Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 16, 15:14)


briedi, tavo tempai neįtikėtini blink.gif man lyg ir nieko žiūrisi rolleyes.gif
Atsakyti
Korete - Priimsiu kaip komplimentą biggrin.gif Skaityt kaip TAIP ar dar trūksta ko nors? blush2.gif
Atsakyti
Antras bandymas ND1

user posted image

user posted image

user posted image

man fonas mėlynuoja unsure.gif bet tikiuosi greitu metu su tuo susitvarkyti su Jūsų visų pagalba rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 16, 15:25)
Korete - Priimsiu kaip komplimentą  biggrin.gif Skaityt kaip TAIP ar dar trūksta ko nors?  blush2.gif


nusprendžiau penktiem nd nesakyti nei taip, nei ne, nes tie visi "pipetiniai" reikalai man dar neįkandami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2013 08 16, 15:34)
nusprendžiau penktiem nd nesakyti nei taip, nei ne, nes tie visi "pipetiniai" reikalai man dar neįkandami  biggrin.gif


smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 16, 08:15)
1.) Ko jus amzinai kazkokiu apsurdu prisigalvojat???

2.) Ikeliau kelias foto kito fotografo, noredama isgirst komentarus nuosirdzius, na kaip kad man butu skirti, nes kitaip gi nieks taip nuo dusios nekomentuos svetimos foto, supranti?

3.) Toli man toli, iki geru foto kaip iki kosmoso, bet tai einu, kaip moku taip einu, dziaugiuos kas sugeba ant smugio viska ismokt!

Kita kart parasysiu jei kelsiu ne savo

1.) jau kazkiek lankaisi temoje (kaip jaunas menulis, dristam speti is Tavo keisto ankstesnio bendravimo), is to ir sprendziam.

2.) tai kodel nebuvo atsizvelgta i prasymus, pasakyti, autoriaus varda ir paklausti normaliai? ikelei nuorodas ir paklausei kaip jusm sitos foto. koks skirtumas "kaip"? savas kelk.

p.s. Aiste dar praleidziu pro akis. na bet jei ikelsi dar kazka su ne paciu draugiskiausiu formos prasymu "aptarti" ir elgsies akiplesiskai kaip iki siol, jei bohu, nepatingesiu pranesti moderatorei. elgiesi slyksciai.

3.) ner kuo dziaugtis.
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 16, 07:48)
Brangioji, Pandre, nei supykau, nei skaudu, nei izeide, tuo labiau nieko nesiruosiau menkinti! Uzkliuvo nuotraukos, kokiu gal as nekelciau  cool.gif . Negi dabar, kas is jusu saikos, visos tobulos g.gif ?
Man keista kai zmogus zino, kad as jau cia apie tilta su laivu girdejau ir dar man specialiai raso FB.

tau jos uzkliuvo?!! ir kaip tau Tavo nekliuna? my god, cia kaip Oksana Pikul su Angelina Jolie lygint - visais atzvilgiais.
kas ji SMe beveik nesilanko mirksiukas.gif na matai kokia belenkokia foto su tuo tiltu, visur pastebi ja.

QUOTE(Iks @ 2013 08 15, 14:52)
Aš siūlyčiau perfotografuoti foto Nr.1, nes per slabnas fokusas į centrinį pomidorą. Šiaip gerai. Tebedžiugina. Kita vertus, erdvės vis tiek trūksta. Pamąstymams ateičiai. Pomidorai ne mikroskopiniai, įžiūrėtume ir iš toliau smile.gif , o taip apspausti iš visų pusių ir išdidinti objektai sudaro įspūdį lyg žiūrovui būtų prie pat akių prikišti, norisi atsitraukti. Ši pastaba nereiškia, kad dėl to neužskaityčiau šio darbelio, bet ateity apgalvok, kiek erdvės prašosi ta ar kita kompozicija. Pasakyti "taip" negaliu dėl pirmos foto, kaip jau minėjau.

man rodos yra fokusas, tiesiog labai mazas f. jei neklystu fokusas i pomidoro "zalia uogedyte". o tai kad pomidorai ne mini, labai sutinku, reikia daugiau erdves.
QUOTE(Iks @ 2013 08 15, 20:08)

Taip ir tikėjaus, kad atneši pataisymą, vertą TAIP smile.gif Ir, tebūnie, vieno mažo brokelio aš nemačiau, nainai ax.gif

ibrezimo? doh.gif xi xi.
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 19:26)
pati atostogauju ir nieko nenoriu ar nežinau, ko noriu smile.gif

prabangiai. megstu tokia busena.
as tai nespaudziu, neprasau, neultimatauju (man issamiu Tavo komentaru pakanka), bet del saves - pafotkink. pamatysi bus faina. as kai pagalvoju, kad ruduo ne uz kalnu, saules daug nebus, o ir sutemo, nespejau nufotkinti negailestingai artinasi...
QUOTE(Darkas @ 2013 08 14, 20:03)
o iki kiek galima nuogo kūno demonstruoti? biggrin.gif cenzūra bus kokia nors? smile.gif ar jokių apribojimų? biggrin.gif

nea. jokios cenzuros, jokiu aprobojimu. tegu vaizduote liejasi laisvai ;]
QUOTE(Amade @ 2013 08 16, 10:48)
Tomiene - perdaryk, nesimato praktiškai jokio skirtumo, reikia, kad objektai būtų didesniais atstumais vienas nuo kito. Ir imk kažką neblizgaus  mirksiukas.gif

man patiko objektai, patiko darbas, svarus, minimalistinis. linkusi uzskaityti.
kas kliuna - rutuliuku sudeliojimas - manau (tada ir sunkiau is tiesu), kad 3 daiktus reikia deti i viena linija, ta prasme viena uz kito. kad ir pavyzdyje su sakutem


o la la, mums truko cia moderatores mirksiukas.gif
QUOTE(Ka @ 2013 08 16, 13:34)
Mano akimis tai čia viskas nefokuse..  unsure.gif O baltumas lyg ir geras.

ir as jau norejau peikti.
briedi, a kur taip skubi? rolleyes.gif gera pradzia, atkaklumas, isiklausymas i pastabas, darbstumas - na bet skubejimas nezmoniskas - skubejimas ir kantrybes ne itin daug. tixa jiedesh, dalshe budesh doh.gif
QUOTE(Tomienė @ 2013 08 16, 15:33)
Antras bandymas ND1

man fonas mėlynuoja  unsure.gif bet tikiuosi greitu metu su tuo susitvarkyti su Jūsų visų pagalba  rolleyes.gif

as nezinau, tvarkinga ir ok, bet man atrodo, kaip ir minejau - blogai sudeti daiktai.
palaukim kitu nuomones, gal klystu. bet jei mokomes perkadruoti, tai daiktai turetu buti labiau vienas uz kito, tada tai igauna prasme, nes reikia sufokusuoti, ir po to i "norima padeti" grizti. o cia gaunasi nieko sudetingo, tiesiog sudeti, vienas salia kito daiktai, kas visai nesunkiai fokusuojasi.

ar flickr siek tiek sirguliuoja? puse foto nematau, tame tarpe savo nuotrauka, kuri ramiausiai, kaip buvo ikelta i flickr, ten ir yra.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 16, 17:27)

ir as jau norejau peikti.
briedi, a kur taip skubi?  rolleyes.gif  gera pradzia, atkaklumas, isiklausymas i pastabas, darbstumas - na bet skubejimas nezmoniskas - skubejimas ir kantrybes ne itin daug.


Ačiū 4u.gif Dėl skubėjimo taip sutinku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 16, 17:27)
ibrezimo?  doh.gif xi xi.



aš manau, kad turėta omeny pasimačiusius popieriaus kraštus antroj foto smile.gif išdaviau ax.gif

Tomiene, šiam variante skirtumai geriau matosi, kaip ir viskas tvarkoj, tik aš gal daugiau objektams erdvės palikčiau ir šiek tiek iš žemiau fotografuočiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2013 08 16, 18:15)
aš manau, kad turėta omeny pasimačiusius popieriaus kraštus antroj foto  smile.gif išdaviau  ax.gif

Tomiene, šiam variante skirtumai geriau matosi, kaip ir viskas tvarkoj, tik aš gal daugiau objektams erdvės palikčiau ir šiek tiek iš žemiau fotografuočiau  smile.gif

as tai is karto uz ibrezimo uzsikabinau. ant pomidoro ;] bet is esmes viskas tvarkinga ir ok. todel nemanau, kad cia byyyg mistake.

ok mergaites ir berniukai, have a nice weekend. atneshkit man nuogu kunu. gal ir as nusiusiu atviruka graziausiam kuneliui he he mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2013 08 16, 17:15)
aš manau, kad turėta omeny pasimačiusius popieriaus kraštus antroj foto  smile.gif išdaviau  ax.gif

išdavikė hihihi.gif biggrin.gif
Laba diena 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,labai drebedama, bet beldziuosi,juo labiau,kad paskutiniu metu naujokiu cia ne viena, drasiau gal bus ax.gif
tai va...turiu Canon550eosD,ilgai jau turiu,beveik dveji metai...jaukinausi, studijavau, skaiciau, perskaiciau ir cia SM,na ne visas simta kazkiek, bet didziaja puse tai tikrai, temu. Nepretenduoju i komercija biggrin.gif, tiesiog noriu ismokti gerai naudotis turimu neprastu daiktu.
objektyvas paprastas elementarusis kitinis,jeigu ivaldysiu sita ,tai gal ir kaledu senis atnes geresni...

taigi mano ABC (skaiciau,kad zaislai nepageidaujami, bet paruosiamukai nuo kaladeliu pradeda biggrin.gif )
ND Nr 1

user posted image
user posted image
user posted image


ufffffff
Atsakyti
QUOTE(griiga @ 2013 08 16, 18:31)
išdavikė  hihihi.gif  biggrin.gif
Laba diena  4u.gif


vaje kaip nefaina blush2.gif tada duodu dar ketvirtą ar tai jau penktą tau taip, kad išpirkčiau savo kaltę, nes darbai tikrai geri wink.gif

Vedda, sveika pasibeldus smile.gif Man tai labiau kliūna ne pačios kaladėlės (kaip žaislai), bet jų estetiškumas, tie nelygumai ir juodi plyšeliai labai akį rėžia. Ir norėtųsi daugiau erdvės, ypatingai iš kairiojo šono smile.gif iš manęs tiek, palauk kitų nuomonių smile.gif
Atsakyti