Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

100% sutinku su kievienu Iks zodziu RK paskutinei foto drinks_cheers.gif Apskritai as perskaitau Iks komentarus ir daznai pamatau ko pati nebuciau taip greitai pastebejusi...kad ir si karta del moters- galva, torso ir batai... lotuliukas.gif kai tik tai perskaiciau, viskas kitai nebematau lotuliukas.gif dabar ziuriu i foto ir matau skaudziai defotmuota moteri ir nieko daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 10, 01:31)
Kol dziusta drabuziai ir laukiu, dar viena idedu smile.gif



Man tai pirmiausia kas krito į akis tai, kad ta plaukianti pliauska it kokia skriejanti strėlė tuoj persmeigs abi pozuotojas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korete: 10 rugpjūčio 2013 - 07:56
Aš žaviuosi Iks sugebėjimu POZITYVIAI kritikuot. Jei sugebi perlipt per krimstelėjimo į "savigarbą" laiptelį - tai nepmainoma mokykla. Džiaugiuosi, kad Tu netingi vertint, išsakyt taiklių pastebėjimų. Neusustok biggrin.gif
Labai ačiū ir kitoms merginoms už pastbas ir patarimus. 4u.gif
O savaitgalio temos nebus?... Aš išvažiuoju į giminės "meeta" - būsiu priversta fotografuot baliaunę, jau gavau nurodymą "ATSIVEŽT FOTOAPARATĄ !!" biggrin.gif biggrin.gif Patarkit, kaip i6 to dar ir kažkiek smagumo išpešt...
Atsakyti
Smagu skaityt Iks interpretacijas smile.gif paskutiniu metu i tema uzsuku vien del ju, saunuole smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saigha @ 2013 08 10, 09:02)
Aš žaviuosi Iks sugebėjimu POZITYVIAI kritikuot. Jei sugebi perlipt per krimstelėjimo į "savigarbą" laiptelį - tai nepmainoma mokykla. Džiaugiuosi, kad Tu netingi vertint, išsakyt taiklių pastebėjimų. Neusustok biggrin.gif
Labai ačiū ir kitoms merginoms už pastbas ir patarimus.  4u.gif
O savaitgalio temos nebus?... Aš išvažiuoju į giminės "meeta" - būsiu priversta fotografuot baliaunę, jau gavau nurodymą "ATSIVEŽT FOTOAPARATĄ !!" biggrin.gif biggrin.gif Patarkit, kaip i6 to dar ir kažkiek smagumo išpešt...

Nusiziurek kokia tavo akiai graziausia giminaite, nusivesk i kokius krumus ar prie grazios lango sviesos smile.gif laukiam rezultatu smile.gif
Atsakyti
Parodykit savo GRAZIU darbu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 08 10, 08:27)
Nusiziurek kokia tavo akiai graziausia giminaite, nusivesk i kokius krumus  ar prie grazios lango sviesos smile.gif laukiam rezultatu smile.gif

Gerai nuskambejo lotuliukas.gif ar cia tik man taip... vyno isgerus truputi... biggrin.gif man labanakt, jums geros dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 10, 09:30)
Parodykit savo GRAZIU darbu  4u.gif

Kam man tas stresas ? wink.gif

Seagirl, taip krumus, miskeli smile.gif visiskai teisingai supratai smile.gif
Atsakyti
Už Atlanto gyvenanti sesuo nuožmiai mokė priimti komplimentus padėkojant ir nesiteisinant smile.gif Bet aš gyvenu šiapus, tad susinepatoginimo ir vėl neišvengiau ax.gif Ačiū, malonu, nors - nė kiek nesimaivau - kartais net bloga pasidaro, kai atsidarau temą ir regiu savąsias paklodes smile.gif Svarbiausia, kad iš to laurų vainiko man tik vienas kitas lapelis tepriklauso. Šitą džiną iš butelio ne kas kitas, o JŪS ir paleidot 4u.gif Dar prieš pusmetį, kol nesusiradau šios temos, daugeliui dalykų buvau akla ir kurčia. Bet kai užsikabinau už raginimo analizuoti, akys pačios nejučia ėmė vertis, ereliškėti ar ką ax.gif Šis temos pažadas man išsipildė su kaupu, esu dėkinga ir labai tuo džiaugiuosi. Kiti, anot RK - "gražių darbų" - procesai ne tokie spartūs, laikas parodys, ar iš viso įkandami. O vis tik - analizė ir savianalizė ir čia vaidina ne paskutinį vaidmenį, tad labai rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 10, 10:22)
Už Atlanto gyvenanti sesuo nuožmiai mokė priimti komplimentus padėkojant ir nesiteisinant smile.gif

O ką daryti jei norisi ne tik "ačiū" tarstelėti? biggrin.gif Aš aišku absoliučiai priimu tiek komplimentus, tiek pastabas. Pastarąsias kažkodėl smagiau net kartais gauti. Bet ir pagyros glosto. bigsmile.gif

Po pertraukėlės vėl daugiau fotografuoju. Sunkiu iš vasaros kiek įmanoma, nes ateis šaltas ruduo, žiema ir teks beveik užsidaryti namuose. smile.gif

Laukiu visokių nuomonių. Ne tik aikčiojimams dedu. biggrin.gif Ačiū ir toms, kurios jau pastebėjote darbus flickr. 4u.gif

user posted image
Daugiau čia. 4u.gif

user posted image
Taip pat, daugiau čia. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 10 rugpjūčio 2013 - 10:28
QUOTE(Ka @ 2013 08 10, 10:15)
Laukiu visokių nuomonių. Ne tik aikčiojimams dedu. biggrin.gif Ačiū ir toms, kurios jau pastebėjote darbus flickr.  4u.gif



Ok, mano savaitgalio tema - surasti 10* (na, nors 3,5) priežasčių neaikčioti hihihi.gif
Bet ką daryt su pagrindine savaitgalio tema? Neįsigilinusi į reglamentą, gal gali kas Maggie pavaduoti jai vis neapsireiškiant..? Ka, nepasirašytum? ax.gif, kol savaitgalis neįsibėgėjo... (suprantu, kad rankos nė vienai/am nesurištos, bet dar nuo mokyklos laikų nėr sunkesnės temos nei laisva tema biggrin.gif)

* Pradedu: be abejonių diptikas šįkart įtikina, jėzau, koks žavus tas laumžirgio purptelėjimas iš vienos foto į kitą, beveik matau punktyrinę jo skrydžio trajektoriją smile.gif O iki beapeliacinio wow ir nevalingo aikčiojimo biggrin.gif trūksta labai nedaug, gal banaliai mąstau, bet man vis tik norėtųsi ne antikinių klosčių (ypač be dirželio, kuris duoda tam tikro suvaržymo toną), o kažkokio kur kas gamtiškesnio rūbo (lino, perkeliaus, neįmantriausių apatinių baltinių), gal net nuogumo/beveik nuogumo... Suprantu, kad šis žirgas nedresiruotas ir palauk jam neegzistuoja smile.gif , o gaila kažkiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 10 rugpjūčio 2013 - 11:15
4ND 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Pabandysiu, paakinta Iks paanalizuot smile.gif
Briedis - mintis, mano galva, graži, bet atlikimas - ne
1. negera sujungimo linija tarp - "nešvari"
2. nepakankamai ryškios (per tamsios? blogai sufokusiotos?) pagrindinės trys figūros
3. negerai ir su kompozicija - norėtųsi, kad tų šviesių figūrų būtų pilnas horizontas, ir kad jos stovėtų tiesios, negriuvinėtų, ir tų trijų figūrų gal necentruok
Atsakyti