Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 15, 09:54)


briedi, taip! Manau, lengviau atsidusai ne tik tu... smile.gif
Atsakyti
Ačiūūū yahoo.gif
Atsakyti
Briedi duodu ir as taip smile.gif Tikrai zymiai geriau nei ankstesni variantai, bet man vis tiek idomu kodel tau niekaip nesigauna, kad pirmoj nuotraukoj fonas ryskus butu g.gif
Atsakyti
Ačiū aciuks.gif O dėl ryškumo nežinau net g.gif Per mažas atstumas, kaip jaukuciukas sakė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 15 rugpjūčio 2013 - 09:49
Labas dienas,
Briedi - taip, pagaliau padorus vaizdas. O kodel nesigauna pirmoj foto ryskuma, manau todel , kad netinkamas atstumas parinktas tarp objektu ir tiek. Jei f nustatytas geras, turetu is toliau rysku tikrai gautis. Tiesiog Briedi del saves pabandyk pazaisti su atstumais, turetu iseiti manau.
Atsakyti
Sveika, dėkui sokiai.gif Pasibandysiu, būtinai smile.gif
Atsakyti
OoOOO blink.gif Briedi yahoo.gif apakau ir aš thumbup.gif Dar vienas papildomas TAIP. Nors man irgi norisi dar ryškesnio fono pirmoj foto. Ale šuolis kaip reikalas su tais šachmatais palyginus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 08 15, 11:40)
OoOOO  blink.gif  Briedi yahoo.gif apakau ir aš  thumbup.gif  Dar vienas papildomas TAIP. Nors man irgi norisi dar ryškesnio fono pirmoj foto. Ale šuolis kaip reikalas su tais šachmatais palyginus  thumbup.gif


Širdingai dėkoju clap.gif
Atsakyti
Briedi, ar sutinki, kad pasikankinti buvo verta? O šiaip jau pradžiuginsiu, kad 5ND daug kam kiečiausias riešutėlis, tad sėkmės ir ištvermės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 15, 11:45)
Briedi, ar sutinki, kad pasikankinti buvo verta? O šiaip jau pradžiuginsiu, kad 5ND daug kam kiečiausias riešutėlis, tad sėkmės ir ištvermės smile.gif


Taip, buvo verta 4u.gif
Dėkui wink.gif
Atsakyti
Laba diena, perdariau ir aš savo pomidorus ax.gif
f 1/8 - 1/250s - 400 iso
user posted image

f 10 - 1/6s - 400 iso
user posted image

f 22 - 1/3s - 800 iso
user posted image
nusiteikus linčui smile.gif
Atsakyti
Man pirmoj foto pagrindinis pomidoras nelabai ryskus, norisi fokuso aiskesnio smile.gif
Atsakyti