Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 14, 15:20)


Mane kažkoks tai dežavu (dejavu) jausmas apėmė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 12:55)

tu rimtai? idejai ne savo foto? cia tavo GURU? ar cia toks jumoras?
paaskink prasau. nes tokie bajeriai visai ne oukej. tuoj idesiu ir as kazkokiu foto ir po pusdienio pasisakysiu, kad ne mano. manau daugelis nesuprastu, o jau tikrai i sveikata nepasijuoktu. galvok truputeli.
Atsakyti
RK, biggrin.gif paskutiniojoje foto gera vyriškio (arčiausiai mūsų esančio) reakcija, panaši ir mano..
Piguva rolleyes.gif Kas per darkymaisi dievaži:)
Pirmojoje foto užretušuočiau ir jachtos užrašo fragmentą, atrodo, kad jaunikis ne su batais, o ant kažkokių raitytų pačiūžų. Antroji belekokia ( biggrin.gif ) Labai sparčiai matyt žingsniavo:) Koja nukirsta, iš peties stulpas auga. Sekančios dvi sunku ir komentuoti, nes tos pozos.. Na bent pasisakysiu, kad j.b nesižiūri, pilkokas, antras planas nesužiūrėtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 14 rugpjūčio 2013 - 15:15
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 15:04)
IKS, aciu, ale net nemaciau, kad jaunikis nusinese zibinta doh.gif . Bet kaip reik ziuret viska blink.gif , o as per daug skubu, per greit atiduodu foto, situ vestuviu uz 2 sav. atidaviau  unsure.gif ...


Jei žinai, kad per daug skubi... neskubėk, skubėk lėtai ir t.t. Tikėkis, kad jaunikiai neprietaringi ar ką ax.gif
Peržiūrėjau ir papildymą. Žinai, RK, man tavo foto žiauriai primena tokio Viljamo Hogarto paveikslą, pilną klaidų (tiesa, jų siekta sąmoningai, parodant, kaip ir ko nereikėtų daryti) smile.gif

HOGARTAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 15:27
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 13:34)
Jei parasyciau, kad ne mano, gal butu svelnesni komentarai  biggrin.gif .
Teisingai, keliau, kad pasimokyt ar nera cia ko pasimokyti is ju?

Tokios minties tikrai nebuvo  g.gif ...
Jei jau as "tokia vepla" nekelciau tokiu foto kaip tos 3-ys, tai ... tiesiog keista kaip geras fotografas tokias ikelia  unsure.gif .
Tik nustebau, daugiau nieko.
Ir negalvok, kad uz teigiamu pavyzdziu neuzkliunu  4u.gif ...

bet gal reiketu kazkiek gerbti kitu laika? nepatariu daugiau taip daryti. rimtai.
ne. nera.
toki prierasa kaip Tavo antra pastraipa, galejai prie foto prideti, ir tada visai kitokios butu reakcijos. dabar, asmenishkai as, tai labai abejosiu Tavo keliamais darbais, ir tikrai nesivarginsiu ju komentuoti.
Atsakyti
QUOTE(PBP @ 2013 08 14, 16:09)
Laba kolegos  4u.gif

Ech mielai i toki pasimatyma ateiciau, gaila neuztaikei su tokiu pasiulymu kai buvau gryzus atostogu  biggrin.gif Kaip tik renku informacija kaip namie susirengti megejiska studija, tikiu kazka idomaus turetum sia tema papasakot  4u.gif

Rytine Kava, as tai zinai ko labiausiai Tau pavydziu? Ogi storos skuros ir tokio nemirtingo savo jegu tikejimo! Tikrai, nuosirdziai as cia...

Kas liecia vestuviu fotografavima, man tai atrodo tokia didele atsakomybe...milziniska. Gal todel, kad ten laikas viskam ribotas, itampa kita, kad tai tik vienas sansas - viena diena, kurios nebus galima pakartoti. Turejau as si pavasari fotografuoti kuklias lenkaiciu vestuves, bet dejau i krumus - pritruko pasitikejimo savo jegomis. O dabr gi yra man brangiu zmoniu pora, kuri prasosi kitai vasarai, bet taip graziai, kad net nepagalvojus sutikau. O po visko pradejau galvoti ir....ziauriai bijau. Sutarem, kad tai bus dovana ju naujo gyvenimo pradzios proga, viliuosi, kad liks dovana patenkinti, kitaip uzsigrausiu. O dabar dar turiu laiko pasiruosimui, stebeti kitu fotografu darbus, mokytis, mokytis, kurti vizijas...ir dar karta mokytis  biggrin.gif

RK.... ai dar va pagalvojau, kad viena nuotrauka reiktu pakomentuot. Ten kur jaunoji laiko jaunikio koja. Geriau jau vengti tokiu kadru, nes paskum ziurek atsiranda internetinese nuorodose 'juokingiausios/neskoningiausios vestuviu foto'  4u.gif Arba jeigu jaunieji patys tokiu pageidauja, tai tegu lieka ju asmeniniui albumui, pati kaip fotografe negadink savo 'markes' ir tokiu nekelk viesumon  4u.gif

Labai aciu uz tavo nuomone 4u.gif
O del tos kojos laikomos...... g.gif negi visos foto turi buti rimtos ir romantiskos??
O vestuviu fotografavimas aisku ATSAKOMYBE, galvoji nesinervuoju pati???
Sia vasara tik 4-tos si sestadieni, bet nerimas nepraeina...
Kaip ir nebijau, bet vistiek biggrin.gif .
VAT BUTU SMAGU JEI KAS KA PATARTU KA DARYT KAI LIETUS blink.gif

QUOTE(Maggie @ 2013 08 14, 16:14)
tu rimtai? idejai ne savo foto? cia tavo GURU? ar cia toks jumoras?
paaskink prasau. nes tokie bajeriai visai ne oukej. tuoj idesiu ir as kazkokiu foto ir po pusdienio pasisakysiu, kad ne mano. manau daugelis nesuprastu, o jau tikrai i sveikata nepasijuoktu. galvok truputeli.

Perskaityk viska ir bus aisku smile.gif . Idomus buvo komentarai garsaus fotografo nuotraukoms, kai visos komentavo kaip mano darba.

QUOTE(Rittule @ 2013 08 14, 16:14)
RK, biggrin.gif paskutiniojoje foto gera vyriškio (arčiausiai mūsų esančio) reakcija, panaši  ir mano..
Piguva rolleyes.gif Kas per darkymaisi dievaži:)
Pirmojoje foto užretušuočiau ir jachtos užrašo fragmentą, atrodo, kad jaunikis ne su batais, o ant kažkokių raitytų pačiūžų.  Antroji belekokia ( biggrin.gif ) Labai sparčiai matyt žingsniavo:) Koja nukirsta, iš peties stulpas auga. Sekančios dvi sunku ir komentuoti, nes tos pozos..  Na bent pasisakysiu, kad j.b nesižiūri, pilkokas, antras planas nesužiūrėtas.

Aciu 4u.gif . Fragmenta reiks uzretusuot, gal biggrin.gif
Atsakyti
Gal ir neretušuok, nepastebės jie;)
Ir tokius "perliukus" , žinoma, dėk viešumon, kad atsirinktum savo klientūrą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2013 08 14, 15:12)
Idomu ar as priklausau tam sirsiu lizdui smile.gif Itariu ne, nes neseniai taip sudirbo mano foto, kad mazai nepasirode.

mano taskelius ir natiurmorta irgi ne ochen gyre mirksiukas.gif bet kad parasyt "nesivarginkit" - tai nezinau kokia neprotinga tureciau buti.
RK ar tau bent jau idomus komentarai? kritika?
p.s. man toks temos pagyvinimas - ne prie sirdies. kalbu uz save. geriau jau tyli, bet kokybiska tema.
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 14, 14:53)
RK, sakei jau eini ruoštis  biggrin.gif

lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 15:41)
Speju cia neseniai esi. As pusantru metu, zinau ka rasau biggrin.gif

RK nu baik jau ka.
nebedek situ foto daugiau. spamini.
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 08 14, 16:32)
Gal ir neretušuok, nepastebės jie;)
Ir tokius "perliukus" , žinoma, dėk viešumon, kad atsirinktum savo klientūrą  4u.gif

Butinai desiu, aciu uz toki nuosirdu patarima bigsmile.gif

QUOTE(Maggie @ 2013 08 14, 16:35)
mano taskelius ir natiurmorta irgi ne ochen gyre mirksiukas.gif bet kad parasyt "nesivarginkit" - tai nezinau kokia neprotinga tureciau buti.
RK ar tau bent jau idomus komentarai? kritika?
p.s. man toks temos pagyvinimas - ne prie sirdies. kalbu uz save. geriau jau tyli, bet kokybiska tema.

lotuliukas.gif

Papildyta:

RK nu baik jau ka.
nebedek situ foto daugiau. spamini.

Komentarai idomus, juk kam tada deciau tas nuotraukas blink.gif ?
Yra funkcija uzblokuoti forumo narius, siulau ta funkcija pasinaudoti, nuosirdziai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 14, 15:35)
p.s. man toks temos pagyvinimas - ne prie sirdies. kalbu uz save. geriau jau tyli, bet kokybiska tema.


Toks, koks vėliau išvirto - ir man. Ypač su dvaro intrigų prieskoniu.

Dėl pačių (autorinių) foto - kebliau. Etalono kas tinkama, kas ne... kaip ir nėra, jis turėtų būti kiekvieno besirodančiojo galvoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 15:44
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 16:38)
Butinai desiu, aciu uz toki nuosirdu patarima  bigsmile.gif
Komentarai idomus, juk kam tada deciau tas nuotraukas blink.gif ?
Yra funkcija uzblokuoti forumo narius, siulau ta funkcija pasinaudoti, nuosirdziai  4u.gif

o tai foto su kojom ir jachtom jau tavo? ar irgi zymaus fotografo? lotuliukas.gif lotuliukas.gif

nenoriu as nieko blokuot. kiemas. cia mano kiemas.
mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ich @ 2013 08 14, 12:59)

Maggie, visai netipiska tavo foto. Noretusi sviesiau. Mano akiai per daug margumo, per daug rastu ir spalvu. O ir pagrindas atima nemazai demesio, pirmiausiai jis krenta i akis. virsaus gal irgi daugoka g.gif

per daug? hmm. spec palikau.
turiu namie dar horizont. varianta, idesiu kada, galbut tikrai geriau ziuretusi.
Atsakyti
žinau kas laimėtų metų trolio titulą šioje temoje.
Beje, šie metai būtų antri iš eilės.
Atsakyti