Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

Pirkciau is www.clothingattesco.com jei surinkciau uz 75sv, kad numinusuotu 10sv - tada siuntimas i LT gautusi nemokamas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 08 16, 14:27)
Pirkciau is  www.clothingattesco.com jei surinkciau uz 75sv, kad numinusuotu 10sv - tada siuntimas i LT gautusi nemokamas  smile.gif



ar tikrai rubams kodukas g.gif kazkaip dazniausiai tai duna directo 75 svarai, o rubai dazniausiai 50 ar 40 svaru, ale gal klystu,
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 08 16, 15:27)
Pirkciau is  www.clothingattesco.com jei surinkciau uz 75sv, kad numinusuotu 10sv - tada siuntimas i LT gautusi nemokamas  smile.gif


nuo 40 jau minusuoja ta 10 svaru - tad siuntimas i LT ir taip nemokamas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 08 16, 15:22)
next day delivery tik iki tam tikros valandos galimas 4u.gif nenuminusuodavo ir anksciau - tik nuolaida padarydavo tai sumai rubams, o siuntima pridedavo, tai gaunas kaip ir nemokamas, bet va man keliu prekiu neidejo - tai ir grazino pinigus su ta jau padaryta ju nuolaida lotuliukas.gif vietoje 3 svaru - 2,86 4u.gif


na man nuolaidos rubams ner tos -2,95 (pamenu ja rasydavo, daba neberaso).

tiesa, as irgi galvojau kad 12 12val jiems reik nusiust uzsakymą, kad būtų next day delivery. Bet pasirodo ne, iki pat vakaro galima užsakymą daryti (net rašo, kiek laiko liko check ou'tui, kad spėtų kitą dieną pristatyt).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CaraMela: 16 rugpjūčio 2013 - 14:36
QUOTE(Kriiste @ 2013 08 16, 14:30)
nuo 40 jau minusuoja ta 10 svaru - tad siuntimas i LT ir taip nemokamas mirksiukas.gif


agam, susimaisiau su tais tesco biggrin.gif doh.gif

As turiu krepselyje beveik 30 svaru,tai nebedaug truksta smile.gif

Jei kas nori jungtis laukiu krepseliu i evelinuxxx@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 08 16, 15:35)
na man nuolaidos rubams ner tos -2,95 (pamenu ja rasydavo, daba neberaso).

tiesa, as irgi galvojau kad 12 12val jiems reik nusiust uzsakymą, kad būtų next day delivery. Bet pasirodo ne, iki pat vakaro galima užsakymą daryti (net rašo, kiek laiko liko check ou'tui, kad spėtų kitą dieną pristatyt).


nea, raso tik koda suvedus, paskui neberaso, o paskutiniam zingsny vel matos ta nuolaida - tad eikit iki beveik galo ir rasit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 08 16, 15:43)
nea, raso tik koda suvedus, paskui neberaso, o paskutiniam zingsny vel matos ta nuolaida - tad eikit iki beveik galo ir rasit mirksiukas.gif


nueinu iki ten, kur jau kortelės duomenis suvesti reik, niekas nesiminusuoja su next day delivery - ai, gal neberizikuosiu, mamytei, kuriai svarbu buvo iki rugsėjo gauti, parašiau, kad prie TESCO gali jungtis (ne aš darau) - mokyklinės prekės panašios, kainos irgi, o ateis tiesiai į LT.
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 08 16, 15:59)
nueinu iki ten, kur jau kortelės duomenis suvesti reik, niekas nesiminusuoja su next day delivery - ai, gal neberizikuosiu, mamytei, kuriai svarbu buvo iki rugsėjo gauti, parašiau, kad prie TESCO gali jungtis (ne aš darau) - mokyklinės prekės panašios, kainos irgi, o ateis tiesiai į LT.


o jus nebandet bendros sumos ziuret kiek gaunasi - nes neturetu taip buti, kad nuolaida dingsta g.gif
Atsakyti
kas priimtu mano viena preke is Asdos? as pati taip greit neisruosiu daryt, o bijau, kad nedingtu norimas dydis, nes ten mokyklinis svarkas, akcija gera, cia niekur taip pigiai negausiu:)
Atsakyti
Mano patirtis su DHL doh.gif biggrin.gif biggrin.gif laukiu siuntinio is SD matau kad pasieke Vilniu bigsmile.gif ir ka jus manot pajuda i Svedus doh.gif doh.gif pakrove ne i ta konteineri doh.gif doh.gif
Laukiu vel doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 08 16, 16:08)
Mano patirtis su DHL  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif laukiu siuntinio is SD matau kad pasieke Vilniu  bigsmile.gif  ir ka jus manot pajuda i Svedus  doh.gif  doh.gif pakrove ne i ta konteineri  doh.gif  doh.gif
Laukiu  vel  doh.gif  lotuliukas.gif

Juokas pro ašaras biggrin.gif cray.gif
Atsakyti
Pirksiu šiandien ASDA, jei yra norinčių jonaviečių, galiu priimti 4u.gif
Atsakyti