Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

Sveikos,
gal kuri nors is mergaiciu noretu prisijungti prie http://shop.mango.com/LT/mango uzsakymo?smile.gif
Atsakyti
Ar dar yra renkanciu asda kurioms truksta? prisijunciau smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 17 rugpjūčio 2013 - 11:01
QUOTE(armeda @ 2013 08 17, 12:01)
Ar dar yra renkanciu asda kurioms truksta? prisijunciau smile.gif 4u.gif  4u.gif  4u.gif


man truksta, bet tik school prekiu nors kiek reik kad turetumet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 08 17, 12:28)
man truksta, bet tik school prekiu nors kiek reik kad turetumet  4u.gif

Turiu 1 is school blush2.gif o kitos ne is ten smile.gif
Atsakyti
renku http://shop.twinings.co.uk/shop/ uzsakyma:)
Atsakyti
ASDA jau surinkau, nebesiuskit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 08 17, 14:48)
ASDA jau surinkau, nebesiuskit  4u.gif

Aciu Jums. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

Reikia pagalbos ax.gif ,kur galima butu pasiskaitineti apie yoox.com ?Noreciau is ten nusipirkti rubeliu,gal kas galite pasakyti,kaip ten su mokesciais,matau,kad nuo 150doleriu siuntimas nemokamas.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M. @ 2013 08 17, 15:52)
Sveikos mergaites 4u.gif

Reikia pagalbos  ax.gif ,kur galima butu pasiskaitineti apie yoox.com ?Noreciau is ten nusipirkti rubeliu,gal kas galite pasakyti,kaip ten su mokesciais,matau,kad nuo 150doleriu siuntimas nemokamas.

Aciu 4u.gif

jei žiūrite doleriais, tai siųs iš JAV. Tada priklausomai nuo sumos gali tekti mokėti PVM bei muitą. Apie juos galite pasiskaityti pirmame temos puslapyje 4u.gif
Jei yoox pasiriksite europinį variantą (kainos bus eurais), PVM ir muito mokėti nereiks 4u.gif
kai kurios prekės JAV ir pigesnės nei Europoj. Jei norim iš JAV, dažniausiai naudojamės tarpininkių paslaugomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 08 17, 17:00)
jei žiūrite doleriais, tai siųs iš JAV. Tada priklausomai nuo sumos gali tekti mokėti PVM bei muitą. Apie juos galite pasiskaityti pirmame temos puslapyje 4u.gif
Jei yoox pasiriksite europinį variantą (kainos bus eurais), PVM ir muito mokėti nereiks 4u.gif
kai kurios prekės JAV ir pigesnės nei Europoj. Jei norim iš JAV, dažniausiai naudojamės tarpininkių paslaugomis 4u.gif


Aciu uz atsakyma 4u.gif ,ziurejau jav parduotuve ir bendravau su tarpininke,ji pasake,jog taksu nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M. @ 2013 08 17, 16:15)
Aciu uz atsakyma 4u.gif ,ziurejau jav parduotuve ir bendravau su tarpininke,ji pasake,jog taksu nera schmoll.gif

jei per tarpininkę perkat, dažniausiai nereikia mokėti nei PVM, nei muito 4u.gif (kaip jos prasisuka nežinau). Čia aš turiu omenį Lietuvos importo PVM bei Lietuvos muitą.
Jei sakoma "taxų nėra", dažniausiai turima galvoje JAV valstijjų mokesčius. jie priklauso nuo valstijos, prekių ir pan. Pas kiekvieną tarpininkę reikia klausti dėl konkrečios parduotuvės 4u.gif
O kadangi užklausėte temoje perkame pačios be tarpininkių, pamaniau jog pati norite pirkti , dėl to ir paaiškinau pirmoj žinutėj apie PVM ir muitą 4u.gif
Atsakyti
Prasau patarkite kur (USA) perkates kosmetikos pigiau, man reiketu veidui kremo. Noretusi geresniu firmu. Labai aciu.
Atsakyti