Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 190 tema

QUOTE(bbiitute @ 2013 08 11, 15:49)
gavau per 4 dienas  4u.gif

aciu 4u.gif
dar klausimelis: ar siuncia per pasta, ar per kurjerius?
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2013 08 11, 15:45)
gal kas parasytu, per kiek mazdaug atkeliauja siuntinys is nextdirect'o?

gavau per 3 dienas, per kurjerius.
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2013 08 11, 14:46)
ten vaistine. nera jokiu nuolaidos koduku. siuntimas nepriklausomai nuo sumos 9,90eur wink.gif
galbut ir as prisijungciau,, Alpecin sampunam geros kainos kazkada maciau buvo - reikia gi kazkaip paskatinti plauku augima wink.gif pas mus apie 30lt kainuoja, o ten 4,5eur
[/b]


smile.gif Žinau, kad vaistine, tai jeigu siuntimą padalinti iš daugiau užsisakančiųjų, tuomet visai gerai būtų. Na, kol kas pas mane dar yra noras rinkti, tik ar bus norinčiųjų. mirksiukas.gif
Taigi, merginos, renku iš www.unserekleineapotheke.de, kol kas esame tik dvi, todel kam ko reikia- prašom jungtis. Siuntimas į Lietuvą 9.90 eur. smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas zinote kaip su mango.com - dabar maciau parasyta jei virs 199 Lt nemokamas siuntimas arba galima rinkti "FREE DELIVERY TO STORES", bet sito niekur nerandu pasirinkimo, gal cia i LT negalioja sitas pasirinkimas i parduotuves siustis ?
Atsakyti
Na kadangi uzvardinot is pradziu ja, kaip parduotuve, tad ir norejau patikslinti, jog tai vaistine wink.gif
Matau, kad is Alytaus jus, tad jei atsiras norinciu is vaistines pirkti Vilniuje - jungsiuos prie vilnieciu wink.gif 4u.gif
o jus dar parasykit kur siusti jums savo krepselius wink.gif

QUOTE(japoniuke1 @ 2013 08 11, 15:19)
smile.gif Žinau, kad vaistine, tai jeigu siuntimą padalinti iš daugiau užsisakančiųjų, tuomet visai gerai būtų.  Na, kol kas pas mane dar yra noras rinkti, tik ar bus norinčiųjų.  mirksiukas.gif
Taigi, merginos, renku iš www.unserekleineapotheke.de, kol kas esame tik dvi, todel kam ko reikia-  prašom jungtis. Siuntimas į Lietuvą 9.90 eur.  smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird4: 11 rugpjūčio 2013 - 15:50
Laba,

gal kas pirkot kur zaisla "FURBY"

dekui
Atsakyti
QUOTE(gugiene @ 2013 08 11, 17:15)
Laba,

gal kas pirkot kur  zaisla "FURBY"

dekui


Ieskojau. Smythstoys pigiausiai tuo metu buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 08 11, 10:29)
aš vasara naudoju gaivesnius:
turiu dkny be delicious,  lanvin eclact d'arpege, ck in2u her, giorgio armani aqua di gioia. jie man ne saldūs o tokie .. gaivesni...
ziema naudoju kitus savo kvapus. bet jie saldus tai daugiau neturiu ko rekomenduot  biggrin.gif
man gap'as irgi nesiuncia nuolaidos  schmoll.gif  doh.gif

rizikuoju bandysiu tuos isigyti, labai jau geri atsiliepimai, turetu buti lengvi geliniai , smile.gif

klausimas: kuno sveitiklius TBS perkate ar galima kur kitur rasti pigiau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 08 11, 17:59)
klausimas: kuno sveitiklius TBS perkate ar galima kur kitur rasti pigiau?  4u.gif

as pokolkas kakavos sviesto:) o siaip kai su akcija 6.50, tikrai nebrangiai gaunas. isbandziau ta organine linija TBS veidui. labai labai patiko:) tau uzsakinesiu dabar jau ne kelionini kieki o normalu:)
Atsakyti
Chat'as Gap veikia smile.gif jau gavau 15% koduką smile.gif

gal kas prie GAP.EU juntųsi? ax.gif Vilnius smile.gif norėtųsi šiandien papirkt,kol nuolaida yra smile.gif
2Mikro25@gmail.com smile.gif SEB arba Swedbankas 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2013 08 11, 14:46)
o as su savo klausimu:
kazkada seniai seniai buvo imesta net keletas nuorodu, kur kas perka gimtadienine atributika...galvoju gal dar speciau iki rugsejo parsisiust kazko idomaus smile.gif

kazkas tokio tipo - http://www.partypieces.co.uk/




Manau kad LT rastumet pigiau. As ir ieskojau geguzes men kur pigiau butu, bet nieko gero neradau, sesuo nuvare maxima ir rado viska po 5 Lt, tiek lekstuciu tiek puoduku, serveteliu ir kepuraiciu, nebent norisi kazko daugiau
Atsakyti
Sveiki,
planuoju rytoj pirkti iš "SportsDirect", priimčiau 2-3 žmones.
Vilnius, SEB bankas.
Atsakyti