Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

... o savaitgalio tema bus?... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2013 08 09, 10:53)
... o savaitgalio tema bus?... smile.gif


gal ralis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 08, 22:28)
Gizzy, pirmosios foto komentuoti nesiimsiu. Pastebėjau, kad daug sunkiau vertinti foto herojų vyrą, nebent anas jau šilto šalto regėjęs, kaip kad Say Stasys ar pan. (prie progos: Say, aūūū, ar tik nebūsi pakviesta filmuotis seriale "Dingę" smile.gif )...
O į antrąją - žiūrėjau žiūrėjau, akis beveik pražiūrėjau, bet taip apsireiškimas ir neaplankė ax.gif Kažko man trūksta šitame auto... Gal dar baltesnės suknelės, kuri  išsiskirtų ir aiškiai dominuotų?, gal didesnio skulptūriškumo? - Dieve gink, neturiu omeny, kad turėtum mojuoti fakelu kaip analogas NY ( biggrin.gif ), o gal atvirkščiai - mažiau statikos?, o gal kiek pakeistos lokalizacijos... Uždavei man mįslę, vienok tongue.gif

Dekui 4u.gif Suknele pabandysiu pasviesint. As dabar ziuredama i sia nuotrauka labai noreciau galva pasukt link juros, kad ne i objektyva ziureciau, bet tada atrode, kad taip reikia smile.gif

QUOTE(Rittule @ 2013 08 09, 00:15)
Gizzy, pritariu Iks komentarams. Be to, apačios man atrodo daugokai, pagrindinis objektas lyg ir valtis, norisi tyrinėt už Tavęs esančius dalykus..
O vat  vyruko foto patinka  ax.gif

Dekui 4u.gif Vyro foto man kartais atrodo, kad gal virsaus per daug, bet bijau, kad apkarpydama per daug suspausiu g.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 09, 03:17)
Gizzy, 1-a foto tai belekokia  g.gif

Gal galima konkreciau? g.gif

QUOTE(Foggy @ 2013 08 09, 07:56)
Iks, tavo komentarus skaityciau ir skaityciau!

drinks_cheers.gif

QUOTE(Mangute @ 2013 08 09, 10:12)
man su mergina tai vienai nieko kadras, gal šiek tiek trūksta dešinės. tokia kaip pamėklė atrodo. gražu smile.gif

Dekui 4u.gif

QUOTE(saigha @ 2013 08 09, 10:53)
... o savaitgalio tema bus?... smile.gif

Gal Maggie paskelbs ax.gif Nors dabar mazokai dalyvaujanciu. Man labai patinka savaitgalines temos, bet dabar visus savaitgalius dirbu, tai laiko nelieka sudalyvaut doh.gif
Atsakyti
Gizzy, na tiesiog nieko ypatingo ax.gif .


Gal zinot su kuria programa galima rasyti lietuviskom raidem ant foto smile.gif ? Su PhotoScape parasau lietuviskom, o ant nuotraukos nebelieka lietuvisku unsure.gif ...
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Foggy @ 2013 08 09, 06:56)
Iks, tavo komentarus skaityciau ir skaityciau!

drinks_cheers.gif
( biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )

***
Tikiuos, kad Maggie nepasiduos spaudimui ir nenubaus mūsų raliu biggrin.gif Šį savaitgalį liksiu tik su muiline, bet jei tema gerai taukštels per fantaziją, neatmetu galimybės sudalyvauti smile.gif Beje, įstabų, truputį foggyšką peizažą mačiau sėdėdama pirty smile.gif - rūkas sėlino pievom ant pirštų galiukų, keisdamas viską aplink, skandindamas medžius, pievoj varlinėjančius gandrus, ribą tarp dangaus ir žemės. Akimirką svarsčiau, gal čiupt fotiką ir nuogai basai pasileist į tą pievą. Bet nepasileidau (pasileidimas juk nuodėmė bebe.gif) biggrin.gif

***
Na, jo, R.Kavos komentaras apie Gizzy foto irgi belekoks biggrin.gif Tad lygiosios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 09, 14:10)
Tad lygiosios smile.gif

na taip biggrin.gif
Atsakyti
Aisku galim kabinetis, bet man vat grazu ax.gif

user posted image
Atsakyti
Gizzy - man irgi norisi žvilgsnio į jūrą, bijojau išsižioti, kad vėl per nosį negaučiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 08 09, 15:03)
Gizzy - man irgi norisi žvilgsnio į jūrą, bijojau išsižioti, kad vėl per nosį negaučiau biggrin.gif

Matyt kazka busiu praleidus, nes nezinau kodel turetum per nosi gaut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 09, 14:59)
Aisku galim kabinetis, bet man vat grazu  ax.gif

Emocija gal ir graži, bet neįtikina pilnai.. nuvagia dėmesį kiti dalykai: dangaus gerokai per daug, apačios per mažai, norisi truputėlį viską patraukti dešinėn pusėn. J/b kažkoks neaiškus, pilkokas, kai kur įspūdis, kad padegę. Su oda problemos, atreipk dėmesį į mergaites rankas, plaštaką. Vienu žodžiu, belekaip biggrin.gif .
Juokauju.
Pafantazuojant, dar norėtųsi, kad moters rankos taip pat kalbėtų kaip ir mergytės smile.gif
Na, ir logo per riebus mano subjektyvia nuomone smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 09 rugpjūčio 2013 - 15:29
Kaip malonu savo gerves matyti ax.gif
Vetra 123, negaliu nepagirti, puikiai patobulėjai, 3 ND ypač smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korete: 09 rugpjūčio 2013 - 15:30
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 09, 13:59)
Aisku galim kabinetis, bet man vat grazu  ax.gif


essen.gif (tikiuos, stuburas ir imunitetas nėra silpni? rolleyes.gif )

Yra tokie budintys posakiai, kaip kad "kiek žmonių, tiek nuomonių", "dėl skonio nesiginčijama", "kiekvienam savo" ir t.t. Tebūnie. Bet pasitaiko atvejų, kai net lakiausia vaizduotė ir atsižegnojimas nuo šališkumų menkai tegelbsti, kai vis tiek sunku patikėti, kad tokie vaizdai (kaip ir paveikslai iš gintarų, pliušinės širdelės ir pan.) vis tik turi savo nišą, paklausą, gerbėjų būrelį. Bet juk turi, tą puikiai įrodo autorės prierašas "man vat gražu". Į tai galiu atsakyti, atleisk, tik antonimų krūva ax.gif
Negražu man, pigu, juokinga, noris paklausti - tu čia rimtai, a? Gana sunkiai įsivaizduoju situaciją, kai prilipdyti angelų sparnai (ar pan. analogai) priverstų žagtelėti, sukutentų kažką paširdžiuose, perkeltų į kitas dimensijas, panardintų į svaigų sapną. Mano galva, su butaforija apskritai itin slidus reikalas, nes ji - tiesmukumas, paviršius, kažkokia gan įkyri paaiškinamoji iliustracija, išnaša, pabaksnojimas pirštu. O man norisi rebusų, poteksčių, subtilių užuominų, klaidžių vingių, vandenženklių... Tarkim, kas liktų iš Ka seserijos, jei ji būtų metusi šalin visus savo įmantrius instrumentus ir tas seseris elementariausiai aplipdytų širdučių griliandomis..? Esu įsitikinusi, tas pats ir su angelais. Ir be karnavalinių sparnų įmanoma sukurti kažką angeliško, pasitelkiant ne daiktines priemones, o jausmą, judesių plastiką, nežemiško grožio šviesą, išsinėrus iš odos, įsijautrinus iki pamišimo, skverbiantis į gelmes, švelniai iškeliant pasąmonės slėpinius, juos apnuoginant, apglostant, apdainuojant... Viso to čia nėra ir nebus, net jei sparnuotumo padvigubintum, net jei virš galvų patupdytum žaižaruojančius nimbus, net jei iš to prasivėrusio dangaus leistųsi visas angelų choras su dirigentu viešpačiu priešakyje smile.gif
Ok, palikim tuos sparnus. Mergaitė - pusė bėdos, pasistiebusi, apsikabinusi, lyg ir tvarka su ja (nors, būsiu atvirai, jei tai būtų mano vaiko fotosesija, šis kadras man nepasirodytų itin malonus, nes mergaitė su tais sparnais, ilgesingu apsikabinimu ir bučiniu vis tik asociuojasi su atsisveikinimu, negrįžimu, liūdesiu, netgi išnykimu...). O moteris? Visa savo esybe, kūno kalba ji rodo atsitolinimą, susvetimėjimą, gana vangų atsiliepimą į mergaitės jausmus. Ypač kliūna už nugaros atmestos rankos, kurios, pagal logiką, turėtų tiestis į mergytę, apgaubti ją meile ir šiluma - dėl šių neatitikimų linksmas moters nusiteikimas man skamba it sardoniškas juokas. Ranka, beje, ir šiaip ūkiška, negrabi, nerangi, dramblota dėl tokios padėties.
Niekaip nepateisinamas griūnantis horizontas, nukąsta apačia, akis badanti kokybės stoka (RK, ar ne metas jau būtų bent techninę pusę pateikti be didesnių priekaištų..?). J/B pilkas kaip vargo pelė, išblukęs, neraiškus, nekontrastingas, Prasivėręs dangus turėjo būti foto vinis, bet spragtelėta taip, tarsi tie dangaus vartai būtų lyg tarp kitko, smulkmena kažkokia, atsitiktinai patekusi į šį paveikslėlį. Oda - negerai. Kompozicija - tavo megstamas žodis tongue.gif - belekokia. Logotipas - mokyklinukiškas.

Tiek iš manęs išbandymų Tavajam stuburui cool.gif Bet ačiū, kad įdėjai, pagyvinai gerokai apspangusią temą ir davei progos pačiulbėti nečiulbėt negalinčioms lakštingaloms biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 09 rugpjūčio 2013 - 16:54