Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Dauguma fotkina vaikus ir juos jau visi pažįsta, tad slėptis kaip ir nėra prasmės biggrin.gif Bet pabandyti galima ax.gif
Atsakyti
Darkai, o kaip ralis?
ax.gif suradau jau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsi_: 14 rugpjūčio 2013 - 11:28
MERGINOS, cia ne mano foto buvo, juk logo nera biggrin.gif
(paskutines trys smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 14 rugpjūčio 2013 - 11:29
QUOTE(Maggie @ 2013 08 14, 12:06)
kadangi as visishka dangaus megeja, man labai grazu. bet vertikalumas man nezsiziuri cia.
didele mistika man tokos foto. ar galetum papasakot kaip fotkinai? lens, filters, laikas, f, - jei aisku ne gaila tipsu padalinti. buciau labai dekinga. noreciau pati kada pabandyt, bet mano technika visai netinkama.

dėkui smile.gif o fotografavimas vyko paprastai - buvo apie vidurnaktį, išlaikymas 30s, ISO - jeigu neklystu 800, diafragma berods 5,6 arba 8, fokusas nusuktas iki begalybės, objektyvas - zenitar 16mm f/2.8 smile.gif
fotikas ant stovo, veidrodėlis pakeltas + uždelsimas, ir važiuojam smile.gif o vertikali todėl, kad norėjosi kuo daugiau paukščių tako paimt, bet kitais kampais tai medžiai, tai elektros laidai trukdė, o giliai į žliugsinčius laukus lįsti nesinorėjo smile.gif
QUOTE(Giniatte @ 2013 08 14, 12:24)
Darkai, patiko tavo naktinėjimai  wub.gif

Dėkui smile.gif
QUOTE(smalsi_ @ 2013 08 14, 12:26)
Darkai, o kaip ralis?
ax.gif suradau jau...

visai pusė velnio, tik sekančią dieną kojos į užpakalį suaugusios buvo, kiek bandžiau paskaičiuoti tai nueita kažkur tarp 11-19km su visa įranga, stovais ir maisto atsargomis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darkas: 14 rugpjūčio 2013 - 11:31
QUOTE(Darkas @ 2013 08 14, 11:29)
visai pusė velnio, tik sekančią dieną kojos į užpakalį suaugusios buvo, kiek bandžiau paskaičiuoti tai nueita kažkur tarp 11-19km su visa įranga, stovais ir maisto atsargomis biggrin.gif

Pažįstamas jausmas. Aš žiemą per ralį tiek nutrepsėjau, tik į rankas fotikas pirmą kartą buvo paimtas. Dar vienas policininkas mokė fotofrafuot smile.gif
Atsakyti
Dar. Kadangi pati RK prabilo apie pašaipas, skubu patikslinti, kad tokių tikslų neturiu, neturėjau ir neplanuoju turėt ateityje. Pasakysiu atvirai, jei man grėstų vestuvės, krikštynos ar kokia kita proga, tikrai nepasibelsčiau į Tavąsias duris, sorry. Tebūnie aš labai konservatyvi zanūda, bet mane tikrai atbaidytų keistokas Tavasis humoras (kurį (švelniai) pavadinčiau vis tik fotokiaulyste smile.gif) ir techniškai, deja, dar gerokai silpni raumenys. Ne, man nereikėtų nuraškyt Darko žvaigždžių iš dangaus (pritariu Maggie komentarui; kaži, jei žiūrėdama į tavo krintančią žvaigždę sugalvočiau norą... jisai gal išsipildytų? (vis tiek sugalvojau biggrin.gif ), gulbių ar besileidžiančios saulės delnuose - turiu omeny, kad žiūrint į tavo, RK, foto susidaro įspūdis, kad jauties gana sekliai, idėjos (ne apie gulbes ir sparnus!) per kraštus nekupa... Man reikėtų bent jau elementarios kokybės, kurios tavo foto, sutik, negali nepasigesti... Esu skaičiusi, kad jauties gana tvirtai stovinti ant kojų, turi tuntą ambicijų ir savimeilės, bet pripažindavai, kad pasimokyti dar nekenktų. Smalsauju - mokeisi?, jauties patobulėjusi? Nepyk, gal prastai atrenki, ką rodyti, gal turi stalčiuje kur kas vertesnių kadrų, bet progreso aš nematau (na, regreso gal irgi ax.gif )...

***
Anonimišką projektėlį, pasikartosiu, vis tik siūlau atidėt vėlesniam metui, man ir rugsėjis vaidenas per greitai ax.gif

***

Maggie, ką tik iš PC. Informuoju: argumentuotų pomidorų nerasta (gal turguje g.gif ), tik slyviniai, avietiniai, su šakelėmis (šitie RIMI tai bais pigūs, 89 cnt, būč paėmus tongue.gif ).
Atsakyti
IKS, viskas ok, o as turbut letai mokausi smile.gif .

Tuoj idesiu ka nors g.gif
Atsakyti
4ND 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tos 3 foto buvo is cia:
https://www.facebook...214106775271382
Atsakyti
RK, koks tikslas deti kitu foto? unsure.gif
briedi, parasyk parametrus 4u.gif
Maggie, visai netipiska tavo foto. Noretusi sviesiau. Mano akiai per daug margumo, per daug rastu ir spalvu. O ir pagrindas atima nemazai demesio, pirmiausiai jis krenta i akis. virsaus gal irgi daugoka g.gif
Atsakyti
• F/5.0
• ISO 100
• Išlaikymas 1/60
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2013 08 14, 11:59)
RK, koks tikslas deti kitu foto? unsure.gif


Yra tokia rubrika "ryto/popietės/vakaro žiūriniai" ar "negaliu atsigrožėti". Suprantu. Bet reikėtų informuoti, nes dabar jauties suviliotas ir pamestas biggrin.gif

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 14, 12:01)
• F/5.0
• ISO 100
• Išlaikymas 1/60


Mano galva, rezultatai pablogėjo, už šiandieninį bandymą nieko duot negaliu, tik kelialapį perdaryti smile.gif

Maggie, keblu man su natiurmortais, kaip ir su nepagyvenusiais vyrais tongue.gif Manau, įdomiai žiūrėtųsi, jei darbas būtų tapytas kokiais aliejiniais dažais, man patinka medžiagų ir spalvų sunkumas. Dėl vertikalaus formato abejočiau. Kadangi tai ne dailė, kažkas man ne taip, gal šviesos kitokios prašosi, gal didesnio dramatiškumo, gal per ryškūs pagrindo raštai (norėtųsi abstrakčiau). Tiek iš manęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 12:18