Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 15:27)
Labai aciu uz tavo nuomone  4u.gif
O del tos kojos laikomos...... g.gif   negi visos foto turi buti rimtos ir romantiskos??


O kodėl tiek nedaug alternatyvų? Ar būtina romantikai ir oficialumui priešpastatyti ... vulgarumą/neskanų familiarumą? Nes 3 foto tik jį ir tematau. Jaunamartė, nors laiko puokštę, bet visa savo povyza sudaro įspūdį, lyg rodytų itin nepadorų gestą, juolab, kad jaunikio švarko skvernas, atsiradęs tarp kojų, nieko kito ir neprimena tik menkutį, kiek apgailėtiną ... falą. Sorry, bet tai net nesubjektyvi nuomonė, duodu galvą kirsti, kad tai objektyvu. Klonuočiau tą skverną, kol jaunikio giminės ir draugai neužjuokė, rimtai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 16:13
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 14:27)
O del tos kojos laikomos...... g.gif  negi visos foto turi buti rimtos ir romantiskos??

Jokiu budu neturi! Tikrai galima vestuvese praktikuoti ir crazy stiliaus nuotraukas. Bet supranti, jos turi but pateiktos skoningai, idomiai, neiprastai, liksmai.

Kaip pavyzdi siulau pasiziureti Tomo Larionovo darbus http://www.wed.lt/lt...d/33/idd/50225/ 4u.gif Pas ji toks isskirtinis braizas, nevengia to crazy'iskumo, bet pats pateikimas idomus, kurybiskas, kitoks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 14, 16:42)
o tai foto su kojom ir jachtom jau tavo? ar irgi zymaus fotografo? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nenoriu as nieko blokuot. kiemas. cia mano kiemas.
mirksiukas.gif

Mano, kuri bus zymi fotografe biggrin.gif lotuliukas.gif

QUOTE(robobebras @ 2013 08 14, 16:56)
žinau kas laimėtų metų trolio titulą šioje temoje.
Beje, šie metai būtų antri iš eilės.

As nesuprantu ko jus tiek man demesio skiriat doh.gif ?? biggrin.gif

QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 16:57)
Klonuočiau tą skverną, kol jaunikio giminės ir draugai neužjuokė, rimtai!

Aciu, reiks pagalvot 4u.gif

QUOTE(PBP @ 2013 08 14, 17:03)
Jokiu budu neturi! Tikrai galima vestuvese praktikuoti ir crazy stiliaus nuotraukas. Bet supranti, jos turi but pateiktos skoningai, idomiai, neiprastai, liksmai.

Kaip pavyzdi siulau pasiziureti Tomo Larionovo darbus http://www.wed.lt/lt...d/33/idd/50225/  4u.gif  Pas ji toks isskirtinis braizas, nevengia to crazy'iskumo, bet pats pateikimas idomus, kurybiskas, kitoks  mirksiukas.gif

ACIU TAU 4u.gif
Reik man dar to laiko, reik blush2.gif
Atsakyti
Gal ir neverta, bet...

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 15:27)
Perskaityk viska ir bus aisku smile.gif . Idomus buvo komentarai garsaus fotografo nuotraukoms, kai visos komentavo kaip mano darba.


Ar tu rimtai manai, kad komentarai buvo tokie tik todėl, kad supainiojom autorystę? Ir kad kažkas būtų kardinaliai pasikeitę, jei iš pat pradžių būtum parašiusi, kad čia toks ir toks vardenis pavardenis, susišlavęs tuziną apdovanojimų, užimtas iki ausų, graibstomas ir pan.
Mes vis tik ne nendrės kažkokios, linkstančios ten, kur vėjas papūčia. Tikiu, komentarų skaičius būtų kur kas mažesnis, nes pats ponas lyg ir neketino atsiklausti mūsų nuomonės. Bet komentarų (ar įspūdžių) turinys kitų pavidalų tikrai nebūtų įgavęs. Brokas ir Afrikoj brokas, ar kaip ten smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 16:44
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 17:23)
Gal ir neverta, bet...
Ar tu rimtai manai, kad komentarai buvo tokie tik todėl, kad supainiojom autorystę? Ir kad kažkas būtų kardinaliai pasikeitę, jei iš pat pradžių būtum parašiusi, kad čia toks ir toks vardenis pavardenis, susišlavęs tuziną apdovanojimų, užimtas iki ausų, graibstomas ir pan.
Mes vis tik ne nendrės kažkokios, linkstančios ten, kur vėjas papūčia. Tikiu, komentarų skaičius būtų kur kas mažesnis, nes pats ponas lyg ir neketino atsiklausti mūsų nuomonės. Bet komentarų (ar įspūdžių) turinys kitų pavidalų tikrai nebūtų įgavęs. Brokas ir Afrkoj brokas, ar kaip ten smile.gif

Tu gal juokus megsti? Negi tos 3 foto gali sulaukti geru komentaru???
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 16:30)
Tu gal juokus megsti? Negi tos 3 foto gali sulaukti geru komentaru???


Kokybiškus - mėgstu, netgi labai. Nekokybiškų - ne, ima varginti. Tavo klausimą apie dėmesio skyrimą, atleisk, priskirčiau antrajai kategorijai hi.gif

Ir... Tos 3 foto, vis tik, OBJEKTYVIAI ir IMHO, mažiau blogesnės už vėliau parodytas tavąsias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 16:43
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 17:31)


Ir... Tos 3 foto, vis tik, OBJEKTYVIAI ir IMHO mažiau blogesnės už vėliau parodytas tavąsias.


As netikiu, nes ten tragedija IMHO biggrin.gif
AI, uzteks doh.gif

Kai jusu pasiilgsiu, uzeisiu kada group.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2013 08 14, 16:56)
žinau kas laimėtų metų trolio titulą šioje temoje.
Beje, šie metai būtų antri iš eilės.


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
thumbup.gif

cool.gif
Atsakyti
clap.gif flirt.gif karsta.gif assa.gif irnesakyk.gif hihihi.gif aciuks.gif

aciu visoms uz demesi, patarimus, nuosirdziai smile.gif

einu vakarieniaut su seima wub.gif
Atsakyti
tra lia lia, kodel man toks jausmas, kad sian 5tadieniukas? smile.gif
jau va norejau savaitgalio tema rasyt bet susiprotejau.

laukiu vakaro. nai nai nai.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 14, 17:58)
tra lia lia, kodel man toks jausmas, kad sian 5tadieniukas? smile.gif
jau va norejau savaitgalio tema rasyt bet susiprotejau.

laukiu vakaro. nai nai nai.


o vis dėlto parašyk tą temą, nes kaip ne kaip, man tai šiandien tikrai penktadienis, dabar tik antradienį į darbus reikės biggrin.gif manau ir daugiau tokių atsirastų, kuriems 16 dieną - laisvadienis smile.gif taigi kaip ir ilgasis savaitgalis gaunasi smile.gif
Atsakyti