Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 08 14, 18:13)

Labas, pavėluotai primenu apie norą gauti dėmesio sau, t.y. man smile.gif)))) Na jei prisimeni apie ką aš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 19:03)
Briedi (Fazano plunksna - čia ne tau! biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif )
Prašau, parašyk SAVO pasvarstymus, kuo pagerėjo tavo foto?

Briedi, siulau keist objektus. Buna, kad jie geri ir idomus, bet vat pakisa koja, nesufotografuoja nors tu ka. Ir fotografuok dienos metu (va, savaitgalis ant nosies), kazkur netoli lango (priesais ji butu idealiausia), sviesiausioje namu patalpoje mirksiukas.gif pamatysi, bus goodie
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 14, 00:56)
Naktinėjimai smile.gif



tai visgi pamatei meteorų lietų?! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 14, 18:07)
nu ok. patys prisipraset.


Prisiprašėm. Jo. Darkas gal ir laimingas. Aš tai bandysiu išsirengti baidarėje, bet už pasekmes neatsakau rolleyes.gif

QUOTE(kristalines @ 2013 08 14, 18:09)
Labas, pavėluotai primenu apie norą gauti dėmesio sau, t.y. man smile.gif)))) Na jei prisimeni apie ką aš smile.gif


Ir aš atsistoju šalia, raustu ir sukioju pirštą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 18:15)

Ir aš atsistoju šalia, raustu ir sukioju pirštą smile.gif

Prie smilkinio?
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2013 08 14, 18:18)
Prie smilkinio?


neeeeeeeeeeeeee, šitaip - blush2.gif (nepatinka šitas smailas, tad bandžiau žodžiu atpasakoti tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 08 14, 18:09)
Labas, pavėluotai primenu apie norą gauti dėmesio sau, t.y. man smile.gif)))) Na jei prisimeni apie ką aš smile.gif



QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 18:15)
Prisiprašėm. Jo. Darkas gal ir laimingas. Aš tai bandysiu išsirengti baidarėje, bet už pasekmes neatsakau rolleyes.gif
Ir aš atsistoju šalia, raustu ir sukioju pirštą smile.gif


nepamiršau. bet dar atostogauju ir nieko nenoriu, ryt išvažiuoju, šiandien knaisiojuos namie. nuo pirmadienio dirbu, tikiuosi, patikėsit, kad jis - liepos pabaiga? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 19:03)
Prašau, parašyk SAVO pasvarstymus, kuo pagerėjo tavo foto?


Bandžiau ryškinti pirmoj nuotraukoj foną, bet niekaip nesigavo kaip bebandyčiau verysad.gif Galvojau, jūs gal dar ką nors pasiūlysit ir va atsirado Maggie, kuri patarė mirksiukas.gif


QUOTE(Maggie @ 2013 08 14, 19:10)
Briedi, siulau keist objektus. Buna, kad jie geri ir idomus, bet vat pakisa koja, nesufotografuoja nors tu ka. Ir fotografuok dienos metu (va, savaitgalis ant nosies), kazkur netoli lango (priesais ji butu idealiausia), sviesiausioje namu patalpoje  mirksiukas.gif pamatysi, bus goodie


Ačiū, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 14, 18:22)
tikiuosi, patikėsit, kad jis - liepos pabaiga? biggrin.gif


liuosiai biggrin.gif
pati atostogauju ir nieko nenoriu ar nežinau, ko noriu smile.gif
ačiū avansu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 18:28
QUOTE(mamagute @ 2013 08 14, 19:13)
tai visgi pamatei meteorų lietų?! bigsmile.gif

aha, šiokį tokį smile.gif
QUOTE(Maggie @ 2013 08 14, 19:07)
nu ok. patys prisipraset. kadangi laiko daugiau negu iprastai, tai ir tema bus tokia is sudetingesniu. labai tikiuosi jusu aktyvumo rolleyes.gif tad - Nuogas kunas. zinau, kad aktu nebus, bet nuogas kunas, - tai ir moteris pataluose, ir peciai, ir uzpakaliukas su kelnaitem, ir kojos vonioje - zodziu bent jau fragmentas bodzio smile.gif Ooo, man jau vaizduote isijunge hehe.
Pirmyn  mirksiukas.gif

o iki kiek galima nuogo kūno demonstruoti? biggrin.gif cenzūra bus kokia nors? smile.gif ar jokių apribojimų? biggrin.gif
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 19:15)
Prisiprašėm. Jo. Darkas gal ir laimingas. Aš tai bandysiu išsirengti baidarėje, bet už pasekmes neatsakau rolleyes.gif

Na, laimės gal neitin daug, bet kadangi planuojama kelionė prie ežerų gal ir pasiseks nuogo kūno pagaut kamputį kitą biggrin.gif
Atsakyti
atkeliauju ir aš su foto
labai norėjau ko nors su debesimis smile.gif
anksto dėkinga už pastabas ir nuomones smile.gif

Laisvalaikis arba Vasaros romanai

user posted image
Atsakyti
Labas vakaras, bandau rodyti 2ND ax.gif
f 1/8 - iso 400 - 1/60s
user posted image

f 10 - iso 800 - 1/13s
user posted image

f 22 - iso 800 - 1/3s
user posted image
Atsakyti