Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

QUOTE(žemuogienė @ 2013 08 18, 19:04)
bet jos labai nepatogiai atsidaro - visas priekis.


o kodel nepatogiai? Turiu as tokias vaikams- dukra dar neisbande, o sunus siek tiek nesiojo. Tiesa, sunkioji dezute herlitz jam geriau lygtai buvo- talpesne.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 08 18, 19:04)
bet jos labai nepatogiai atsidaro - visas priekis.


o jus jas gyvai matet? bandet atsegt - nes mano poziuriu tai kaip tik labai patogios ir dailios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 08 18, 19:10)
o jus jas gyvai matet? bandet atsegt - nes mano poziuriu tai kaip tik labai patogios ir dailios g.gif


Kriiste, o su kokia kuprine jus savaja i mokykla vesit? As vis dar apmastimuose- turim dvi, bet galvoju, kad reiketu kazko kito...
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 08 18, 19:03)
ne padeveta ji kartais? Nesuprantu kalbos...

Nu ne, naujos rašo, dvi perkant siuntimas į UK apie 16, o jei imi 10, tai 25, tai su persiuntimu į LT max 70 gaunasi, o pas mus su visom nuolaidom 160 g.gif

QUOTE(žemuogienė @ 2013 08 18, 19:04)
bet jos labai nepatogiai atsidaro - visas priekis.

Mes prismoj tokią matavomės, tai man kaip tik patiko, kad taip atsidaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2013 08 18, 19:14)
Nu ne, naujos rašo, dvi perkant siuntimas į UK apie 16, o jei imi 10, tai 25, tai su persiuntimu į LT max 70 gaunasi, o pas mus su visom nuolaidom 160  g.gif
Mes prismoj tokią matavomės, tai man kaip tik patiko, kad taip atsidaro  biggrin.gif


o tiesiai i lt nesiuncia? Jauciu, reikia ir man g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 08 18, 19:16)
o tiesiai i lt nesiuncia? Jauciu, reikia ir man  g.gif

Turbūt ne, nes pasirinkus LT adresą meta klaidą, nelabai suprantu vokiškai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 08 18, 19:13)
Kriiste, o su kokia kuprine jus savaja i mokykla vesit? As vis dar apmastimuose- turim dvi, bet galvoju, kad reiketu kazko kito...


nugi as ta turiu - kur cia ziema visos pirkom, tokia, kur dabar aptarineja, tik dar vienu skyrium daugiau - bet va mano dvasenai ji didoka atrodo (cia man, ne jai) - tai nupirkau smart girl kuprinyte - pradzioje eis su ja, o paskui gales ir su ta raudona 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2013 08 18, 14:19)
priimciau pora merginu su nedideliais SD krepseliais, nes noriu tilpti ir dalintis 6 svaru siuntima i LT. Panevezys, persiunciu jei tinka (jei spes per pastomata nemokamai) - uzsakinesiu sivakar arba ryt 4u.gif


Nebesiuskit, man gana... toms kurioms atrasiau - dar priimsiu 4u.gif nes nenoriu perlipt tos 6 svaru uz siuntima ribos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 08 18, 19:25)
nugi as ta turiu - kur cia ziema visos pirkom, tokia, kur dabar aptarineja, tik dar vienu skyrium daugiau - bet va mano dvasenai ji didoka atrodo (cia man, ne jai) - tai nupirkau smart girl kuprinyte - pradzioje eis su ja, o paskui gales ir su ta raudona 4u.gif



ai, rimtai, cia gi tik vienas uztrauktukas, pas mumi du. Reiskia, ne tokia pat. Gal sita mazesne? Nes as dar didesne turiu, tai su ta kazkaip ne kaip irgi atrodo. Noeisi kazko lengvesnio, bet kartu ir talpaus.
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 08 18, 19:28)
ai, rimtai, cia gi tik vienas uztrauktukas, pas mumi du. Reiskia, ne tokia pat. Gal sita mazesne? Nes as dar didesne turiu, tai su ta kazkaip ne kaip irgi atrodo. Noeisi kazko lengvesnio, bet kartu ir talpaus.

tokia drauges berniukui pirkau (su motociklu tik) - tai ji tikrai nera mazesne, joje tik vieno skyriaus nera - tera didysis, pagrindinis ir organaizeris - bet del to ji dailiau tikrai atrodo, ir sveria apie 900-950 gr - sveriau, bet nebepamenu tiskliai, tik zinau kilo nesieke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 08 18, 19:33)
tokia drauges berniukui pirkau (su motociklu tik) - tai ji tikrai nera mazesne, joje tik vieno skyriaus nera - tera didysis, pagrindinis ir organaizeris - bet del to ji dailiau tikrai atrodo, ir sveria apie 900-950 gr - sveriau, bet nebepamenu tiskliai, tik zinau kilo nesieke mirksiukas.gif


o gal turit nuoroda berniukiskos tokios kuprines?
Atsakyti
Sakot vidus ne toks jos bus? Nes mes tokią matavomės
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 08 18, 19:35)
o gal turit nuoroda berniukiskos tokios kuprines?


as alma.lt pirkau, tai 162 man atrodo mokejom, bet ju senukuose yra, ir iki siandien jos 129 kainavo - uzsieny ju neieskojau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Martyna @ 2013 08 18, 19:37)
Sakot vidus ne toks jos bus? Nes mes tokią matavomės
user posted image


manau toks, nes ten matosi 4 uztrauktukai, 2 zemyn ziuri, o 2 i kita puse nulinke - tad viena pora bendro skyriaus, o kita - to organaizerio - bet aisku galiu ir klysti blush2.gif

tose kur mes turim - tarp situ dvieju dar vienas didelis skyrius yra mirksiukas.gif
Atsakyti