Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Darkas @ 2013 08 14, 17:02)
o vis dėlto parašyk tą temą, nes kaip ne kaip, man tai šiandien tikrai penktadienis, dabar tik antradienį į darbus reikės biggrin.gif manau ir daugiau tokių atsirastų, kuriems 16 dieną - laisvadienis smile.gif taigi kaip ir ilgasis savaitgalis gaunasi smile.gif


Pritariu smile.gif Man apskritai atostogos. O jei paskelbsi penktadienį - nepamatysiu, bet, aišku, atrodys, kad, ech, pražiopsojau didįjį šansą, jau kad būčiau skėlus, tai skėlus šį kartą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 17:10
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 14:00)
O siaip, saunu, jau ir savo bruoza turiu  lotuliukas.gif


logiškiau būtų buvę pavartoti žodį "brAIžą".

beje, jeigu foto baisumas, neskoningumas ir nekokybiškumas yra Tavo braižas, tai nėra kuo didžiuotis smile.gif ir, deja, "Tavo braižas" nėra išskirtinis. Tavo garsiu pavadintas fotografas irgi lygiai tokį patį turi, bent jau sprendžiant iš parodytų foto.

kaip labai Tau reikėtų pezėjimą nukreipti į darbą, tobulėjimą.. doh.gif gi kiek energijos veltui iššvaistai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 14:22)
manau, kad tokia pozicija nepalengvina tavo kelio, tik tiek.

Žinok rimtai nesupratau apie ką, kai tebuvo užduotas klausimas apie tai kaip matot. Ką po mano ND kas rašė skaičiau, suvokiu ir nuolankai nešoku ant šakių. Bet šitos vietos rimtai nesupratau. Kuo čia dėtas "mano kelias", jei tenorėjau sužinot ar mano monitoriaus spalvos grybo nepiešia ar kad "nepasiduosiu". cool.gif Tikrai man šįkart biski per giliai čia... biggrin.gif
Ar čia kad per dieną penkių ND nepateikiu? Taigi brač - ne tik kompe ir ne tik su fotiku gyvenu. Ir tai dėl manęs pačios, pati sprendžiu koks sm-inis tempas man tinkamas. Iš to duonos nevalgau gi. Jei tai reiškia, kad visko nemetus ir nepuolus jum kasdieniais namų darbais įrodinėt kaip man tatai svarbu ir kaip stengiuos, esu pasmerkta amžinai tamsai, ką dabar, matyt karma ... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 14 rugpjūčio 2013 - 17:39
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 14, 18:32)
Žinok rimtai nesupratau apie ką, kai tebuvo užduotas klausimas apie tai kaip matot. Ką po mano ND  kas rašė skaičiau, suvokiu ir nuolankai nešoku ant šakių. Bet šitos vietos rimtai nesupratau. Kuo čia dėtas "mano kelias", jei tenorėjau sužinot ar mano monitoriaus spalvos grybo nepiešia ar kad "nepasiduosiu".  cool.gif  Tikrai man šįkart biski per giliai čia...  biggrin.gif
Ar čia kad per dieną penkių ND nepateikiu? Taigi brač - ne tik kompe ir ne tik su fotiku gyvenu. Ir tai dėl manęs pačios, pati sprendžiu koks sm-inis tempas man tinkamas. Iš to duonos nevalgau gi. Jei tai reiškia, kad visko nemetus ir nepuolus jum kasdieniais namų darbais įrodinėt kaip man tatai svarbu ir kaip stengiuos, esu pasmerkta amžinai tamsai, ką dabar, matyt karma ...  lotuliukas.gif


Man atrodo, kad šis Iks sakinys buvo skirtas ne Tau, o Briedžiui...
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 14:41)
Speju cia neseniai esi. As pusantru metu, zinau ka rasau biggrin.gif


Paskaičiuokim... Su pertraukom aš čia kokie 4 metai smile.gif Patikėk, daug čia mačiau. Svarbiausia, ar yra noras kažko išmokti ar ... net nežinau kaip tavo atvejį pavadinti. Fotografuoji tikrai blogiau nei vidutiniškai (atsiprašau, bet tokia mano (ir ne tik mano, kaip matai) nuomonė), o į bet kokią kritiką bandai atsišaudyti, apkaltinti, etc., bet ne įsigilinti ir pagalvoti - o gal vis gi karalius nuogas. Nemėgstu veltis į jokius kipišus - gal dėl to taip seniai čia tupiu, bet tavo atvejis unikalus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Miraval @ 2013 08 14, 17:45)
Man atrodo, kad šis Iks sakinys buvo skirtas ne Tau, o Briedžiui...

Nu aš žiūrėjau, žiūrėjau, galvojau, galvojau... Ai, kaip nors. hihihi.gif Einu vakarieniaut. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miraval @ 2013 08 14, 17:45)
Man atrodo, kad šis Iks sakinys buvo skirtas ne Tau, o Briedžiui...


Na jo biggrin.gif , tikrai ne fazanui, jį dar pagyriau smile.gif Briedis gavo bart, kad jam kažkas rodo balta, kai akivaizdžiai mėlyna. Ir t.t.
Fazano plunksna, nėra čia jokių terminų, relax 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 17:56
QUOTE(Darkas @ 2013 08 14, 17:02)
o vis dėlto parašyk tą temą, nes kaip ne kaip, man tai šiandien tikrai penktadienis, dabar tik antradienį į darbus reikės biggrin.gif manau ir daugiau tokių atsirastų, kuriems 16 dieną - laisvadienis smile.gif taigi kaip ir ilgasis savaitgalis gaunasi smile.gif


o kuo pirmadienis nusikalto?
Atsakyti
4ND 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Briedi (Fazano plunksna - čia ne tau! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
Prašau, parašyk SAVO pasvarstymus, kuo pagerėjo tavo foto?
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2013 08 14, 18:53)
o kuo pirmadienis nusikalto?


už penktadienį ir pirmadienį liepos šeštadienius dirbt reikėjo, nes darbų begalės buvo smile.gif tai taip ir gaunasi, kad ilgasis savaitgalis dar pailgėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 14, 18:02)
o vis dėlto parašyk tą temą, nes kaip ne kaip, man tai šiandien tikrai penktadienis, dabar tik antradienį į darbus reikės biggrin.gif manau ir daugiau tokių atsirastų, kuriems 16 dieną - laisvadienis smile.gif taigi kaip ir ilgasis savaitgalis gaunasi smile.gif

nu ok. patys prisipraset. kadangi laiko daugiau negu iprastai, tai ir tema bus tokia is sudetingesniu. labai tikiuosi jusu aktyvumo rolleyes.gif tad - Nuogas kunas. zinau, kad aktu nebus, bet nuogas kunas, - tai ir moteris pataluose, ir peciai, ir uzpakaliukas su kelnaitem, ir kojos vonioje - zodziu bent jau fragmentas bodzio smile.gif Ooo, man jau vaizduote isijunge hehe.
Pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maggie: 14 rugpjūčio 2013 - 18:08