Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

gal kas galit ka gero ar nelabai apie siuos batus pasakyt http://grupinis.lt/v...te=supermama.lt bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
Na aš su Tukiu draugauju, jei kas su PA turit reikalų is iš ASDA galit užsakyti, duokit žinią smile.gif
p.s. aš niekada nerašau savo emailo čia viešai (kur siųsti užsakymą), jei kam įdomu dėl užsakymo, visada yra AŽ 4u.gif tik tiek, kad gal geriau būtų su PA draugaut, norint iki 09 01 gauti, tai šiuo atveju aš jungčiausi prie užsakančios per PA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CaraMela: 15 rugpjūčio 2013 - 18:12
Pirmadienį SD užsakinėju.Kaunas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 08 15, 14:35)
Merginos sėkimngai perka UK adresu (Tukio, PA), tad nelabai apsimoka ir siūstis tiesiai į LT ar kooperuotis smile.gif


Per Tuki tikrai pirkti negalima, perka tik pati Lina.Nezinau kaip PA

Todel mes sekmingai kooperuojames ir siunciames tiesiai i LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 08 15, 22:59)
Per Tuki tikrai pirkti negalima, perka tik pati Lina.Nezinau kaip PA

Todel mes sekmingai kooperuojames ir siunciames tiesiai i LT 4u.gif

ziema buvo kazkokiu problemu, tai gaudavosi tas pats, kad pirkti i LT ar su tarpininkavimo mokesciu.
as zinau 2 mergaites, kurios sekmingai liepa apsipirko per tuki ir jau gavo i LT. tai dabar galvoju kad neapsimoka per ten pirkti i LT, rinkti 30 vnt. ir persiuntineti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magute: 15 rugpjūčio 2013 - 22:11
QUOTE(laurita99as @ 2013 08 15, 22:59)
Per Tuki tikrai pirkti negalima, perka tik pati Lina.Nezinau kaip PA

Todel mes sekmingai kooperuojames ir siunciames tiesiai i LT 4u.gif

pirkau visai nesenai per Tukį, siuntą gavau sėkmingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 08 15, 23:12)
pirkau visai nesenai per Tukį, siuntą gavau sėkmingai 4u.gif


bigsmile.gif tai reiskia vel galima thumbup.gif
nes buvo toks metas, kai Lina rase, kad jos adresu pirkti negalima, gali nupirkti tik ji pati
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 08 15, 23:20)
bigsmile.gif  tai reiskia vel galima thumbup.gif
nes buvo toks metas, kai Lina rase, kad jos adresu pirkti negalima, gali nupirkti tik ji pati


manau cia netyciniai pasisekimai - ten su jais buvo problemos, ir Lina sutare, kad pirks tik ji, jei jie pastebes vel skirtingu pavardziu srauta tuo adresu - vel uzblokuos 4u.gif Jei Lina sake kad pirkti jos adresu is sios parduotuves negalima - vadinas negalima arba reikia jos perklausti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 15 rugpjūčio 2013 - 22:47
Merginos, labas rytas, 4u.gif
gal kas ASDA pirks is Vilniaus ? Prisijungciau su nedideliu krepsiuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 08 15, 23:20)
bigsmile.gif  tai reiskia vel galima thumbup.gif
nes buvo toks metas, kai Lina rase, kad jos adresu pirkti negalima, gali nupirkti tik ji pati

Šito aš nežinojau, todėl jos neatsiklausiau blush2.gif Beja, esu pirkusi ne kartą iš jų giminaičių adresu (kai jie dar buvo UK), šį kartą pirkdama Tukio adresu pakeičiau tik adresą, gal todėl pasisekė, nes buvo tas pats accountas.
O jeigu buvo draudimas pirkti jos adresu, tai nereiktų piktnaudžiaut manau, nes tikrai tada blokuos visus:hm Juolab, jeigu susikooperavus beveik tas pats gaunasi. Na, nebent tik priimančiai kooperaciją daugiau darbo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2013 08 15, 23:47)
manau cia netyciniai pasisekimai - ten su jais buvo problemos, ir Lina sutare, kad pirks tik ji, jei jie pastebes vel skirtingu pavardziu srauta tuo adresu - vel uzblokuos 4u.gif Jei Lina sake kad pirkti jos adresu is sios parduotuves negalima - vadinas negalima arba reikia jos perklausti mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif greičiausiai čia netyčiniai pasisekimai.
Atsakyti
Sveikos,
gal zinote kaip ASOS pristato, nes trackingo nedave, parasyta tik kad shipped, o per kur ir kaip nezinau.
aciu
Atsakyti
QUOTE
Sveikos,
gal zinote kaip ASOS pristato, nes trackingo nedave, parasyta tik kad shipped, o per kur ir kaip nezinau.
aciu

Per pasta
Atsakyti