Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Laba ryta,

nenoriu buti ikiri, bet dar karta uzklausiu, gal atsiras kas gali ir nori uz 100lt ismeginti savo jegu penktadienio vakara? 4u.gif
Atsakyti
Vetra127, ok, sakau TAIP, nors 10 balų ir neduočiau smile.gif (tarkim, man kertasi horizontalios linijos ir vertikalus formatas ir t.t.).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 07 rugpjūčio 2013 - 09:17
QUOTE(Amade @ 2013 08 07, 09:24)
Vetra127 - man visai patinka, sakyčiau TAIP. Tvarkinga, skirtumai matosi.  4u.gif





QUOTE(Iks @ 2013 08 07, 10:16)
Vetra127, ok, sakau TAIP, nors 10 balų ir neduočiau smile.gif (tarkim, man kertasi horizontalios linijos ir vertikalus formatas ir t.t.).


Ačiū bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Grethenn @ 2013 08 07, 10:10)
Laba ryta,

nenoriu buti ikiri, bet dar karta uzklausiu, gal atsiras kas gali ir nori uz 100lt ismeginti savo jegu penktadienio vakara? 4u.gif


o čia kaip jėgų išmėginimas vyks? smile.gif svorių kilnojime? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 07, 12:53)
o čia kaip jėgų išmėginimas vyks? smile.gif svorių kilnojime? biggrin.gif
Nu taip taip, kas daugiau prilakstys aplink pozuojancias grazuoles krosiuka su milziniskais fotikais, blykstem ir reflektoriais biggrin.gif

Kadaise pati su sio forumo pagalba pradejau fotografuoti ir zinau kaip noredavosi gauti proga ka nors pafotografuoti, tuo paciu ir nejauku ir nesmagu siulytis budavo, bet ir knietedavo. Tad drasinu! Aisku as nesigilinau kas cia kiek pazenges, del to atleiskit jei kazka nuvertinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grethenn @ 2013 08 07, 13:24)
Nu taip taip, kas daugiau prilakstys aplink pozuojancias grazuoles krosiuka su milziniskais fotikais, blykstem ir reflektoriais biggrin.gif

Kadaise pati su sio forumo pagalba pradejau fotografuoti ir zinau kaip noredavosi gauti proga ka nors pafotografuoti, tuo paciu ir nejauku ir nesmagu siulytis budavo, bet ir knietedavo. Tad drasinu! Aisku as nesigilinau kas cia kiek pazenges, del to atleiskit jei kazka nuvertinau smile.gif


https://www.facebook...eikiafotografo/

Gal čia greičiau rasite smile.gif Būtų Šiauliuose, nedrįsdama pasisiūlyčiau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Labai reikia komentarų (tiksliau paspardymo į užpakalį ax.gif )
daryta šeimos albumui
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktorija09: 07 rugpjūčio 2013 - 20:08
Tai man reikės perdaryti 4 n.d ? blush2.gif Turiu 2 taip 4u.gif
Atsakyti
Viktorija09, man rodos, kad akys per daug uzsharpintos.. g.gif Ar as neteisi?
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 08 07, 20:25)
Viktorija09, man rodos, kad akys per daug uzsharpintos.. g.gif Ar as neteisi?


Šarpinau akis, bet minimaliai g.gif doh.gif
Atsakyti
Vetra127 - imk trečią taip, pasimėgauk baltuma smile.gif

o koks vakaras pajūry!!! vanduo šiltas, ramu, saulė pro debesų draiskanas...
o nuotraukai kažko pritrūko verysad.gif
patarkit...

user posted image

Atsakyti
Viktorija09, ar tik nebus fotografuota per patį saulės pasiutimą? Nes portretas, mano akimis, tiesiog išblukęs. Akivaizdu, kad mergaitei/merginai per sunku nesimarkstant žvelgti į objektyvą, užtat žvilgsnis labiausia apie tai ir kalba, ypač nekaip atrodo kairioji akis. Kaip ir šešėlis aplink ją - tikrai nepuošia, dar negražesnis - prie kairiojo nosies sparnelio, sudaro įspūdį, lyg... žandas tintų rolleyes.gif . J/B man neitin, pilkšva, monotoniška. Pirmajam variante kažkur pradanginai antakius smile.gif, o pati foto man labiau neša į negatyvą ax.gif
Atsakyti