Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

2 ND

1/8 F22 iso 1600
user posted image

1/25 F10 iso800
user posted image

1/30 F 5.6 iso400
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 20 rugpjūčio 2013 - 17:44
QUOTE(mamagute @ 2013 08 20, 17:37)
be abejonės komentarams (jei yr ką komentuot) smile.gif
Vizualiai tai kaip pilnatis atrodo rolleyes.gif


Aha, patikrinau, lrytas.lt irgi teigia, kad pilnatis. Jau savaitgalį tiek vizualiai, tiek pagal nenumaldomą norą prasilėkti ant šluotos biggrin.gif atrodė, kad ji, bet mane patikino, kad dar ne, o gal tik klasta ir apgaule bandė nuo tos šluotos nukrapštyti hihihi.gif
Skaitmena, ane? Bais daug triukšmų, kurie nėra malonūs akiai. Fotografavai iš rankos, ar buvai į asistentus pasiėmusi kokį trikojį? Galiu tik įsivaizduot, koks gražuolis buvo tasai rūkas, o dar pilnaties nutviekstas. Tuo noriu pasakyti, kad, deja, tenka įsivaizduoti, nes foto jo beveik neatspindi. Šiuo atveju man kliūna ir šioks bei toks (tegu ne 100procentinis) centravimas, man regis, tokia kompozicija čia nepasiteisina, sukelia nuobodulį, neįtraukia. Ir pavadinimas nelimpa, vienišumui (gal banaliai įsivaizduoju) reikėtų tiesiog gniuždančios erdvės (analogija - vienas visame pasaulyje), kurioje tos žmonių figūrėlės skęstų, beveik pasimestų, nyktų, tirptų... O dabar jie gana komfortiškai iš visų pusių kadro įrėminti, nelieka atskirtybės įspūdžio... Čia juk ne portretas, kai vienokią ar kitokią būseną išduoda emocijos, poza ar pan. Gal reikėjo pabandyti iš toliau, iš žemiau, žodžiu, paieškoti įvairesnių išraiškos priemonių... Norėtųsi ir dramatiškiau, ir įtikinamiau, ir kokybiškiau, ir mistiškiau... Kita vertus, matau, kad ieškai - ir noriai, ir gausiai, ir įvairiapusiškai, tad galiu įtarti, kad vis arčiau, ir arčiau tas trečiosios akies atsivėrimas.
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 20, 16:07)
Bijau, kad pamažu irgi virstu įkyriu žvėreliu, bet vis tik, Say, dėl viso pikto noriu pasitikslinti: mudvi su Kristalines galim gyventi ramiai?, Tu ir toliau nieko nepamiršai, ir kai tik Tau susiklostys tinkamas metas, sušvilpsi mums, jes?  smile.gif


gyvenkit ramiai, tikrai nepamiršau, tik noriu pailsėti po atostogų. nes šiandien gavau komplimentą, kad esu pajuodus, gal sergu, kūdinuos ar geriu.. smile.gif

tai štai, noriu pailsėti po poilsio ir kai tik bus impulsas, iškart pulsiu. kažkaip mano tempai sulėtėjo. vasara smile.gif
Atsakyti
Vedda, labai estetiskas ND. Taip
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 20, 18:13)
gyvenkit ramiai, tikrai nepamiršau, tik noriu pailsėti po atostogų. nes šiandien gavau komplimentą, kad esu pajuodus, gal sergu, kūdinuos ar geriu.. smile.gif
tai štai, noriu pailsėti po poilsio ir kai tik bus impulsas, iškart pulsiu. kažkaip mano tempai sulėtėjo. vasara smile.gif


Tik to ir tenorėjau, 4u.gif Nuo šiol jaučiuosi rami rami, beveik tikiu, kad esu Belgijoj smile.gif Be bajerio.
(atsiprašau, bet paryškintas sakinys žiauriai prajuokino biggrin.gif )

QUOTE(lunameja @ 2013 08 20, 18:16)
Vedda, labai estetiskas ND. Taip


Sutinku smile.gif Gal mažumėlę suspaustas, bet labai estetiškai pateiktas, spalviškai suderintas, apgalvotas. Šaunuolė, iš manęs - TAIP.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 20 rugpjūčio 2013 - 18:54
QUOTE(Iks @ 2013 08 20, 19:08)
Aha, patikrinau, lrytas.lt irgi teigia, kad pilnatis. Jau savaitgalį tiek vizualiai, tiek pagal nenumaldomą norą prasilėkti ant šluotos biggrin.gif atrodė, kad ji, bet mane patikino, kad dar ne, o gal tik klasta ir apgaule bandė nuo tos šluotos nukrapštyti hihihi.gif
Skaitmena, ane?


dėkavoju už išsamų komentarą smile.gif
Taip, trikojį turėjau. ISO , berods, 800, išlaikymas 1/2 s, diafragma nors iki 3,5 atvėriau. Bet vis tiek gan tamsios foto gavos, šiek tiek šviesinau, aišku, ir triukšmai lenda...
Tai va, blaškaus ir blaškaus. Kol dar kiek laiko turiu.
Atsakyti
sveikutes,

su foto diena mirksiukas.gif smile.gif

o man reikia atrasti laiko perdaryti nd blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 08 20, 18:47)
dėkavoju už išsamų komentarą smile.gif
Taip, trikojį turėjau. ISO , berods, 800, išlaikymas 1/2 s, diafragma nors iki 3,5 atvėriau. Bet vis tiek gan tamsios foto gavos, šiek tiek šviesinau, aišku, ir triukšmai lenda...
Tai va, blaškaus ir blaškaus. Kol dar kiek laiko turiu.


Prietemoj ir su manim aparatas kol kas nesusišneka. Pamačiau ant kluono stogo medituojantį gandrą, kursai snapu mėnulio blyną kone rakinėjo, viskas gatava, sukomponuota, tik pasiimk. Spėk, ar pasiėmiau irnesakyk.gif Triukšmus - tai taip biggrin.gif
Atsakyti
5ND: dirbtiniame apsvietime 4u.gif

Auto

user posted image

Incadescent

user posted image

Custom


user posted image
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 20, 19:12)
5ND: dirbtiniame apsvietime 4u.gif



Mano supratimu, ne tik dar nėra balta, bet kažkiek ir į rausvumą kai kuriose vietose. O pagal ką tu nustatai custom, kas tau pasitarnauja kaip baltumo orientyras? Nufotografuoji tame pačiame apšvietime, taip? Aš galvoju, gal tie raudoni akcentai tau apsunkina užduotį (dirbtiniame apšvietime ypač). Gal pabandyk nufotografuoti ką nors balto baltame? Jei neturi tokių daiktų, imk tą patį popierių, išlankstyk ką nors (nebūtinai kažką praštmatniai origamiško, kad ir vadinamąją "dieną/naktį", "laivelį". "lėktuvėlį". Tai tik pasiūlymas, bet gal palengvės užduotis..?
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 20, 20:49)
Mano supratimu, ne tik dar nėra balta, bet kažkiek ir į rausvumą kai kuriose vietose. O pagal ką tu nustatai custom, kas tau pasitarnauja kaip baltumo orientyras? Nufotografuoji tame pačiame apšvietime, taip? Aš galvoju, gal tie raudoni akcentai tau apsunkina užduotį (dirbtiniame apšvietime ypač). Gal pabandyk nufotografuoti ką nors balto baltame? Jei neturi tokių daiktų, imk tą patį popierių, išlankstyk ką nors (nebūtinai kažką praštmatniai origamiško, kad ir vadinamąją "dieną/naktį", "laivelį". "lėktuvėlį". Tai tik pasiūlymas, bet gal palengvės užduotis..?


Ačiū, atsižvelgsiu 4u.gif
Atsakyti
dar pasivaidensiu su spalvota rūko foto, padariau ir kvadratą

user posted image

user posted image

Atsakyti