Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Vedda @ 2013 08 20, 18:43)

Taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 08 20, 21:22)
dar pasivaidensiu su spalvota rūko foto, padariau ir kvadratą

Man gal labiau patiko anksčiau rodytas variantas, nors triukšmų nemažai nemažai.. Šiose moters poza kažkaip kliūna, lyg nuobodžiautų ji tame rūke ranka pasirėmusi ar lauktų nežinia ko šitokiu paros metu kažkur laukuose smile.gif Žodžiu, neįtikina. Kvadratą siūlyčiau daryti pritaikant trečdalių taisyklę 4u.gif

Briedžio įnirtingai prašau keisti objektą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 20 rugpjūčio 2013 - 23:17
QUOTE(lunameja @ 2013 08 20, 19:16)
Vedda, labai estetiskas ND. Taip


QUOTE(Iks @ 2013 08 20, 19:41)

Sutinku smile.gif Gal mažumėlę suspaustas, bet labai estetiškai pateiktas, spalviškai suderintas, apgalvotas. Šaunuolė, iš manęs - TAIP.


QUOTE(gizzy @ 2013 08 20, 21:45)


aciu labai 3 taip bigsmile.gif ... dusia dziugiasi ax.gif

del to susspaudimo - fone servetele popierine,tai spaudziau pagal jos dydi, nes kitaip matydavosi jos krastai...ir tai vienas kampukas niekaip nepasislepe.

Atsakyti
Laba,

Reikia profesionalaus fotošopininko, ne man 4u.gif Gal kas galite ką rekomenduoti? į AŽ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 21 rugpjūčio 2013 - 09:22
QUOTE(Rittule @ 2013 08 20, 23:15)
Man gal labiau patiko anksčiau rodytas variantas, nors triukšmų nemažai nemažai.. Šiose moters poza kažkaip kliūna, lyg nuobodžiautų ji tame rūke ranka pasirėmusi ar lauktų nežinia ko šitokiu paros metu kažkur laukuose smile.gif Žodžiu, neįtikina. Kvadratą siūlyčiau daryti pritaikant trečdalių taisyklę 4u.gif


Sutinku dėl nelabai tinkamos moters pozos. Man sukelia tiek nuobodulio, tiek strėnų gėlos įspūdį. Nors ūkanas lyg ir mažiau tenka įsivaizduoti, gal j/b vertinys nebuvo pats geriausias..?

***

Vedda, taip ir maniau, kad buvai priversta spausti, dėl to ir nesikabinau. Užtat slyvos taip skaniai pateiktos, kad ėmiau jų ir užsimaniau smile.gif , nors šiaip dėl manęs jų galėtų ir nebūti, esu joms abejinga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 21 rugpjūčio 2013 - 10:25
QUOTE(Rittule @ 2013 08 21, 00:15)
Man gal labiau patiko anksčiau rodytas variantas, nors triukšmų nemažai nemažai.. Šiose moters poza kažkaip kliūna, lyg nuobodžiautų ji tame rūke ranka pasirėmusi ar lauktų nežinia ko šitokiu paros metu kažkur laukuose smile.gif Žodžiu, neįtikina. Kvadratą siūlyčiau daryti pritaikant trečdalių taisyklę 4u.gif



taip ,spalvotam variante ir aš matau nuobodulį. Dėl moters pozos. Tik joje daugiau pilnaties šviesos matės, debesėlių, tų pačių ūkanų... Man labiau patiko dėl aplinkos. Pozos ir aplinka nesusiderino.
ačiū už pastabas smile.gif

" Vėžiai po tris rublius- bet mažyčiai, po penkis- bet dideli" smile.gif (gal kas pamena vieno rusų humoristo anekdotą biggrin.gif )
Atsakyti
5ND: dirbtiniame apšvietime pioneer.gif

Auto

user posted image

Incadescent

user posted image

Custom


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 21 rugpjūčio 2013 - 11:44
QUOTE(R.i.R. @ 2013 08 21, 10:21)
Laba,

Reikia profesionalaus fotošopininko, ne man  4u.gif Gal kas galite ką rekomenduoti? į AŽ.


Vienintelė mirksiukas.gif
Atsakyti
dar kartą 1 ND Jūsų teismui wink.gif


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 21, 10:11)
aciu labai 3 taip  bigsmile.gif ... dusia dziugiasi  ax.gif

del to susspaudimo - fone servetele popierine,tai spaudziau pagal jos dydi, nes kitaip matydavosi jos krastai...ir tai vienas kampukas niekaip nepasislepe.


tos servetėlės, IMHO, galėjo ir visai nebūti, būtų pakakę ir to gražaus dubens (sutalpinto viso į kadrą), o dabar lyg ir link perkrovimo viskas... smile.gif bet vistiek tvarkinga, toks sakyčiau tvarkingas (kas retai pasitaiko) perkrovimas, o tai irgi sugebėjimas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vivaflame @ 2013 08 21, 13:25)
dar kartą 1 ND Jūsų teismui wink.gif


mažai erdvės, puodelis nukirstas, per margas fonas. Bet idėja visai graži, gal pamėgink baltam fone tuos puodelius pafotkint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vivaflame @ 2013 08 21, 12:25)
dar kartą 1 ND Jūsų teismui wink.gif


Teismas griežtas, bet teisingas smile.gif Nuosprendis, deja, nepalankus šįkart. Negerai tiek estetiškai, tiek techniškai. Fokusas plaukioja kaip kad tie žiedai puodeliuose. Vaizdas chaotiškas, labai negerai, kad pirmojo puodelio rankena nesutalpinta, o nukirsta, lyg buvus nebuvus. Apskritai, mano galva, gėlių skandinimui tokia tara nelabai tinka. Siūlau perdaryti.
Atsakyti
griežtai ir drūtai biggrin.gif Dėkui, teks darbuotis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivaflame: 21 rugpjūčio 2013 - 12:44