Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

kas turi SEB? ar cia asda taip naujove idiege? ar cia kaip idomiai, pirma karta islindo lentele, ale jums i tel nr issiusta vienkartinis kodas, reikejo ji suvesti g.gif cia nauja apsauga gal tokia.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 08 16, 10:17)
kas turi SEB? ar cia asda taip naujove idiege? ar cia kaip idomiai, pirma karta islindo lentele, ale jums i tel nr issiusta vienkartinis kodas, reikejo ji suvesti  g.gif  cia nauja apsauga gal tokia.


Taip, cia SEBo naujove smile.gif Papildoma apsauga thumbup.gif Prisijungus turetu but laiskelis su paaiskinimu mirksiukas.gif Tik gaila ne visos parduotuves dalyvauja...
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 08 16, 10:17)
kas turi SEB? ar cia asda taip naujove idiege? ar cia kaip idomiai, pirma karta islindo lentele, ale jums i tel nr issiusta vienkartinis kodas, reikejo ji suvesti  g.gif  cia nauja apsauga gal tokia.

Aha, cia SEB apsauga smile.gif Tesco maista pirkau, tai irgi stebejaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 08 16, 09:17)
kas turi SEB? ar cia asda taip naujove idiege? ar cia kaip idomiai, pirma karta islindo lentele, ale jums i tel nr issiusta vienkartinis kodas, reikejo ji suvesti  g.gif  cia nauja apsauga gal tokia.

taip, čia seb'o nauja paslauga visa kortelių turėtojams. Anksčiau tik swed tokią paslaugą teikė, o seb neturėjo. Beje, reikia tuo tik džiaugtis, nes kai kurios parduotuvės neleisdavo apsipirkti neturintiems "verified by visa".
Mane pavyzdžiui marshalleisure buvo užblokavę, nes kažkaip išsiaiškino, kad perku ne savo adresu UK (pirkau giminių adresu ir vieną kartą praėjo, o kitą kartą užblokavo). Tai susirašinėjau su jais, tai sakė, jei turiu :verified by visa" galiu ir toliau pirkti. Tada skambinausi į banką išssiaiškinti, ar seb'as turi tokią paslaugą. Deja, tuo metu neturėjo sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 16 rugpjūčio 2013 - 10:17
Tai George sendien niekas nepirks su pristatymu per PA ? verysad.gif
Atsakyti
Kai pavyks uzmigdyti vaika pirksiu ASDA GEORGE. Priimciau mamyte i kompanija su nedideliu krepseliu siuntimui pasidalinti. Siusiuos per PA. Vilnius 4u.gif
Atsakyti
Gal butu norinciu tesco direct? reiktu 75 svarus surinkti, kad 10 svaru koduka panaudoti, o man reik tik keliu delioniu. pirkciau tukio vardu. geriausia butu vilnietes, arba tos, kurioms tinka persiuntimas pastu. jei labai sunkiai rinksis, tada is bedos galesiu su post24 paimti 4u.gif

taip pat darysiu www.argos.co.uk 4u.gif irgi bandysiu per tuki 4u.gif

jei ka rasykite i murcikas@gmail.com 4u.gif

reik jau pradet dovanoms ruostis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 16 rugpjūčio 2013 - 11:29
QUOTE(Audry @ 2013 08 16, 11:14)

Mane pavyzdžiui marshalleisure buvo užblokavę, nes kažkaip išsiaiškino, kad perku ne savo adresu UK (pirkau giminių adresu ir vieną kartą praėjo, o kitą kartą užblokavo). Tai susirašinėjau su jais, tai sakė, jei turiu :verified by visa" galiu ir toliau pirkti. Tada skambinausi į banką išssiaiškinti, ar seb'as turi tokią paslaugą. Deja, tuo metu neturėjo sad.gif

tuomet tikrai labai atsargiai reikia su pirkimais g.gif
Atsakyti
Hm, žiūriu PA tik Vilniuj...

Aš ASDA tada galiu Kaune parinkti, bet per TUKĮ. Mokyklai skirtų rūbų užsakius už 20sv, siuntimas standartinis nemokamas. As pati iš school skyriaus turiu 5 svarus surinkus. Trūksta 15.
Jei kam aktualu iki rugsėjo 1 d gauti prekes, galiu užsakyt šiandien kuo greičiau, kad jau ryt Tukiui pristatytų, bet tada reiktų damokėt 1,55 sv (4,50 next day delivery - standart 2,95 deliver)

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 08 16, 12:56)
Hm, žiūriu PA tik Vilniuj...

Aš ASDA tada galiu Kaune parinkti, bet per TUKĮ. Mokyklai skirtų rūbų užsakius už 20sv, siuntimas standartinis nemokamas. As pati iš school skyriaus turiu 5 svarus surinkus. Trūksta 15.
Jei kam aktualu iki rugsėjo 1 d gauti prekes, galiu užsakyt šiandien kuo greičiau, kad jau ryt Tukiui pristatytų, bet tada reiktų damokėt 1,55 sv (4,50 next day delivery - standart 2,95 deliver)

AŽ  4u.gif

As jungiuos bigsmile.gif SU VISKUO SUTINKU smile.gif rasau AZ mirksiukas.gif
Ar i Siaulius paskui persiustumet ? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Slim*: 16 rugpjūčio 2013 - 12:00
PIRKSIU asda george, siuntimas per tuki smile.gif 4u.gif
el. p. mano nikas gmail.com 4u.gif tik tvarkingos krepseliu kopijos, laisko pavadinime - SM nikas, george smile.gif
Atsakyti
Merginos, HELP. gal kas mate, kur galima rasti bateliu, lakuotu, ar kokiu mergaitisku graziu, butinai geltonu doh.gif uzsiprase maniske gimtadieniui, melynu ir geltonu graziu bateliu. ebay nieko nerandu g.gif ar ieskot nebemoku biggrin.gif
Atsakyti