Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Sveikos merginos smile.gif

ilgai, oi ilgai skaitinėjau Jūsų temą blush2.gif tik vis kinkos drebėt pradeda pagalvojus apie laukiančius ND blush2.gif na bet nieko, patarkuosit, išlyginsit, kaip nors ištversiu.

Ta proga keliu savo pirmąjį ND.

user posted image

user posted image

user posted image

Užmanymas buvo paprastas, trys skirtingų spalvų rutuliukai. Bet jie turi minusą - blizgumą, per kurį atsispindi nereikalingi šešėliai. Jei tai bus nepriimtinas ND objektas - ieškosiu neblizgaus. Bet kokiu atveju laukiu bet kokių komentarų.

Pamiršau paminėt, kad mano rankose Canon EOS 1100D su 18-55mm IS II objektyvu. Pradžiai man jo per akis ax.gif o kas bus toliau - parodys noras bei rezultatai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 16 rugpjūčio 2013 - 09:33
Tomiene - perdaryk, nesimato praktiškai jokio skirtumo, reikia, kad objektai būtų didesniais atstumais vienas nuo kito. Ir imk kažką neblizgaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Tomiene - aš irgi linkusi neužskaityti, nes tikrai, atstumai per maži, o dar blizgūs daiktai... pvz. pirmoj ir trečioj foto baltas rutuliukas vienodai ryškus atrodo, o ir juodasis panašiai...
manau, nesunkiai perdarysi tinkamai 4u.gif nes pradžia graži smile.gif
Atsakyti
Teks pažaisti su fokusu. Įtariau ir jau skaičiau dėl blizgių paviršių, bet nzn kas šovė į galvą juos parodyt doh.gif

Bet objektai nebūtinai turi būti vienodo dydžio? ar čia vėl būtų klaida? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 16 rugpjūčio 2013 - 09:59
QUOTE(Tomienė @ 2013 08 16, 09:57)
Teks pažaisti su fokusu. Įtariau ir jau skaičiau dėl blizgių paviršių, bet nzn kas šovė į galvą juos parodyt  doh.gif
Bet objektai nebūtinai turi būti vienodo dydžio? ar čia vėl būtų klaida?  g.gif


Nebūtinai, bet kažkokį ansamblį turi sudaryti, kažkuo tarpusavyje sietis/derėti (pagal prasmę, spalvą, logiką ir t.t.). Neblizgantį daiktą ir pačiai bus daug lengviau sufokusuoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 16 rugpjūčio 2013 - 10:05
5ND 4u.gif

AUTO

user posted image

DEBESĖLIS

user posted image

CUSTOM

user posted image
Atsakyti
Briedi, patariu, susirask kokį daiktą NEBLIZGIU paviršiumi, nes toks, kaip tavasis puodelis, tiesiog godžiai sugeria aplinkos spalvas ir jas atspindi, tau tikrai bus sunku išgauti tobulą baltumą. Tad ir spalvotų daiktų šalia gal nedėčiau (neuždrausta, bet bus lengviau tau pačiai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 16 rugpjūčio 2013 - 11:41
5ND 4u.gif

AUTO

user posted image

DEBESĖLIS

user posted image

CUSTOM

user posted image
Atsakyti
Mano akimis tai čia viskas nefokuse.. unsure.gif O baltumas lyg ir geras.
Atsakyti
5ND 4u.gif

AUTO

user posted image

DEBESĖLIS

user posted image

CUSTOM


user posted image
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 16, 11:43)

Pastebejau, kad linkus tamsias foto daryt. Nufotografuok sviesiau ir ta balta bus kaip balta matoma 4u.gif

Laba diena visoms 4u.gif
Paskutiniu metu labai dziugina kolegiu flikr'e ikeltos nuotraukos, gera stebet kaip vyksta augimas, kazkas save atranda, kazkas paprastumu uzburia wub.gif
Atsakyti
5ND 4u.gif

AUTO

user posted image

DEBESĖLIS

user posted image

CUSTOM


user posted image
Atsakyti