Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Darkai, ten ilgiausias sukneles galas susektas, todel taip atrodo, kad uzpakalis isriestas.

Iks, nebesivargink 4u.gif

Gerai, tema atgyvinau, nes skundetes, kad ramu, o as einu ruostis kitoms sestadienio vestuvems.

GERU KADRU VISOMS victory.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 14, 12:50)


briedi, man jau kažkaip pradeda susidaryti įspūdis, kad tau žengus žingsnį į priekį, gaunasi du žingsniai atgal. Prieš paskutinis variantas buvo geresnis, man foninių objektų susiliejimas net nekliuvo, ir mano akim žiūrint, viskas dėl to normaliai buvo, skirtumai matėsi (bet kliuvo kitom, tai tikriausiai nebuvo normaliai biggrin.gif gal man iki to supratimo reikia "priaugti", tai apie tai nesiplėsiu).
Kadangi vėl perdarinėsi, tai siūlyčiau (antrą kartą jau beje) arkliuką atitraukti toliau nuo juodų figūrų ir padėti taip, kad jis dalį jų dengtų (juodas figūras gal net paskleidžiant šiek tiek plačiau). Visa tai, manau, 1. padėtų labiau sudaryti objekto ir fono įspūdį, o ne dviejų objektų/dėmių - juodos ir "voveruškinės"; 2. pats arkliukas labiau išryškėtų kontrastuodamas su juodu fonu; 3. manau, susidarytų didesnė kompozicinė vienovė; 4. šiek tiek prisidengtų tas aklinas juodumas ir taptų šviesiau smile.gif Bet čia tik mano nuomonė, spręsti žinoma tik tau smile.gif

beveik paklodė gavosi doh.gif turbūt tai užkrečiama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 12:50)
Iks, nebesivargink  4u.gif

Gerai, tema atgyvinau, nes skundetes, kad ramu, o as einu ruostis kitoms sestadienio vestuvems.

GERU KADRU VISOMS  victory.gif


Ištrauka iš 1 psl.:
Kritika, komentarai
Mes išsakom tik savo nuomonę. Jei nuotrauka įdomi, verta nors menkiausio dėmesio, bet trūksta menko pakadravimo, sulauksite tokios ar panašios kritikos: nukirpčiau tą pusę arba, pvz., pašviesinčiau, padidinčiau kontrastą, pastumdyčiau levelius (techninė pusė, kurią mes čia ir bandom kuo labiau įvaldyt ir turėti omenyje kitą kartą fotografuojant). O jei nuotrauka yra tiesiog nuotrauka, kuriai joks techninis pataisymas nepadės nei apkarpius, nei pakontrastinus (pvz., nuobodus siužetas nepasikeis), tą irgi, deja, išgirsite.

Tad pasivarginsiu pagal išgales, nors ačiū už rūpestį smile.gif
Ir visai ačiū, kad atgaivinai tam kartui. Gerų kadrų ir Tau (rimtai). Bet vis tik, prieš spragtelėdama, akylai patikrink, ar nepateko į kadrą keistos ir gasdinančios simbolikos, juk foto - tai savotiškas Tavo palinkėjimas "ilgai ir laimingai gyventi", a?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 13:14
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 13:46)
Darkai, aš irgi Tavo meteorų lietų pagyriau, bet man va nepadėkojai hihihi.gif Nefaina unsure.gif (bet pagyrimo neatsiimu biggrin.gif )


Tūkstantį kartų atsiprašau, matyt pražiopsojau tarp visų pasisakymų smile.gif
Iš visos širdies dėkoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 14, 11:50)

Šiaip klausimas - ar mano kompas grybauja ar čia melsvas fonas?
Jei grybauja, nusišaunu...
Atsakyti
Man rodo baltai g.gif
Korete, stengsiuos atsižvelgt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 14, 13:20)
Šiaip klausimas  - ar mano kompas grybauja ar čia melsvas fonas?
Jei grybauja, nusišaunu...


Nesišauk. Kai būsi nuvaryta po anonsuotų 16-os kartų, mes pačios Tave nušausim biggrin.gif Melsvas - švelniai pasakyta, bet prie melsvumo kabinsimės, kai atneš 5 ND, iki tol susitvarkymas su WB sveikintinas, bet neprivalomas kol kas.

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 14, 13:21)
Man rodo baltai  g.gif
Korete, stengsiuos atsižvelgt  4u.gif


Veltui sakai, kad balta. Nes taip nėra.

Darkai, mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 13:26
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 14, 14:21)
Man rodo baltai  g.gif
Korete, stengsiuos atsižvelgt  4u.gif


man irgi mėlynuoja smile.gif

stenkis pabandyt tą variantą ir pažiūrėt ar reikalai gėrės, gali būti, kad ir ne, reikia tiesiog bandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 13:25)
Nesišauk. Kai būsi nuvaryta po anonsuotų 16-os kartų, mes pačios Tave nušausim biggrin.gif Melsvas - švelniai pasakyta, bet prie melsvumo kabinsimės, kai atneš 5 ND, iki tol susitvarkymas su WB sveikintinas, bet neprivalomas kol kas.

Dėkui. Nesikabinėju aš prie melsvumo (taip ir pas mane jis ne švelniai sakant, tik pasirinkau švelnesnę sąvoką), gi aš ND nevertinu. Tik nusigandau dėl savęs ar monitoriaus vaizdas "neparėjęs" ir pasitikslinau ką kitiem rodo.
Dėl kitko sutinku. biggrin.gif Bet aš jus vis tiek nugalėsiu. Kada nors. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 14 rugpjūčio 2013 - 13:33
QUOTE(Suprem @ 2013 08 14, 13:41)
RK - žinai kas blogiausia? Ogi kad nei viena net nesuabejojo, kad foto tavo  ax.gif

Uz visas kalbi?
Atsakyti
RK, sakei jau eini ruoštis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 14:51)
Uz visas kalbi?


Už visas mirksiukas.gif Ar matei nors vieną abejojančią? g.gif
Atsakyti