Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

BRIEDI ir kiti, forume CITUOTI NUOTRAUKAS DRAUDŽIAMA. Nebūk įkyri. jei nori dėmesio, cituok savo žinutę, bet ištrink joje foto.
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 19, 13:15)
Jei seki temą, galbūt jau žinai, kad nelemtasis mėlynavimas starto pozicijose nelaikomas mirtina nuodėme. Jei turi ūpo, gali pasidomėti WB nustatymo ypatumais užbėgdama 5ND už akių. B

ačiū už pastabas ir patarimus rolleyes.gif atidedu trumpam laikui ND, noriu įsigyti pora pagrindų, man patogiau bus pačiai pirmuosius atlikti ant balto pagrindo.
Gal tuo metu užgims idėjų tolimesniems darbams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 19, 13:15)
Koks sutapimas, aš irgi gaudžiau tą vakarą ax.gif
Ką galiu pasakyti, mes buvom visiškai teisios didis.gif, kai įkyriai rekomendavome tau išlaukti palankesnės šviesos ir pasinaudoti jos privalumais. Anoji (šviesa) už tave pusę darbo nudirbo (na, gerai, jos neužtenka, ją reikia pamatyti, nepraeiti pro šalį, tad kažkoks medalis ir tau priklauso). Paprasta, nepretenzinga, pakankamai estetiška. Jei siekinys buvo tvarkingas, akiai malonus kadras - tu jį turi. Jei tikėjaisi daugiau nei elementarios tvarkos, raitykis rankoves, nuotykiai tik prasideda mirksiukas.gif


joa kažkaip atėjo matymas biggrin.gif atrodo važiuoju vakarėjant ir matau šviesą krentant ant žolės, augalų, medžių.. taip ir noris sustoti ir fotografuoti, arba tik pasvajoti ir mintyse susikurti nuotrauką.

Papildyta:
QUOTE(Maggie @ 2013 08 19, 11:45)
pavyko. visai neblogai. aisku nieko ypatingo, bet kaip Say kazkada sake (gal ne visai tiksliai pacituosiu) - ismokti pateikti tvarkinga kadra pradziai - tai didele sekme. Tad saunu, kad pabandei. Ar pati matai skirtumus?
Jauciasi kokybe, grazus bokeh (del mazo f, jis tinka gelem ir zalumynam), svelni minksta sviesa. Zinai ko gero, kad fotografuoti geles is virsaus (mums stovint) - tai nuobodziausias budas, nes taip mes jas priprate matyti, todel labiausiai vykes kadras 2 (cia SM ziurint), galbut kiek per sviesus vietomis ir edves galima butu daugiau palikti aplink - bet, kaip jau minejau, kadras svarus ir tvarkingas. good. (tarpukus tarp ikeliamu foto i SM daryk smile.gif



atrodo dariau tarpukus g.gif

o man tas krapas iš viršaus, na toks atrodo, kad stiebiasi į šviesą ir gaudo paskutinius vakarinės saulės lašelius.. gal ir banalu, nuobodu tos gėlės iš viršaus, bet man ši foto man patinka wink.gif
Atsakyti

QUOTE(korete @ 2013 08 16, 19:09)

Vedda, sveika pasibeldus  smile.gif  Man tai labiau kliūna ne pačios kaladėlės (kaip žaislai), bet jų estetiškumas, tie nelygumai ir juodi plyšeliai labai akį rėžia. Ir norėtųsi daugiau erdvės, ypatingai iš kairiojo šono  smile.gif iš manęs tiek, palauk kitų nuomonių  smile.gif

aciu 4u.gif

QUOTE(Iks @ 2013 08 19, 13:15)

Man per tamsu, sakyčiau, ir pirmoji kaladėlė kreivoka. Užduotį supranti, tai matyti. Kita vertus, aš vis tik šališka - nemėgstu tokio stiliaus iliustracijų, mano galva, jos gadina vaikų skonį, jam dar tik besiformuojant. Na, nėra baisiausias iš baisiausių variantų, bet man ne prie širdies. Gal ir nuryčiau, nesipriešinčiau, jei kitos užskaitytų, tik kad  komentarų kol kas nelabai gausu...
O bijoti nereikia - rankos drebės, fokusas paspruks ir t.t. Nėr čia to (labai) pikto vilko, dėl kurio nevertėtų į mišką eiti tongue.gif


aciu ir uz tai biggrin.gif
taigi dar karta labas 4u.gif
pasakiau op ...,tai ir soku toliau biggrin.gif

dublis 2 ND 1

user posted image

user posted image

user posted image


va man toks klausimas...del fono g.gif fotografuoju visus kadrus is eiles AV rezimu, bet va fokusuojant ir fonas automatiskai svieseja ar tamseja g.gif mano Canon daugiau kaip f 5.0 neisspaudzia g.gif

Atsakyti
5ND: Dirbtinis apsvietimas 4u.gif

AUTO

user posted image

INCANDESCENT

user posted image

CUSTOM

user posted image

Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 19, 13:53)
BRIEDI ir kiti, forume CITUOTI NUOTRAUKAS DRAUDŽIAMA. Nebūk įkyri. jei nori dėmesio, cituok savo žinutę, bet ištrink joje foto.

Nu ne, forumas to nedraudžia, tik skyrelis, nežinau kas čia taip sugalvojo, gal pačios moderatorės, nes kažkas vis skundės, neįsivaizduoju biggrin.gif
O anksčiau apskritai jokio nepasitenkinimo tuo nebuvo, tačiau kai atsirado Ka, kuri turėjo (gal dar turi) lėtą internetą ir jai labai sunkiai vartydavos, kai kas cituodavo su nuotraukom, tai ji vis rašydavo / prašydavo - ė, žmonės, necituokit su nuotraukom biggrin.gif

Čia toks patikslinimas, fotumo taisyklės to nedraudžia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo. @ 2013 08 19, 16:51)
<...>tačiau kai atsirado  Ka, kuri turėjo (gal dar turi) lėtą internetą ir jai labai sunkiai vartydavos, kai kas cituodavo su nuotraukom, tai ji vis rašydavo / prašydavo - ė, žmonės, necituokit su nuotraukom biggrin.gif

Čia toks patikslinimas, fotumo taisyklės to nedraudžia biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif Suprasiu kaip juoką. biggrin.gif O šiaip ne dėl savęs prašydavau. biggrin.gif

Forume tai bet kur prašoma necituoti su visomis nuotraukomis žinutės, necituoti ilgiausių žinučių, į kurias atsakomi tik keli žodeliai. Vis tenka pamatyti bambančias dėl to moderatores.
Atsakyti
Ačiū, kad pasakėt. Nežinojau, kad ilgų žinučių negalima cituot umn.gif
Atsakyti
briedi, nejaugi nematai, kad trečia foto visai nefokuse... ir kur taip skubi niekaip nesuprantu...
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 08 19, 15:58)
biggrin.gif  biggrin.gif  Suprasiu kaip juoką. biggrin.gif O šiaip ne dėl savęs prašydavau.  biggrin.gif

Forume tai bet kur prašoma necituoti su visomis nuotraukomis žinutės, necituoti ilgiausių žinučių, į kurias atsakomi tik keli žodeliai. Vis tenka pamatyti bambančias dėl to moderatores.
biggrin.gif Jo, juokingai biškį skamba biggrin.gif
Eik jau, nu gal nesusimaišiau, gi rimtai sakydavai, ė, pagailėkit manęs, necituokit su nuotraukom žinučių ir gan dažnai (man įstrigo, nes nesupratau problemos, aš šnai ir ramiai praskrolinu, o tu kaip supratau tada sėdėdavai ir su telefonu ar pan.).

O dėl dėl kitų skyrelių, pažiūrėk, nėra tokios taisyklės (aišku visų nežiūrėjau) smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 19, 15:46)
va man toks klausimas...del fono g.gif  fotografuoju visus kadrus is eiles AV rezimu, bet va fokusuojant ir fonas automatiskai svieseja ar tamseja  g.gif  mano Canon daugiau kaip f 5.0 neisspaudzia  g.gif


Sveika prisijungusi, kažkur matytas nikas g.gif

Man ir toks klausimas seniai seniai iškilęs buvo, kažkas pagailėjo, paaiškino, tai rašau ir aš - kai zoomini, didėja diafragma, tuo pačiu tamsėja foto, nes įeina mažiau šviesos. Jei nori vienodo šviesumo, reikia ilginti išlaikymą arba kelti ISO smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo. @ 2013 08 19, 17:18)

Na, ne, aš problemų su internetu niekad neturėjau. Aš dėl kitų prašydavau, nes įsivaizduodavau, kad ne visi forumą skaito turėdami greitą internetą ar ne vežlišką priemonę. biggrin.gif
Atsakyti