Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

o kokia siuntimo kaina Marshallo į Lietuvą? blush2.gif ir nuo kokio svorio ten skaičiuoja?
radau kad 37 svarai smile.gif o jie lyg riboja svori? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2Mikro25: 14 rugpjūčio 2013 - 17:01
ryt SD planuoju Kaune užsakymą daryti (Šilainiai, SWED).

jei kam tinka, duokit žinią AŽ.

Atsakyti
QUOTE(Pakrantė @ 2013 08 14, 15:04)
Pirmakart pirkau is Next.co.uk - siuntinys jau pas drauge UK, bet kazkur lyg esu girdejusi apie kazkoki katalogo mokesti, kad man reikia jo atsisakyti ir pan. Ar tiesa ir kaip man pasielgti? Aciu.


o su kokia kortele mokėjot?
Atsakyti
Gal kas norėtumėte prisijungti www.unserekleineapotheke.de. VILNIUS 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, už atsiliepimus apie žaislų dėžes 4u.gif Idealu yra tėčio gaminta, medinė wub.gif , o jei dar senelio ir ta žaislų dėžė jau tampa kaip perduodama iš kartos į kartą, tai pasaka wub.gif Mūsų tėtis nemoka tokių darbelių, o gal moka, bet tik nebandė? biggrin.gif Tad teks pamiršti apie tai turbūt biggrin.gif

Bet ta medinė lentyna su stalčiukais, tai super, manau, kad tokios ir pasidairysime, nes jau visų plastmasių tikrai bijau, atrodo, kad ne daug kainuoja, bet sumoje jau turbūt medinę būtumėm nusipirkę biggrin.gif

AČIŪ dar kartą visoms už pasidalinimą patirtimi.

QUOTE(vaiduliauskis @ 2013 08 14, 14:24)
Mergaitės, gavau COCOONCENTER jau, DPD atvežė. Visoms laiškai parašyti. 4u.gif

Gal kuri norėtumėt vieno Biodermos vandenuko buteliuko, viena mergaitė kito buteliuko neima, jai pakaks vieno, tad gal kuri norėtų? Kaina gavosi:
9,95 eur x 3,51 eur (kursas) = 34,92Lt

Vandenukas toks:
http://www.cocooncenter.co.uk/Bioderma-Cre...l!9454.html


Jei atsisakys, tai galėsiu priglausti biggrin.gif
Atsakyti
gal tesco kas pirks dar su nuolaida ?
Atsakyti
Negi nieks nezino kaip vyksta grazinimas i nextdirect? ax.gif
Parasykite kas zinote.
Atsakyti
Gal ką domintų MeLuna M arba XL?
iš čia? Rašykit į až.
Atsakyti
QUOTE(Vaidushka @ 2013 08 14, 22:55)
Negi nieks nezino kaip vyksta grazinimas i nextdirect?  ax.gif
Parasykite kas zinote.

uzpildote lapeli, kuris buvo pridetas, supakuojate ir siunciate atgal rolleyes.gif
Atsakyti
Ryt darausi uzsakyma is e5p. Vilnius fabijoniskes. Dabar jau susirinkau kad preke gaunasi 24 lt.
Atsakyti
merginos, jei mytoys nepritaiko koduko is 1psl, tai jau man jus apgaut ir nepavyks niekaip? g.gif raso, kad jau pasibaiges... prisimenu, buvo kazkam taip, bet neprisimenu, kuo baigesi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 08 15, 00:15)
merginos, jei mytoys nepritaiko koduko is 1psl, tai jau man jus apgaut ir nepavyks niekaip?  g.gif raso, kad jau pasibaiges... prisimenu, buvo kazkam taip, bet neprisimenu, kuo baigesi  blush2.gif

o is naujo accounto perkate? gal tiesiog baigesi galiojimas, pagooglinkite ir nauja koduka rasite
Atsakyti