Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(ich @ 2013 08 14, 20:49)
Pasidek fotoaparata ant stabilaus pavirsiaus (stalo, knygu), nelaikyk rankose smile.gif

Bandžiau ankščiau, bet man toks kaip šešėlis krisdavo ir gaudavosi apačioj tamsiau. Reiks dar bandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 20:09)
Kaip lengva komentuot beleka belekaip  biggrin.gif


Man regis, kad šitam sakinyje užkoduotas atsakymas, kodėl tau nelabai sekasi fotografuoti. Visiškai rimtai.

QUOTE(Darkas @ 2013 08 14, 20:36)
taaaaip..


Kiek žinau, RK nesiskundė, kad kas po FS būtų atėjęs langų daužyti. Vadinas, rado savo nišą kažkokią. Įsivaizduoju, kad žmonės, prieš samdydamiesi, nors akies krašteliu peržvelgia, ko gali tikėtis. Jei jiems tinka/patinka............ Viso pasaulio neišgelbėsi smile.gif Dalis jo ir gelbėtis nelabai pageidauja smile.gif Kita dalis visai norėtų gelbėtojus gelbėti biggrin.gif

QUOTE(griiga @ 2013 08 14, 20:44)
Dėl  fono trūkumo ir fotografafau laikydama stačiai aparatą ir vistiek išlindo kamputis  blush2.gif ,kažkaip pagalvojau kad tvarkingiau su lėkšte, rytoj bandysiu be lėkštės jei isiteksiu su fonu  smile.gif .
Malonu girdėt ax.gif


Lėkštė - ne esmė. Ji balta, neutrali, ne dėl to siūliau. Dėl erdvės. Jei negali plačiau apimti, tada bandyk be jos. Jei gali plačiau, man asmeniškai ji nemaišo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 21:34
ištryniau foto iš temos- labai jau akis man bado tos dėmės...
bet dar keletas iš tos "belenkas" serijos flickr'ėj 4u.gif

čia
Papildyta:
iš flickr'ės ištryniau, bet čia visgi liko...kaip čia yr??? rolleyes.gif
Atsakyti
..aš tai šiemet laiminga - po persikraustymo nebereikia niekur važiuoti, kad galėtumėm stebėti meteoritų lietų.. terasoje krinta biggrin.gif ot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 14, 22:08)
..aš tai šiemet laiminga - po persikraustymo nebereikia niekur važiuoti, kad galėtumėm stebėti meteoritų lietų.. terasoje krinta biggrin.gif ot tongue.gif


jei nepradės lyti kaip Tunguskoj, tada jo - pavydžiu, pasisekė Tau, paršeli negeruti smile.gif

***

mamagute, man regis, kad laikinai matysis, po to - ne 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 22:20
Bet tikrai, ar ten tas laivas ant liepto uzplaukes, ar kas ten. Man vizualiai nesueina galai...
Atsakyti
Tas laivas stebuklingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 14, 21:36)
Ir manau, kad Jums gerbiamasis/gerbiamoji davus kitokios sistemos fotoaparatą, negu kad turite dabar, nemanau jog galėtumėte jauniesiems garantuoti itin gerus rezultatus smile.gif

EDIT: pasižiūrėjau tavo darbus FB - nesupyk, bet mano nuomone įspūdingų kadrų nemačiau nė vieno, dauguma - pusėtini, yra ir tokių, kurie visai nekažkatais..


Sutinku. Negi tureciau kiekviena fotoaparata paemusi i rankas viska zinoti kas kur kaip???

Pradedu nuo pusetinu. Labai tikiu, kad po metu dvieju triju bus kitaip smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 22:32)

Kiek žinau, RK nesiskundė, kad kas po FS būtų atėjęs langų daužyti. Vadinas, rado savo nišą kažkokią. Įsivaizduoju, kad žmonės, prieš samdydamiesi, nors akies krašteliu peržvelgia, ko gali tikėtis. Jei jiems tinka/patinka............


Ateina, bet ne langu dauzyti, o su vaisem, susidraugaujam smile.gif .
Tikrai perzvelgia, o kaip kitaip ???
Atsakyti
4ND 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Briedi, pagaliau kazkas padoraus! Duodu tau TAIP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2013 08 15, 09:59)
Briedi, pagaliau kazkas padoraus! Duodu tau TAIP smile.gif


Ačiū! Net pašokau, iš to džiaugsmo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 15 rugpjūčio 2013 - 09:02