Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(saigha @ 2013 08 07, 21:53)
Vetra127 - imk trečią taip, pasimėgauk baltuma smile.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Iks fotografuota vakarop, o tas žvilgsnis yra "atstok nuo manęs" labai jau nenori fotografuotis.
Dabar paklausiu gal ir blondiniškai doh.gif bet vasarą ko gero geriausiai fotografuoti pavėsyje turbūt? g.gif
Ačiū už pastabas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2013 08 07, 21:53)
o koks vakaras pajūry!!! vanduo šiltas, ramu, saulė pro debesų draiskanas...
o nuotraukai kažko pritrūko  verysad.gif
patarkit...


pritruko apacios..o ir sviesumo truputeli (gal, nes visi trys monitoriai kiek skirtingai rodo)

as irgi is po atostogu...gaila, buvau nuostabiose vietose, o su fotoaparatu nesikalbu is vis...gal ir norejau koki karteli ji paimti...bet taip su jausmu...eiti, ieskoti, neskubeti, neziureti, kad vaiku vandenynas nenusinestu...neisejo...nes vaikai,prieziura, skubejimas net ir atostogose...dievazi, reikia kraustytis i kaima...ten sustoja laikas laugh.gif va taip va.

Viktorija09, sakyciau nepavyko sis portretas.Palik ji seimos albumui (kuriam jis ir buvo skirtas ar ne?)Per sviesu, nera kontrasto, pilka, blanku, lyg ir padege...sakau, kad gali geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandre: 07 rugpjūčio 2013 - 22:33
QUOTE(saigha @ 2013 08 07, 20:53)
o koks vakaras pajūry!!! vanduo šiltas, ramu, saulė pro debesų draiskanas...
o nuotraukai kažko pritrūko  verysad.gif
patarkit...


Žinai, kas smarkiai patinka - labai vangogiškas antrasis planas (jūra). Sutinku, kad trūksta apačios. Ir vos tamsoka. O šiaip, galvoju, gal tas horizontalus formatas ne toks jau būtinas šitai nuotraukai, nors marinistika šiaip jau prašosi gultis, plėstis, plisti... Jūra čia tik dekoracija, tad man regis, kad vertikalumas (o gal kvadratas) suteiktų kadrui proveržio, aliuzijų į neįvykusį skrydį...
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2013 08 07, 20:58)
Sveikos smile.gif
Labai reikia komentarų (tiksliau paspardymo į užpakalį  ax.gif )
daryta šeimos albumui

pirmas įspūdis -išdegę, blanku, j/b pilkas, spalvota lyg ir be spalvų.. bandyčiau per naują 4u.gif

QUOTE(saigha @ 2013 08 07, 21:53)
o koks vakaras pajūry!!! vanduo šiltas, ramu, saulė pro debesų draiskanas...
o nuotraukai kažko pritrūko  verysad.gif
patarkit...

labiausiai tai trūksta erdvės, ypatingai apačioje, taip pat pabandyčiau pašviesint truputėlį 4u.gif
Atsakyti
Kadras iš savaitgalinio rytmetinio pasiblūdinėjimo smile.gif

user posted image

p.s. - Sveikinu visus ir visas su tarptautine orgazmo diena wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darkas: 08 rugpjūčio 2013 - 09:26
QUOTE(Darkas @ 2013 08 08, 09:24)
Kadras iš savaitgalinio rytmetinio pasiblūdinėjimo smile.gif


Mano kuklute nuomone, iš merginos odos gerokai išsityčiota ax.gif, lyg po kokios balzamavimo procedūros smile.gif Fonas man įdomesnis, ypač tie lopai, kur primena batiką smile.gif

***

Pandre, prie kurio ten vandenyno blaškeisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 08 rugpjūčio 2013 - 12:49
Nerūpestinga vaikystė.

user posted image

Kas netingite, galite kokį komentarą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 08, 13:28)
Mano kuklute nuomone, iš merginos odos gerokai išsityčiota ax.gif, lyg po kokios balzamavimo procedūros smile.gif Fonas man įdomesnis, ypač tie lopai, kur primena batiką smile.gif


drinks_cheers.gif su ta oda tikrai nekažką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 08, 10:24)
Kadras iš savaitgalinio rytmetinio pasiblūdinėjimo smile.gif

p.s. - Sveikinu visus ir visas su tarptautine orgazmo diena wink.gif


jooo man oda pirmiausiai užkliuvo g.gif
Papildyta:
Su tėčiu saulės palydėt.. (komentarai, ačiū 4u.gif )

user posted image
Papildyta:
QUOTE(viktorija09 @ 2013 08 07, 20:58)
Sveikos smile.gif
Labai reikia komentarų (tiksliau paspardymo į užpakalį  ax.gif )
daryta šeimos albumui


gal šeimos albumui ir nieko, bet šiaip kai fotografuoja tik veidą, man kažkaip nieko nesako ta nuotrauka, toks jausmas, kad kažko trūksta g.gif akys tikrai per daug užšarpintos g.gif

QUOTE(saigha @ 2013 08 07, 21:53)
Vetra127 - imk trečią taip, pasimėgauk baltuma smile.gif

o koks vakaras pajūry!!! vanduo šiltas, ramu, saulė pro debesų draiskanas...
o nuotraukai kažko pritrūko  verysad.gif
patarkit...



kaip Iks sakė tikrai kaip paveikslas, gal bandyk dar pakarpyti g.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Senokai rasiau ir rodziausi.. Bet vis uzsuku paskaitinet, pasigrozet jusu darbais smile.gif As laiko sia vasara fotografijai beveik neturejau, nes kitokiais darbais buvau uzsivertus, bet jie jau po truputi i pabaiga, tai tikiuosi rugpjuti daugiau kamera i rankas paimsiu smile.gif
Labai labai Ka fotosesija su Giniate istrigo wub.gif Sviesa visur nuostabi ir modelis super wub.gif
QUOTE(zirziliux @ 2013 08 08, 14:23)
Nerūpestinga vaikystė.

Mielas kadras smile.gif

Atnesu ir as pora kadru smile.gif Kritika kaip visada laukiama 4u.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2013 08 07, 22:24)
Dabar paklausiu gal ir blondiniškai  doh.gif bet vasarą ko gero geriausiai fotografuoti pavėsyje turbūt?  g.gif
Ačiū už pastabas  4u.gif

Aš fotografuoju arba prieš saulę, modelis atsuka nugarą jai, o man veidą. Arba pavėsyje. Žiūrint koks užmanymas. Reflektorių jokių nenaudoju beveik. Reta kartą išsitraukiu. smile.gif
Atsakyti