Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Tikrai esu mačiusi moderatorių prašymų necituoti su nuotraukomis ir ne tik šioje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 08 19, 16:45)
Na, ne, aš problemų su internetu niekad neturėjau. Aš dėl kitų prašydavau, nes įsivaizduodavau, kad ne visi forumą skaito turėdami greitą internetą ar ne vežlišką priemonę.  biggrin.gif

Kokia gerietė biggrin.gif
Reiktų kada kava pavaišint biggrin.gif
Atsakyti
laba, sakykit gal kas naudojatės Canono raw'ų tvarkykle ta kur prie fotiko?

Mat bandau surasti kaip PS funkciją "recovery" ir nu nors pasiusk niekaip neina rast doh.gif Jei nėr tokios, tai kaip kitaip galima būtų sumažinti išdegusias vietas nesumažinant šviesumo?
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 19, 16:35)
5ND: Dirbtinis apsvietimas  4u.gif

AUTO


nėra balta, briedi. Ir pačią foto pašviesinti gali.
Atsakyti
QUOTE(Abo. @ 2013 08 19, 18:06)
Kokia gerietė biggrin.gif
Reiktų kada kava pavaišint biggrin.gif

Man tave, ar tau mane? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 08 19, 17:26)
Man tave, ar tau mane?  hihihi.gif

Nu jo, klausimas, čia kaip pažiūrėsi, taip gali suprast biggrin.gif Tebūnie siurprizas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo. @ 2013 08 19, 15:51)
Nu ne, forumas to nedraudžia, tik skyrelis, nežinau kas čia taip sugalvojo, gal pačios moderatorės, nes kažkas vis skundės, neįsivaizduoju biggrin.gif
O anksčiau apskritai jokio nepasitenkinimo tuo nebuvo, tačiau kai atsirado  Ka, kuri turėjo (gal dar turi) lėtą internetą ir jai labai sunkiai vartydavos, kai kas cituodavo su nuotraukom, tai ji vis rašydavo / prašydavo - ė, žmonės, necituokit su nuotraukom biggrin.gif

Čia toks patikslinimas, fotumo taisyklės to nedraudžia biggrin.gif


QUOTE(Abo. @ 2013 08 19, 16:18)
biggrin.gif Jo, juokingai biškį skamba biggrin.gif
Eik jau, nu gal nesusimaišiau,  gi rimtai sakydavai, ė, pagailėkit manęs, necituokit su nuotraukom žinučių ir gan dažnai (man įstrigo, nes nesupratau problemos, aš šnai ir ramiai praskrolinu, o tu kaip supratau tada sėdėdavai ir su telefonu ar pan.).

O dėl dėl kitų skyrelių, pažiūrėk, nėra tokios taisyklės (aišku visų nežiūrėjau) smile.gif



QUOTE(Suprem @ 2013 08 19, 16:48)
Tikrai esu mačiusi moderatorių prašymų necituoti su nuotraukomis ir ne tik šioje temoje mirksiukas.gif


aš irgi kažkur esu mačius moderatorių mėlynus tekstus, kur prašome necituoti nuotraukų smile.gif buvau įsitikinusi, akd tokios taisyklės, bet tik dabar jas iš tikro perskaičiau biggrin.gif
Atsakyti
1 ND cool.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 19, 19:07)


thumb_yello.gif pralinksmino biggrin.gif
Atsakyti
5ND: dirbtiniam apsvietime 4u.gif

Auto

user posted image

Incandescent

user posted image

Custom


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 08 19, 17:25)
Sveika prisijungusi, kažkur matytas nikas  g.gif

Man ir toks klausimas seniai seniai iškilęs buvo, kažkas pagailėjo, paaiškino, tai rašau ir aš - kai zoomini, didėja diafragma, tuo pačiu tamsėja foto, nes įeina mažiau šviesos. Jei nori vienodo šviesumo, reikia ilginti išlaikymą arba kelti ISO smile.gif

kazkur matyt kazka pirkome mirksiukas.gif

aciu ,bandysiu cool.gif

Atsakyti
Taisyklė ar ne, o racijos vis tik turi. Ypač jei foto ar tekstas cituojami iš karto po paskelbimo, kokia nauda iš to sviesto sviestuoto - nesuprantu.

Briedi, labai tamsu. Ir virsta tavo atvirukas (matyt, pavargo po tokio FS maratono) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 19 rugpjūčio 2013 - 18:30