Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(zirziliux @ 2013 08 18, 23:04)
Kliūna kažkas balto dešinėje.


čia rankšluosčio kraštelis, kadangi prie vandens buvo. Taip ir norėjau, kad matytųsi. Bet jei kliūna- matyt ne taip , ar ne tiek palikau jo , kad matytųsi. O gal išvis nereikėjo.
Ačiū už pastabas smile.gif
Atsakyti
NE, nu, tik išvažiuok, BLIN! lotuliukas.gif


QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 16, 07:15)
Ir ko jus isikale, kad as labai patenkinta savo darbais, kad as the best dar pasirodo save laikau??? Jau tikrai juokinga!!!


aš tai įsikalus, kad Tu esi pusdurnė. iš anksto atsiprašau, bet esu jau tai rašius seniai, tai tik pasikartojau, todėl neturėtum nustebti.

seriously. jokio kito įsikalimo neturiu, ypač apie tavo foto.

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 16, 08:29)
SBO, as tiesiog parasau ka galvoju, tik tiek smile.gif


ok, tuomet aš irgi parašysiu, ką galvoju. aš esu įsikalus į galvą, kad Tu visiškai durna. prieš tai biškį pamelavau blush2.gif

QUOTE(Mangute @ 2013 08 17, 22:24)
Šį vakarą gaudžiau vakarinę saulę  biggrin.gif Ar man pavyko?


pirma paprasta, kokybiška, gal kiek nuobodoka, bet tikrai tvarkinga, rami, toks atvirukas paprastutis, bet mielas. antra jokia, nestabtelėjau.



LABAS, aš sugrįžau, a laukėt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 19, 10:55)
NE, nu, tik išvažiuok, BLIN!  lotuliukas.gif
aš tai įsikalus, kad Tu esi pusdurnė. iš anksto atsiprašau, bet esu jau tai rašius seniai, tai tik pasikartojau, todėl neturėtum nustebti.

seriously. jokio kito įsikalimo neturiu, ypač apie tavo foto.
ok, tuomet aš irgi parašysiu, ką galvoju. aš esu įsikalus į galvą, kad Tu visiškai durna. prieš tai biškį pamelavau blush2.gif
pirma paprasta, kokybiška, gal kiek nuobodoka, bet tikrai tvarkinga, rami, toks atvirukas paprastutis, bet mielas. antra jokia, nestabtelėjau.
LABAS, aš sugrįžau, a laukėt? smile.gif


joooa.. grįžai su trenksmu smile.gif
Atsakyti
Siandien pasauline fotografijos diena, sveikinimai visoms ta proga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2013 08 19, 10:19)
Siandien pasauline fotografijos diena, sveikinimai visoms ta proga biggrin.gif


graži diena biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Savaitgalio temai gal tiks wink.gif
user posted image
p.s. didesnė flickre
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giniatte: 19 rugpjūčio 2013 - 10:25
Labas rytas 4u.gif
Jus irgi su fotografijos diena friends.gif

***

Aš asmeniškai pasiilgau tavo komentarų didis.gif

***
Įkyrėsiu jus su savo namų darbais lotuliukas.gif Man dar vieno trūksta TAIP biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 08 17, 23:24)
Šį vakarą gaudžiau vakarinę saulę  biggrin.gif Ar man pavyko?

Ačiū už pastabas wink.gif

pavyko. visai neblogai. aisku nieko ypatingo, bet kaip Say kazkada sake (gal ne visai tiksliai pacituosiu) - ismokti pateikti tvarkinga kadra pradziai - tai didele sekme. Tad saunu, kad pabandei. Ar pati matai skirtumus?
Jauciasi kokybe, grazus bokeh (del mazo f, jis tinka gelem ir zalumynam), svelni minksta sviesa. Zinai ko gero, kad fotografuoti geles is virsaus (mums stovint) - tai nuobodziausias budas, nes taip mes jas priprate matyti, todel labiausiai vykes kadras 2 (cia SM ziurint), galbut kiek per sviesus vietomis ir edves galima butu daugiau palikti aplink - bet, kaip jau minejau, kadras svarus ir tvarkingas. good. (tarpukus tarp ikeliamu foto i SM daryk smile.gif
QUOTE(sayonara @ 2013 08 19, 10:55)
pirma paprasta, kokybiška, gal kiek nuobodoka, bet tikrai tvarkinga, rami, toks atvirukas paprastutis, bet mielas. antra jokia, nestabtelėjau.
LABAS, aš sugrįžau, a laukėt? smile.gif

nu va. i knew it, kad pakomentuosi smile.gif

as laukiau. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 19, 11:26)
Įkyrėsiu jus su savo namų darbais  lotuliukas.gif Man dar vieno trūksta TAIP  biggrin.gif


tiek to jau, TAIP smile.gif
Atsakyti
Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 08 16, 23:58)
Kasdieninis kadras, arba kitaip sakant buitiakas biggrin.gif



man tai gražu rolleyes.gif
Atsakyti
5ND: Dirbtinis apšvietimas 4u.gif

AUTO

user posted image

INCANDESCENT

user posted image

CUSTOM

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 19 rugpjūčio 2013 - 12:07