Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

QUOTE(juratema @ 2013 08 09, 05:33)
Laba ryta mergaites. Gal kuri priminsit is kur pigesni kontaktiniai lesiai? Kazkokia lenkiska parduotuve? Nerandu nuorodos.. aciukas butu uz pagalba..

www.szkla.com/ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2Mikro25 @ 2013 08 08, 19:51)
pernai tikrai prieš sezoną buvo 40% nuolaida Sale prekėm,kai 4 poras perki  ax.gif  tik nepamenu rugsėjį ar spalį smile.gif

Spalio gale prasidėjo, visą lapkritį tesėsi.
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal kas pirkote rankines is LRSbags.co.uk?, pirmame puslapyje raso 85 svaru krepselis reikalingas, gal kas renakte ar planuojate rinkti? g.gif
Atsakyti
Šiandien darau užsakymą iš http://www.sportsdirect.com/ jai ko reikia prašom lauksiu nukopijuotų krepšiukų su pavedimais iki 14val svarą skaičiuosiu po 4,10 poto kai nuskaičiuos tiksliai atiduosiu skirtumą, o už siuntimą aš uždėsiu nes iš anksto nežinau kiek žmonių bus siuntimo kainą skaičiuosiu nuo užsakančių žmonių skaičiaus.
Į kitus miestus siunčiu.
siųsti kitasmailas2@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 08 08, 23:44)
Lyg per paštą keliaudavo, senokai pirkau g.gif


ačiū 4u.gif
Bandysiu ieškot pašte
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2013 08 08, 09:21)
Renku http://www.cocooncenter.co.uk/ iki nemokamo siuntimo.  Kaunas, galėčiau atvešti į Alytų 

Krepšelių kopijų laukiu emailu: saule222pirkimai@gmail.com

panos gal galite pasidalinti patirtimi ar iš Biodermos Sensibio h2o toks pat kaip Biodermos Crealine TS h2o. ar pastarasis dar jautresnei odai kaip suprantu?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 08 09, 08:56)
ačiū  4u.gif
Bandysiu ieškot pašte

tikrai per paštą smile.gif

QUOTE(leone @ 2013 08 09, 09:16)
panos gal galite pasidalinti patirtimi ar iš  Biodermos  Sensibio h2o toks pat kaip Biodermos Crealine TS h2o. ar pastarasis dar jautresnei odai kaip suprantu?

man tai jie vienodi , naudojau abu skirtumo nepajutau , nors gal ten ir jautresnei odai skirta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2013 08 09, 10:43)
tikrai per paštą  smile.gif
man tai jie vienodi , naudojau abu skirtumo nepajutau , nors gal ten ir jautresnei odai skirta  g.gif

drinks_cheers.gif

ir aš nepajutau jokio skirtumo tarp tų vandenukų 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal renkat kas SD Jonavoje, ar Kaune?
Atsakyti
gal kas is Vilnieciu sd renkate ?
Atsakyti
QUOTE(Dulsi @ 2013 08 09, 11:33)
gal kas is Vilnieciu  sd renkate ?



irgi aktualu smile.gif
Atsakyti
atsiprasau, kad ne visai i tema, bet ar yra kur nors aptarinejami pirkimai is strawberrynet.com? randu tik 2008 metu postus
Atsakyti