Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 14:05)


Tad pasivarginsiu pagal išgales, nors ačiū už rūpestį smile.gif
Ir visai ačiū, kad atgaivinai tam kartui. Gerų kadrų ir Tau (rimtai). Bet vis tik, prieš spragtelėdama, akylai patikrink, ar nepateko į kadrą keistos ir gasdinančios simbolikos, juk foto - tai savotiškas Tavo palinkėjimas "ilgai ir laimingai gyventi", a?


Aciu tau 4u.gif
O apie kokias tu cia gasdinancias keistas simbolikas sneki rolleyes.gif ?

Ir nebukit kaip koks uzdaras sirsiu lizdas, kurios tik viena kita liaupsina, no matter what. Cia ne tik mano nuomone...
Papildyta:


QUOTE(Suprem @ 2013 08 14, 14:54)
Už visas  mirksiukas.gif Ar matei nors vieną abejojančią?  g.gif

Na jau nebejuokink, jau atrodo, kad kai kurios net nebezino kaip ikasti doh.gif .
O siaip, saunu, jau ir savo bruoza turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 14:00)
Aciu tau  4u.gif
O apie kokias tu cia gasdinancias keistas simbolikas sneki  rolleyes.gif ?

Ir nebukit kaip koks uzdaras sirsiu lizdas, kurios tik viena kita liaupsina, no matter what. Cia ne tik mano nuomone...
Papildyta:
Na jau nebejuokink, jau atrodo, kad kai kurios net nebezino kaip ikasti  doh.gif .
O siaip, saunu, jau ir savo bruoza turiu  lotuliukas.gif

Idomu ar as priklausau tam sirsiu lizdui smile.gif Itariu ne, nes neseniai taip sudirbo mano foto, kad mazai nepasirode. Bet kazkaip nei pyktis ima nei noras zeminti kitas nei dar kas nors... Kaip tik norisi mokytis, tobuleti, ieskoti. Taip, kad relax. Jei ateini cia ismokti, tam tikrai yra visos salygos... Sekmes vestuvese. Linkeciau atsizvelgti i cia issakytas pastabas
Atsakyti
4ND 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 14 rugpjūčio 2013 - 14:21
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 14, 13:32)
Dėkui. Nesikabinėju aš prie melsvumo (taip ir pas mane jis ne švelniai sakant, tik pasirinkau švelnesnę sąvoką), gi aš ND nevertinu.


Manęs tokie klausimai nė kiek neerzina, šaunu, kad žmogus pasitikslina ir visa kita. Labiau liūdina Briedžio patikinimas, kuris ne pirmą kartą perša mintį (legendiniai 2 mm), kad tikslas - ne tobulėti, gerinti rezultatus, galop - klausti, daryti daugiau, nei užduota, pranokti save (bent pabandyti)... Ok, ne mano daržas ir pupos, aš draugiškai - manau, kad tokia pozicija nepalengvina tavo kelio, tik tiek. O prie mėlynumo (bent aš) tikrai nesikabinėsiu iki kito karto (5ND), nors teisingesnis WB, žinoma, bendrą vaizdą labai pagerintų (dabar nusistačiusi auto, taip?).

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 14:00)
Aciu tau  4u.gif
O apie kokias tu cia gasdinancias keistas simbolikas sneki  rolleyes.gif ?
Ir nebukit kaip koks uzdaras sirsiu lizdas, kurios tik viena kita liaupsina, no matter what. Cia ne tik mano nuomone...
Papildyta:
Na jau nebejuokink, jau atrodo, kad kai kurios net nebezino kaip ikasti  doh.gif .
O siaip, saunu, jau ir savo bruoza turiu  lotuliukas.gif


Kokias? - pvz. virvė pirmajam vestuvinės foto plane biggrin.gif Geriausiu atveju, ji asociuojasi su pančiais, blogiausiu - su "nusikaltimai ir nelaimės" rubrika smile.gif
Apie širšes nekomentuosiu... Jupiteri, pyksti, vadinas, esi neteisus ( biggrin.gif ).
Atsakyti
Dabar dariau viską rankiniu (tame tarpe ir WB) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 14, 14:24)
Dabar dariau viską rankiniu (tame tarpe ir WB)  4u.gif


Su mėlynumu reikalai tikrai pagerėjo. Bet ND ne apie tai. Man atrodo, kad vėl ėmei karščiuotis, nekantrauti, paskutinė foto apskritai nekokybiška. Vaizdo vis dar nėra: 1 foto antrasis planas per miglotas, paskutinėje - murzinas kliaksas. Vakar geriau sekėsi, gal šios dienos horoskopas nepalankus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2013 08 14, 15:12)
Idomu ar as priklausau tam sirsiu lizdui smile.gif Itariu ne, nes neseniai taip sudirbo mano foto, kad mazai nepasirode. Bet kazkaip nei pyktis ima nei noras zeminti kitas nei dar kas nors... Kaip tik norisi mokytis, tobuleti, ieskoti. Taip, kad relax. Jei ateini cia ismokti, tam tikrai yra visos salygos... Sekmes vestuvese. Linkeciau atsizvelgti i cia issakytas pastabas

Speju cia neseniai esi. As pusantru metu, zinau ka rasau biggrin.gif

QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 15:22)
Kokias? - pvz. virvė pirmajam vestuvinės foto plane biggrin.gif Geriausiu atveju, ji asociuojasi su pančiais, blogiausiu -  su "nusikaltimai ir nelaimės" rubrika smile.gif
Apie širšes nekomentuosiu... Jupiteri, pyksti, vadinas, esi neteisus ( biggrin.gif ).


Jo, kaip be virves?
user posted image

Dar viena:
user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
ar yra gyvų iš Kauno? smile.gif turiu laiko nuo 16 iki 17 valandos, planuoju pasimakaluoti centre, galiu kam nors ką nors papasakoti apie fotografiją smile.gif gal netgi mini paskaitėlė gautųsi, žinoma, jeigu yra norinčių pradedančiųjų smile.gif
nr kontaktams - 864575591 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 14:34)
Speju cia neseniai esi. As pusantru metu, zinau ka rasau biggrin.gif
Jo, kaip be virves?


Geriau, ne taip baugina smile.gif , bet ... Tie lynai (atrodo - taip vadinas) irgi gana grėsmingi, juolab, kad du iš jų jaunavedžių porą lyg šašlykus ant iešmų pamovė smile.gif Kt. foto jaunikis ant pečių žibintą nusinešė. Nukapotos kojos - irgi savaip simboliška smile.gif

Skaičiau daug senų temų, vis tik neįtikini smile.gif Galop, ir namai be dūmų - ne namai, o trobelė ant vištos kojelės tongue.gif Gal kažką, asmeniškai tau skaudaus, ir praleidau, nesidievagosiu. Kita vertus, kai išgirstu (bet kokioje situacijoje) kažką panašaus į "visi taip sako", "visi taip mano", prašau: parodyti į kiekvieną "VISĄ" pirštu arba... nutilti amžiams (visai kaip per vestuves smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 14, 15:50)
ar yra gyvų iš Kauno? smile.gif turiu laiko nuo 16 iki 17 valandos, planuoju pasimakaluoti centre, galiu kam nors ką nors papasakoti apie fotografiją smile.gif gal netgi mini paskaitėlė gautųsi, žinoma, jeigu yra norinčių pradedančiųjų smile.gif
nr kontaktams - 864575591 smile.gif


O is kur pats esi?
As tai visai nieko pries ne Kaune susitikti biggrin.gif

IKS, aciu, ale net nemaciau, kad jaunikis nusinese zibinta doh.gif . Bet kaip reik ziuret viska blink.gif , o as per daug skubu, per greit atiduodu foto, situ vestuviu uz 2 sav. atidaviau unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 14, 12:06)
vienas megstamiausiu mano zaidimu! gal bandom suzaist? ar palaukiam rugsejo, kokios, 10? m?

Manau dar truputi reikia palaukt, nes mazokai dabar temoj dalyvaujanciu smile.gif

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 14, 15:20)

Ir vel ne. Rasiau ir as, ir maciau dar kazkas rase, kad reikia jog pirmoj nuotraukoj ir planas ryskus butu, o kitose po truputi blanktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gizzy: 14 rugpjūčio 2013 - 15:07
Laba kolegos 4u.gif
QUOTE(Darkas @ 2013 08 14, 13:50)
ar yra gyvų iš Kauno? smile.gif turiu laiko nuo 16 iki 17 valandos, planuoju pasimakaluoti centre, galiu kam nors ką nors papasakoti apie fotografiją smile.gif gal netgi mini paskaitėlė gautųsi, žinoma, jeigu yra norinčių pradedančiųjų smile.gif
nr kontaktams - 864575591 smile.gif

Ech mielai i toki pasimatyma ateiciau, gaila neuztaikei su tokiu pasiulymu kai buvau gryzus atostogu biggrin.gif Kaip tik renku informacija kaip namie susirengti megejiska studija, tikiu kazka idomaus turetum sia tema papasakot 4u.gif

Rytine Kava, as tai zinai ko labiausiai Tau pavydziu? Ogi storos skuros ir tokio nemirtingo savo jegu tikejimo! Tikrai, nuosirdziai as cia...

Kas liecia vestuviu fotografavima, man tai atrodo tokia didele atsakomybe...milziniska. Gal todel, kad ten laikas viskam ribotas, itampa kita, kad tai tik vienas sansas - viena diena, kurios nebus galima pakartoti. Turejau as si pavasari fotografuoti kuklias lenkaiciu vestuves, bet dejau i krumus - pritruko pasitikejimo savo jegomis. O dabr gi yra man brangiu zmoniu pora, kuri prasosi kitai vasarai, bet taip graziai, kad net nepagalvojus sutikau. O po visko pradejau galvoti ir....ziauriai bijau. Sutarem, kad tai bus dovana ju naujo gyvenimo pradzios proga, viliuosi, kad liks dovana patenkinti, kitaip uzsigrausiu. O dabar dar turiu laiko pasiruosimui, stebeti kitu fotografu darbus, mokytis, mokytis, kurti vizijas...ir dar karta mokytis biggrin.gif

RK.... ai dar va pagalvojau, kad viena nuotrauka reiktu pakomentuot. Ten kur jaunoji laiko jaunikio koja. Geriau jau vengti tokiu kadru, nes paskum ziurek atsiranda internetinese nuorodose 'juokingiausios/neskoningiausios vestuviu foto' 4u.gif Arba jeigu jaunieji patys tokiu pageidauja, tai tegu lieka ju asmeniniui albumui, pati kaip fotografe negadink savo 'markes' ir tokiu nekelk viesumon 4u.gif
Atsakyti