Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 14, 13:01)
• F/5.0
• ISO 100
• Išlaikymas 1/60

kodel tokia diafragma renkiesi? kokia didziausia tavo?
Atsakyti
Kitinis f/3.5-f/5.6 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2013 08 14, 12:59)
RK, koks tikslas deti kitu foto? unsure.gif


Idomu isgirst komentarus zymiu fotografu nuotraukoms smile.gif.
Pas ji visi sestadieniai vasaros uzimti vestuvems, visokiu apdovanojimu gaves.
Buvo daugiau nuotrauku, kurios uzkliuvo.
Atsakyti
Briedi, pasirink placiausia diafragma, t.y. 3.5, pakelk truputi ISO, paziurk jei per sviesu, pasitrumpink islaikyma, lengviau susitvarkysi su ryskumu, o ir nuotraukos bus sviesesnes. Padaryk pirma foto tokia, kad antras planas butu ryskesnis, nes siuo metu jis visa laika vienodas, jis turi kisti artejant prie pagrindinio objekto.

RK, jei dediu, parasyk tada, kad foto ne tavo, o ir siaip mes buvom susitare, kad kitu fotografu foto, jei is ju negalim pasimokyti, cia nekeliam.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 12:16)
Idomu isgirst komentarus zymiu fotografu nuotraukoms  smile.gif.
Pas ji visi sestadieniai vasaros uzimti vestuvems, visokiu apdovanojimu gaves.
Buvo daugiau nuotrauku, kurios uzkliuvo.


Kažkodėl į atmintį atklydo kažkieno posmas (netiksli citata):

Kai degina kur filosofą,
Į laužą dar pridedu malkų,
Aš nemanau, kad jam sopa,
Galvoju, ar jam nešalta...

Ką noriu pasakyti. Bad bad panda smile.gif (kartojuos, nes patiko). Manding, nėra prasmės pasiremti, pasiguosti, pasidžiaugti, kad ne tau vienam nesieina kaip per sviestą, kad ir kažkas (o, apdovanotas!, tik pamanykit) gali pridirbti visokių liapsusų, kaip jam negėda ir t.t. Aš linkiu Tau dažniau užkliūti už teigiamų, sektinų pavyzdžių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2013 08 14, 13:28)

RK, jei dediu, parasyk tada, kad foto ne tavo, o ir siaip mes buvom susitare, kad kitu fotografu foto, jei is ju negalim pasimokyti, cia nekeliam.

Jei parasyciau, kad ne mano, gal butu svelnesni komentarai biggrin.gif .
Teisingai, keliau, kad pasimokyt ar nera cia ko pasimokyti is ju?

Man sita nieko, aisku kabinetis galima ir prie jos smile.gif :

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 13:29)
Manding, nėra prasmės pasiremti, pasiguosti, pasidžiaugti, kad ne tau vienam nesieina kaip per sviestą, kad ir kažkas (o, apdovanotas!, tik pamanykit) gali pridirbti visokių liapsusų, kaip jam negėda ir t.t. Aš linkiu Tau dažniau užkliūti už teigiamų, sektinų pavyzdžių 4u.gif

Tokios minties tikrai nebuvo g.gif ...
Jei jau as "tokia vepla" nekelciau tokiu foto kaip tos 3-ys, tai ... tiesiog keista kaip geras fotografas tokias ikelia unsure.gif .
Tik nustebau, daugiau nieko.
Ir negalvok, kad uz teigiamu pavyzdziu neuzkliunu 4u.gif ...
Atsakyti
Laivas "užvažiavęs" ant liepto????
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 08 14, 13:40)
Laivas "užvažiavęs" ant liepto????

Kokia pastabi, na taip, special for us bigsmile.gif
Atsakyti
RK - žinai kas blogiausia? Ogi kad nei viena net nesuabejojo, kad foto tavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 13:34)
Man sita nieko, aisku kabinetis galima ir prie jos  smile.gif

Aš ne eGzpertas, ale tas fotošopinis 'bliuras' ant suknelės kraštų tikrai grožio neprideda biggrin.gif plius mišrainė belenkokia, pernelyg apkrauta nuotrauka, jaunosios poza visiškai netinkama, kurių galų užpakalį taip reikėjo atkišti? iš tokios nuotraukos nieko nepasimokinsi, geriau jau pasižiūrėk Victor Morozov arba Albert Pocej darbus, tai ten bent jau kompozicija + šviesa dažniausiai labai teigiami būna, o šičia nei vieno, nei kito nematau iš ko būtų galima pasimokinti..
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 08 14, 13:41)
RK - žinai kas blogiausia? Ogi kad nei viena net nesuabejojo, kad foto tavo  ax.gif

Cia apie kuria foto kalbi?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 14, 12:34)
Jei parasyciau, kad ne mano, gal butu svelnesni komentarai  biggrin.gif .
Man sita nieko, aisku kabinetis galima ir prie jos  smile.gif   :


Man, tarkim, tikrai nedaro įtakos Tavoji autorystė. Atnešk gerą, tvarkingą, tegu paprastą darbą (mano akimis) ir aš pirmoji jį pagirsiu ir pasidžiaugsiu (beje, nuoširdžiai).

Kabintis galima, Tu teisi. Ir gausiai. Tik tingisi plėstis. Virvė pirmajam plane man iškalbingesnė už Tavąjį logotipą, atpažįstu, kas čia taip juodai juokauja biggrin.gif Jaunikio ranka, laikanti išrinktąją per liemenį, Tavojoj foto pavirsta išrinktosios ranka. O ir šiaip foto simboliai perša mintį, kad oi nesaldus jų laukia gyvenimas, visai nesaldus smile.gif

Darkai, aš irgi Tavo meteorų lietų pagyriau, bet man va nepadėkojai hihihi.gif Nefaina unsure.gif (bet pagyrimo neatsiimu biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 12:51