Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

QUOTE(kregzde @ 2013 08 13, 17:53)
Ar jos patvarios? Mūsų visos žaislų dėžės lūžta, geriausiai, kai vyras iš Senukų atvežė žaislų dėžę ir tą patį vakarą ji lūžo  doh.gif  Na, ne be pagalbos tas lūžimas, bet vat reiktų patvarios. Gal kas turi patvarias žaislų dėžes, kurios nebijotų ir užlipimo, nulipimo, įlipimo? Pasigirkite kur pirkote  4u.gif


Turim
labai tvirta
ir uzlipa ir pasokineja

tecio daryta mirksiukas.gif

visos kitos mums nelaike doh.gif
Atsakyti
asda padaryta:)
Atsakyti
Gal kuri uzsipirkot per daug TBS dovanu rinkinuku? ax.gif Reikia skubiai dovanai. Domintu su kvepaliukais, nes dovana vyresnei moteriai. Einu dar i isparduotuve paziuresiu, bet jauciu padoriom kainom nieko nerasiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 08 13, 20:05)
tuoj uzsakinesiu asda george, jei kas norit junkites. klaipeda



QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 08 13, 21:02)
asda padaryta:)


kol vaiką užmigdžiau ir pramiegojau doh.gif doh.gif

iš tos nuoskaudos einu rinkti tesco tada sau lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 08 13, 21:32)
kol vaiką užmigdžiau ir pramiegojau  doh.gif  doh.gif

iš tos nuoskaudos einu rinkti tesco tada sau  lotuliukas.gif  doh.gif

as baisiai skubejau, nes prekes dingsta ir dar galvoju suspet su abejais uzsakymais i artimiausia siunta tukio:)) jau sekanciai siuntai rugsejo menesio ramiai po biski galesiu rinkti vel:)
Atsakyti

Merginos, gal kas pirmokelei nori tokio sarafano - supainiojo mano uzsakyma, vietoje kostiumelio ji idejo, taciau mes jau toki turime unsure.gif Dydis 7-8 metai, tikrai dailiai atrodo wub.gif Parduociau kiek kainuoja ten 31 Lt, persiusciau 4u.gif
http://direct.asda.c...default,pd.html

Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 08 13, 20:25)
Aš jau pavasarį susiruošiau  tongue.gif Tai vienur, tai kitur sale reik žiūrėt, va šiandien pvz Tesco gerai papildė smile.gif
Aš irgi biggrin.gif O šiaip tai www.outdoorclearance.co.uk sakyčiau neblogos kainos 4u.gif

taip, taip ir as su jumis apsipirkinejau, ir va columbia kombis jau mazas o dar naujas ir taip pat su batais kurie irgi ziemos lauke, tai teks antra karta prekintis doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, parasykite az kas uzsakineja is aliexpress.com 4u.gif Jei salygos bus priimtinos, uzsakysiu prekiu mirksiukas.gif
Prisideciau, kas uzsakineja 4u.gif
Atsakyti
Mano batai įtariu bus geri, dar aišku ne žiema, bet greičiausiai neprašoviau su dydžiu biggrin.gif O va kombis ir mano mažas jau, prisiskaičiau, kad padidinti ir patikėjau unsure.gif Ai, nieko, pamaina auga, paliksiu sesei, gal ta pataikys kažkada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 08 13, 20:49)
Musu tokia zaislu deze:
http://www.jysk.lt/#catalog!q=d%C4%97%...mp;product=2739
Siaip deze tikrai tvirta, neluzta, tik ratukas vienas nuluzo  biggrin.gif

is jysk'o tokia turim
http://www.jysk.lt/#catalog!q=d%C4%97%...mp;product=5147

pati deze tvirta, dangtis dar neluzo, bet ratukai saibom nuejom per pora dienu.... doh.gif ta prasme uzdejus juos ir patraukus deze, visi ratai i salis issilaksto, itariu, kad brokuota nusipirkom sad.gif
Atsakyti
mergaites, kur perkate batukus vaikams su supinatoriumi (reiketu mazdaug 17,5cm kojytei)?
Atsakyti
QUOTE(ERIKULKA @ 2013 08 13, 21:38)
Sveikutes, parasykite az kas uzsakineja is aliexpress.com 4u.gif Jei salygos bus priimtinos, uzsakysiu prekiu mirksiukas.gif
Prisideciau, kas uzsakineja 4u.gif

suntimas nemokamas ax.gif taip,kad rinkitės jau pardavėjų sąlygas ir pirmyn pati užsisakykit drinks_cheers.gif
Atsakyti