primenu, kad siuntimas i lt-16,90 eur, kuri ir dalinames smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2013 08 20, 10:56)
Puiki mintis , as jau apie Kaledas pradedu galvoti  ax.gif Pernai balzamas batams buvo visai gera dovana tiems, kas megsta praktiskas dovanas( mano suauge  giminaiciai buvo labai patenkinti)  . Kokiu  cia dovanu  siais metais reiketu uzsipirkti  ax.gif Smagu darbe buvo sedeti koki gruodi , kai visi blaskosi po Akropolius , o pas mane jau spali-lapkriti dovanos buvo supakuotos , as net  nekalbu apie finansine nauda pirkimo is uzjurio.  4u.gif

AS TIESIOG DIEVINU KALEDAS IR TA KALEDINIU DOVANU, DEKORACIJU...PAIESKOS LAIKOTARPI. DOVANAS PERKU ANKSTI, PO TRUPUTI, KAD IR NYUOLAIDA KOKIA BUTU, TAD MANAU GAL TIKRAI GERAS METAS JAU DABAR APSIDAIRYTI....REIKIA PRADETI NUO DOVANU SARASO... wub.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas geletu padeti patarti. Pirma karta bandau uzsisakinet pati is GAP.eu, dabar nuolaidele vaikiskiems rubams 25 proc. duoda ir niekaip nerandu kur nuolaidos koda irasyt doh.gif doh.gif doh.gif , tuos kodus kituose tinklapiuose puikiai irasineju, bet gape nerandu kur nors verk verysad.gif , esu prisiregistravus, nes zinutes apie akcijas nuolatos is ju gaunu. gal kas padesit mergaites, labai buciau dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti