Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

QUOTE(murashke @ 2013 08 16, 13:19)
PIRKSIU asda george, siuntimas per tuki smile.gif  4u.gif
el. p. mano nikas gmail.com  4u.gif tik tvarkingos krepseliu kopijos, laisko pavadinime  - SM nikas, george smile.gif


Kada pirksite? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Smilga* @ 2013 08 16, 18:16)
Pirksiu šiandien ASDA, jei yra norinčių jonaviečių, galiu priimti  4u.gif

Trūksta mokyklinių prekių už 6 svarus ir turėsime nemokamą siuntimą UK. Priimčiau ir kitų miestų mergaites, jei tinka persiunimas paštu.
Atsakyti
QUOTE(*Smilga* @ 2013 08 16, 20:00)
Trūksta mokyklinių prekių už 6 svarus ir turėsime nemokamą siuntimą UK. Priimčiau ir kitų miestų mergaites, jei tinka persiunimas paštu.



As galiu prisijungti, bet dar noriu susideti krepsi, kadangi tik prisidau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 08 16, 15:59)
nueinu iki ten, kur jau kortelės duomenis suvesti reik, niekas nesiminusuoja su next day delivery - ai, gal neberizikuosiu, mamytei, kuriai svarbu buvo iki rugsėjo gauti, parašiau, kad prie TESCO gali jungtis (ne aš darau) - mokyklinės prekės panašios, kainos irgi, o ateis tiesiai į LT.

tikriausiai truksta iki 20 svaru butent is mokyklinio skyrelio. Tada koduka priima, bet nuolaidos netaiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 08 16, 13:26)
Renku SPORTSDIRECT, miestas Kaunas, bet galiu persiusti  - pastu arba nemokamai per post24 pastomatus  4u.gif

Rasyti tik i el.pasta evelinuxxx@gmail.com



Delioju jau krepseli, jei kuri nori jungtis - valandos begyje uzsakinesiu smile.gif
Atsakyti
Skubiai priimciau tesco su kokiu 20 svaru 4u.gif , Panevezys, persiunciu 4u.gif , siuntimas i LT nemokamas, LT galiu persiusti per pastomata 4u.gif
Atsakyti
merginos, pamenu, kad nemažai yra pirkusių kraujospūdžio matuoklius iš amazon, kaip atsiliepimai, mama užsiminė, kad ieško, nieko juose nenusimanau blush2.gif gal ką rekomenduosit 4u.gif žiūriu gera akcija: omron ką manot apie šį? 4u.gif iš anksto ačiū, toms, kas pasidalins patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 08 16, 20:50)
merginos, pamenu, kad  nemažai yra pirkusių kraujospūdžio matuoklius iš amazon, kaip atsiliepimai, mama užsiminė, kad ieško, nieko juose nenusimanau blush2.gif  gal ką rekomenduosit 4u.gif žiūriu gera akcija: omron ką manot apie šį? 4u.gif iš anksto  ačiū, toms, kas pasidalins  patirtimi 4u.gif

as pirkau is ebay. 90lt kazkur mokejau
http://www.ebay.co.u...=item27d2cac862

dar pigiau jei per UK adresa. va toki.
http://www.amazon.co...;keywords=omron amazon ziuriu dar pigiau. zodziu sitas geras, man patinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakalnute_klp: 16 rugpjūčio 2013 - 20:23
QUOTE(Kristiniux @ 2013 08 16, 20:50)
merginos, pamenu, kad  nemažai yra pirkusių kraujospūdžio matuoklius iš amazon, kaip atsiliepimai, mama užsiminė, kad ieško, nieko juose nenusimanau blush2.gif  gal ką rekomenduosit 4u.gif žiūriu gera akcija: omron ką manot apie šį? 4u.gif iš anksto  ačiū, toms, kas pasidalins  patirtimi 4u.gif

Aš būtent šį pirkau. Jokių nusiskundimų neturiu, mums pakanka retkarčiais pamatuoti spaudimus, kainavo truputi pigiau 15.99 sv. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 08 16, 21:38)
Aš būtent šį pirkau. Jokių nusiskundimų neturiu, mums pakanka retkarčiais pamatuoti spaudimus, kainavo truputi pigiau 15.99 sv.  biggrin.gif

as nestumo metu pastoviai seku ir spaudima ir pulsa:)
Atsakyti
asda george - dar galiu priimti, truksta 7 svaru is mokykliniu prekiu skyrelio nemokamam deliveriui wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, ar rinksit kas nors is sportsdirect? Prisijungciau ax.gif
Atsakyti