Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Mangute @ 2013 08 08, 14:03)
Papildyta:
Su tėčiu saulės palydėt.. (komentarai, ačiū  4u.gif )


Šitą patį ax.gif ax.gif ax.gif , o paskui nepasirodysi nutaisiusi tokią miną - unsure.gif, murmėdama po nosimi "žinau, kad jums niekad neįtiksiu"? biggrin.gif
Toloka iki Aivazovskio. Mano akimis, standartinis atostoginis kadras iš pajūrio, kokį rastum kas antrame šeimos albume. Įtariu, kad realybėje tasai saulėlydis buvo kur kas įspūdingesnis, kad didžiosios dalies jo (numanomo) grožio į nuotrauką vis tik nepateko, a..? Mano akimis, trūksta kokybės, ypač nekaip atrodo smėlis (greičiau - ... nafta tongue.gif ), griūna, per daug planų (krantas, siluetai, vanduo, žara ir tuščias žydrumas viršuj, kuriam Tu kažkodėl atriekei didžiausią plotą, tarsi juo ir turėtume pasigėrėti...). Vadinamieji karštieji taškai neišnaudoti, siluetai per mažai išraiškingi, kad iš karto užkabintų žvilgsnį (gal vertėjo įsikasti į smėlį, kad siluetai pakiltų, atsiskirtų nuo pakrantės, ypač vaikučių?).
Ir kas ten per taškas jūroje (kairiau)? - Jūratė, Kastytis, skenduolis ar matricos šposai?
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 08 08, 13:23)
Nerūpestinga vaikystė.
Kas netingite, galite kokį komentarą wink.gif


Zirziliux, labai mielas ir dailus vaikas, jauki emocija, bet kažkokios razinkos lyg ir trūksta. Gal kirpčiau pakaušio ir kiek dešinės, kad vaiko žvilgsnis iš karto susitiktų su žiūrovo žvilgsniu... ( svarstau - g.gif). O koks čia foto formatas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 08 rugpjūčio 2013 - 16:22
QUOTE(Darkas @ 2013 08 08, 10:24)
p.s. - Sveikinu visus ir visas su tarptautine orgazmo diena wink.gif

uh la la rolleyes.gif su su su!
QUOTE(Iks @ 2013 08 08, 13:28)
Mano kuklute nuomone, iš merginos odos gerokai išsityčiota ax.gif, lyg po kokios balzamavimo procedūros smile.gif Fonas man įdomesnis, ypač tie lopai, kur primena batiką smile.gif

kremavimas biggrin.gif
QUOTE(Mangute @ 2013 08 08, 15:03)
Su tėčiu saulės palydėt.. (komentarai, ačiū  4u.gif )

labai iprastas, nuobodus - gal labiau atsibodes ir prastas kadras. jei tokia klasika daryti, reikia nepriekaishtingos kokybes (!), kompozicijos, idomios detales ir LYGAUS horizonto. cia apart kreivos linijos ir juodos neva mazuto apacios nebematau nieko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maggie: 08 rugpjūčio 2013 - 17:31
QUOTE(gizzy @ 2013 08 08, 14:11)
Sveiki smile.gif
Atnesu ir as pora kadru  smile.gif Kritika kaip visada laukiama  4u.gif


Gizzy, pirmosios foto komentuoti nesiimsiu. Pastebėjau, kad daug sunkiau vertinti foto herojų vyrą, nebent anas jau šilto šalto regėjęs, kaip kad Say Stasys ar pan. (prie progos: Say, aūūū, ar tik nebūsi pakviesta filmuotis seriale "Dingę" smile.gif )...
O į antrąją - žiūrėjau žiūrėjau, akis beveik pražiūrėjau, bet taip apsireiškimas ir neaplankė ax.gif Kažko man trūksta šitame auto... Gal dar baltesnės suknelės, kuri išsiskirtų ir aiškiai dominuotų?, gal didesnio skulptūriškumo? - Dieve gink, neturiu omeny, kad turėtum mojuoti fakelu kaip analogas NY ( biggrin.gif ), o gal atvirkščiai - mažiau statikos?, o gal kiek pakeistos lokalizacijos... Uždavei man mįslę, vienok tongue.gif
Atsakyti
Gizzy, pritariu Iks komentarams. Be to, apačios man atrodo daugokai, pagrindinis objektas lyg ir valtis, norisi tyrinėt už Tavęs esančius dalykus..
O vat vyruko foto patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 08, 16:39)
Šitą patį ax.gif  ax.gif  ax.gif , o paskui nepasirodysi nutaisiusi tokią miną -  unsure.gif, murmėdama po nosimi "žinau, kad jums niekad neįtiksiu"?  biggrin.gif
Toloka iki Aivazovskio. Mano akimis, standartinis atostoginis kadras iš pajūrio, kokį rastum kas antrame šeimos albume. Įtariu, kad realybėje tasai saulėlydis buvo kur kas įspūdingesnis, kad didžiosios dalies jo (numanomo) grožio į nuotrauką vis tik nepateko, a..? Mano akimis, trūksta kokybės, ypač nekaip atrodo smėlis (greičiau - ... nafta tongue.gif ), griūna, per daug planų (krantas, siluetai, vanduo, žara ir tuščias žydrumas viršuj, kuriam Tu kažkodėl atriekei didžiausią plotą, tarsi juo ir turėtume pasigėrėti...). Vadinamieji karštieji taškai neišnaudoti, siluetai per mažai išraiškingi, kad iš karto užkabintų žvilgsnį (gal vertėjo įsikasti į smėlį, kad siluetai pakiltų, atsiskirtų nuo pakrantės, ypač vaikučių?).
Ir kas ten per taškas jūroje (kairiau)? - Jūratė, Kastytis, skenduolis ar matricos šposai?


be be beee tongue.gif jo gražu ten buvo, ale va, kad neišėjo kaip norėjau biggrin.gif bet man į šeimos albumą visai gražu tongue.gif
Papildyta:
žiūriu per creativa kaip kuria visokius crazy portretus smile.gif įdomu smile.gif
Atsakyti
Darkai, grazu, tik jo, su oda persistengei.

Gizzy, 1-a foto tai belekokia g.gif
Atsakyti
Iks, tavo komentarus skaityciau ir skaityciau!


QUOTE(zirziliux @ 2013 08 08, 05:23)
Nerūpestinga vaikystė.

Kas netingite, galite kokį komentarą wink.gif


smagus kadras, mielas berniukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 09, 03:17)
Gizzy, 1-a foto tai belekokia  g.gif

kaip informayviai! geriau jau nekomentuot..
Atsakyti
Rittule, gal, bet tokia pirma mintis pamacius nuotrauka, o kas cia blogo?
Vat Darko pamacius foto, tokia mintis tikrai nekilo smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 09, 09:32)
Rittule, gal, bet tokia pirma mintis pamacius nuotrauka, o kas cia blogo?
Vat Darko pamacius foto, tokia mintis tikrai nekilo smile.gif.

O man atvirkščiai smile.gif Bet ne apie tai.. Toks neigiamo atspalvio apibūdinimas vienu žodžiu prašosi nors kažkokio pastebėjimo, kas gi ne taip..
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2013 08 08, 15:11)
Sveiki smile.gif
Senokai rasiau ir rodziausi.. Bet vis uzsuku paskaitinet, pasigrozet jusu darbais smile.gif As laiko sia vasara fotografijai beveik neturejau, nes kitokiais darbais buvau uzsivertus, bet jie jau po truputi i pabaiga, tai tikiuosi rugpjuti daugiau kamera i rankas paimsiu  smile.gif
Labai labai Ka fotosesija su Giniate istrigo  wub.gif Sviesa visur nuostabi ir modelis super  wub.gif

Mielas kadras  smile.gif

Atnesu ir as pora kadru  smile.gif Kritika kaip visada laukiama  4u.gif


man su mergina tai vienai nieko kadras, gal šiek tiek trūksta dešinės. tokia kaip pamėklė atrodo. gražu smile.gif
Atsakyti